Jump to content
GIGN Forum

Braid


EDD
 Share

Recommended Posts

Jūs mani ieintriģējāt, arī nolejuplādēju un izskatās tiešām tīri interesanta. bet man šitā patīk tādās mazās devās, šito spēlēt vairākas stundas pēc kārtas tik tiešām nevarētu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

:) es ar kādu otro piegājienu laikam tikai izdomāju, pirmajā reizē pisos riņķī baigi ilgi :)

kaut kad būs jāsavāc tās zvaigznītes, bet nu vloms mākonīšu līmenī gaidīt 2.5h kamēr dabūšu. Turklāt vienu no zvaigznēm var dabūt nesavācot pilnu otro puzli - vispār vienkāršam cilvēkam to izdomāt nav reāli, nezinu kā tie džekiņi to atkoda vispār :)

Link to comment
Share on other sites

tikko kādu stundu mocījos tikt uz tā lielgabala. tur tam sūdiņam uz galvas jāuzlec, bet kā man besī tās ugunsbumbas. tad kad sanāk normāls lēciens uzreiz uzlecu kādai ugunsbumbai. izskatās, ka šodien būs jāmet mieru. rīt ar svaigu galvu jāmēģina.

post-1178-1242149033_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

post-1178-1242149033_thumb.jpg

uzliec moš to laika palēninātāju , lai tām ugunsbumbām cits ritms un tad moš varēsi uzlekt, vismaz, ja sapratu pareizi tavu problēmu.

es vēl aizvien nevaru izdomāt to, ko krish augšā pieminēja, mēģinu visādus veidus, nekādi nesanāk. :(

Link to comment
Share on other sites

es to problēmu atrisināju :) tur baigi viltīgi, es visu laiku domāju ka savādāka tā ideja, bet patiesībā pavisam vienkārši...

vispār laikam visi puzles gabaliņi ir iegūstami diezgan ātri, ja zina ko darīt :)

Link to comment
Share on other sites

es vēl aizvien nevaru izdomāt to, ko krish augšā pieminēja, mēģinu visādus veidus, nekādi nesanāk. :(

tur tā lieta, ka man to palēninātāju vajag likt uz tā lielgabala.

Link to comment
Share on other sites

es zinu, vienkārši man tur izdevās uzlekt ar pirmo reizi bez jebkādām problēmām. tev vienkārši laikam tās ugunsbumbas sliktā ritmā iet, tā ka taisni, kad tu uzlec viena tev parādās ceļā. tādēļ, lai to ritmu šij pamainītu, uzliec to gredzenu uz īsu laiku un tad lec virsū.

un man personiski vēl tik divi paliek neizpildīti:

1) http://bildes.gign.lv/upload/pics/img_1241872297_0.jpg - es šito tiešām ilgi esmu mēģinājis, biju jau ļoti tālu ticis, stāvēju uz tās platformiņas taisni blakus, kur trepes iet lejā brīdī kad viņas sāk iet lejā, bet tāpat nevarēju tikt augšā, bija sajūta, ka kāds centimetriņš pilnīgi pietrūkst, tiešām nesaprotu, kā vēl tur var tikt klāt.

[EDIT] šito ar atrisināju, mazliet tik pirkstu veiklība pietrūka iepriekš un nepareizā vietā palēninātājs bij nolikts, tā jau doma bija pareiza :)

2) to pašu pēdējo ar ēnu, kur ir divas durvis un viena atslēga, tiešām nespēju iebraukt kā tur vajadzētu darīt.

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

jā, šī spēlīte paceļ tavu domāšanu jaunā līmenī :)

rr, izgāji to ko kriš pieminēja?

un to ko pieminēji - ieliec skrīnšotu, cik es atceros, tad ar ēnu un 2 durvīm viss bija diezgan vienkārši.

samuray - lol, tur tak nav problēmu tikt uz tā lielgabala, es nesaprotu, kā tur var rasties problēmas :)

p.s.

rr, varu derēt, ka tu tajā 1) ko minēji sākumā palēlinātāju liki lejā :) es tur ar izmocījos, likās ka 1mm pietrūkst, beigās jau mierīgi sanāca, kad visu izdarīju pareizi (kas NEBIJA viegli).

Link to comment
Share on other sites

:)

rr, izgāji to ko kriš pieminēja?

un to ko pieminēji - ieliec skrīnšotu, cik es atceros, tad ar ēnu un 2 durvīm viss bija diezgan vienkārši.

samuray - lol, tur tak nav problēmu tikt uz tā lielgabala, es nesaprotu, kā tur var rasties problēmas :)

p.s.

rr, varu derēt, ka tu tajā 1) ko minēji sākumā palēlinātāju liki lejā :) es tur ar izmocījos, likās ka 1mm pietrūkst, beigās jau mierīgi sanāca, kad visu izdarīju pareizi (kas NEBIJA viegli).

viss iziets :)

žēl, ka vēl nav tie līmeņi, bet kaut kā ar speedrun nav nekādas lielas motivācijas iet, tur jau vairs nav jādomā, tur jau ir vairāk pirkstu veiklība. moš ar pa tām zvaigznītēm jāiečeko, kas tas pa zvēru.

to krisha atrisināju un iedvesmu deva viens pilnīgi cits līmenis, bet ideja nu jā, tiešām būtībā vienkārša, tik nav brīnums, kādēļ tas uzreiz neienāca prātā, nav jau tā parastākā lieta, ko vienmēr daram.

un, jā, es viņu liku lejā, bet, kad uzliku uz platformiņas blakus, viss notikās. vakar vakarā jau bij doma, ka tā vajag izdarīt, bet miegs nāca, tādēļ atliku uz šodienu :)

Link to comment
Share on other sites

:)

žēl, ka vēl nav tie līmeņi, bet kaut kā ar speedrun nav nekādas lielas motivācijas iet, tur jau vairs nav jādomā, tur jau ir vairāk pirkstu veiklība. moš ar pa tām zvaigznītēm jāiečeko, kas tas pa zvēru.

to krisha atrisināju un iedvesmu deva viens pilnīgi cits līmenis, bet ideja nu jā, tiešām būtībā vienkārša, tik nav brīnums, kādēļ tas uzreiz neienāca prātā, nav jau tā parastākā lieta, ko vienmēr daram.

un, jā, es viņu liku lejā, bet, kad uzliku uz platformiņas blakus, viss notikās. vakar vakarā jau bij doma, ka tā vajag izdarīt, bet miegs nāca, tādēļ atliku uz šodienu :)

ar speedrun divus vieglākos izgāju, grūtākos nemaz netaisos iet.

zvaigznītes meklēt pašam arī nebija motivācija, tās sākotnēji man liekas atrada kaut kāds totāls nolaifers, tur dažas ir pilnīgi neiespējami IEDOMĀTIES ka tur varētu būt zvaigzne. It īpaši tā kas mākoņu līmenī un tā kas mājiņā ar visām puzlēm. Ja vēl mākoņu līmenī KAUT KĀ varētu ienākt prātā, tad mājiņā toč ne.

principā, nespoilojot neko daudz - zvaigznītes (kopā ir 8) atrodas līmeņu augšpusē. Bet lai tur nokļūtu ir nepieciešama piectik advancēta domāšana kā parastajos līmeņos :) izņemot vienā world (tajā kurā laiks mainās atteicībā no kustības virziena) bija diezgan vienkārši augšā nokļūt.

zvaigznītes ir funs dabūt, ja tu zini kur viņas meklēt. Meklēt viņas galīgi nav funs. Es varbūt kādreiz pamēģināšu. Visslimākā liekas zvaigznīte kas ir vienā world 6 līmenī. Ā, tur laikam bija divas. Nu tad tajā kur tās 3 puķes lien laukā un zem viņām gredzens jāliek, lai ežcūciņa tiek garām. varbūt kad kādreiz galīgi nebūs ko darīt, pamēģināšu.

Link to comment
Share on other sites

divas zvaigznītes ir :)

tā lai man apkārt nebūtu na haļavu jāmeklē, kur ir visas tās zvaigznītes, tad apskatījos, kuros līmeņos viņas ir un tur vēl blakus bija tādi mazi, mazi hinti kā būtu jāmēģina šīs dabūt, bet arī visu to zināt, nežēlīgi grūti dabūt, bet vismaz interesanti!

Link to comment
Share on other sites

3 zvaigznes ir, bet, bļin, tikko sapratu, ka man tāpat vairs nav iespējams dabūt visas zvaigznītes un tādēļ ar neredzēšu īsto endingu un iet visu no sākuma kaut kā negribās. vot, šitā gan varēja neuztaisīt, jo it kā jau būtu tikai normāli, ka cilvēki sāk vākt zvaigznes tikai tad, kad visi puzzļi ir gatavi :(

Link to comment
Share on other sites

eh, sāku no sākuma, baigi gribas dabūt visas zvaigznītes un redzēt to citu endingu. tā tā riebīgā mājas zvaigznīte savākta, tagad mierīgi iešu visam cauri, būtu jābūt visam ļoti ātri, jo it kā viss jau ir zināms, kā jāiet. nu redzēsim :unsure:

Link to comment
Share on other sites

nu bet ja jau tu dabūji to puzli kas ir pa labi augšā pie mākoņa, tad tu arī zini ko tur var izmantot, lai dabūtu to apakšējo gabaliņu.

erri, varēsi pateikt, kā tev patika endings. es man liekas spēli iešu vēlreiz, jo pirmajā reizē storijā īsti neiebraucu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...