Jump to content
GIGN Forum

Respect My Athoritaai


Outlawz
 Share

Recommended Posts

nu kā tad īsti jaunietim ir jāģērbjas ?? Uzvalkā smile.gif ??

Man varbūt nepatīk pieguļoši krekliņi smile.gif, kļošas, matiņi ār želeju sarīvēti, kurpītes utt.

Metālisti vispār ģērbjas galīgi garām, viss melnā, karavīra zābaki, acis melnas, govs ķēde pie biksēm, kedas, gari mati, biezhi nemazgāti utt. a un pats galvenais marihuānas zīmīte kaklā

totaals uuberroflol.

izraadaas metaalisti neesaa marihuaanas ziimiiti kaklaa. opscfmglol. Ak jaa. Peec tava Champion iedaliijuma sanaak ka var gjeerbties vai nu kaa reperis, vai uzvalkaa, vai pieguljoshaa kreklinjaa, kljoshaas, matinji ar zheleju sariiveeti un kurpiitees vai arii kaa metaalists.

Citu variantu NAV!!!!

Teoreetiski pret reperiem man nav nekaadu baigo aizspriedumu (neskaitot protams tos briinumbeernus kas shinii topikaa vizuaali pavidieeja), tikai paturu praataa faktu, ka nevienu gudru reperi veel redzeejis neesmu happy.gif

Un kas attiecas uz stila izjuutas truukumu - to esmu noveerojis tikai friikainaas meitenees un taados konkreetos datortaarpos (nee, ne worms smile.gif ).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nu kā tad īsti jaunietim ir jāģērbjas ?? Uzvalkā smile.gif ??

Man varbūt nepatīk pieguļoši krekliņi smile.gif, kļošas, matiņi ār želeju sarīvēti, kurpītes utt.

Metālisti vispār ģērbjas galīgi garām, viss melnā, karavīra zābaki, acis melnas, govs ķēde pie biksēm, kedas, gari mati, biezhi nemazgāti utt. a un pats galvenais marihuānas zīmīte kaklā

mom, who da fuck am I?

sapratu, ka neietilpstu nevienaa grupaa, laikam esu izdzimtenis sad.gif

Link to comment
Share on other sites

saatanelji kraasojas melni ~_0

kaada starpiiba - geji ,saatanelji ?

Link to comment
Share on other sites

heh, man klasee maaciijaas viena saatanist: melni mati, melni nagi, melnas dreebes, melnas acis, krusts kaklaa[anti] un pats galvenais - melni draugi.

Izklausās gan pēc gota. A vai arī tiem kaklā ir parastais krusts?

Edited by Kavacky
Link to comment
Share on other sites

nau sakariigu reperu ?? peec skata to wien wareetu pateikt ka wini ir sakariigi .. piem feisaa brokss... cik zinu vinsh arii nodarbojas ar hip hopu .... un gjeerbjas arii kaa reperis bet labi gjeerbjas... tas pats robons smile.gif arii same... smile.gif es nesaprotu ko var dirst par reperiem ?? piemeeram ja man nepatiik kads stils es to nodirshu uzreiz ?? piemeeram man patiik geerbties ar plataam bikseem un lielu kreklu bet es arii kaadreiz meedzu uzvilkt prostas velveta bikses un kaadu piespiileetu maicinju .... tas taks po ...

Link to comment
Share on other sites

nau sakariigu reperu ?? peec skata to wien wareetu pateikt ka wini ir sakariigi .. piem feisaa brokss... cik zinu vinsh arii nodarbojas ar hip hopu .... un gjeerbjas arii kaa reperis bet labi gjeerbjas... tas pats robons smile.gif arii same... smile.gif es nesaprotu ko var dirst par reperiem ?? piemeeram ja man nepatiik kads stils es to nodirshu uzreiz ?? piemeeram man patiik geerbties ar plataam bikseem un lielu kreklu bet es arii kaadreiz meedzu uzvilkt prostas velveta bikses un kaadu piespiileetu maicinju .... tas taks po ...

pidinjsh smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

tas ir pilnīgi saprotami, ka par cilvēku spriest var pēc ārējā izskata, bet nu NAV tikai pēc tā paša ārējā izskata tikai metālisti, zubrīši un reperi. ir citi ģērbšanas stili. neitrālais, alternatīvais, standarta, tas pats urliskais (lai man piedod par šī vārda lietošanu).

ir jau arii saldais, urodu un ekstriim ( vareetu buut kkas liidziigs alternatiivajam ) stils...

Link to comment
Share on other sites

ir arii taadi kuriem ir po uz visiem gjeerbshanaas stiliem un tos neieveerojot gjeerbjas taa, kaa pasham ir eerti un pasham patiik. par to maeriaalo staavokli - vienmeer ir iespeeja nepirkt dreebes tirbuu, bet ir arii taad alternatiiva kaa [tautaa sauktaas] humpalas. es esmu tur iepircies lai arii mans materiaalais staavoklis nav slikts, vienkaarshi par leetu naudu var nopirkt kvalitatiivu apgjeerbu, kuru veikalos nav iespeejams dabuut. un par rreperiem - es arii meedzu klausiities hip-hopu(paarsvaraa rnb) bet es uzreiz negjeerbojos NENORMAALI plataas biksees utt. es uzskatu, ka taas bikses ir vienkaarshi neeertuma kalngals.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...