Jump to content
GIGN Forum

Admina Tiesības


plosts
 Share

Recommended Posts

Sveiki GIGN'ieši. :thumbsup:

Tiko piereģistrējos forumā, beidzot! Uz inbox mailu nekādīgi nenāca apstiprinājum vēstule, lai varētu kautko iepostot.

Pieregoju gmail kontu un viss štokos. :)

Forumu lasu aktīvi un ar prieku postošu.

Tātad iepazīstināšu ar sevi :

  • Sauc mani par artūru
  • Esmu 20 gadus jauns puisis
  • Mācos RTK pēdējā kursā
  • Brīvajā laikā patīk izkalidēties ( nedzerot )
  • Patīk sportot
  • Un spēlēt CS :)
GIGN serverī sāku spēlēt aktivāk, jo bija nosvilis pc.

Šobrīd spēlēju apmēram 5h dienā.

Sākusies prakse tapēc būsu pieejams bieži, lidz ar to spēšu palīdzēt tikt galā ar čīteriem. Ir liela vēlme jums palīdzēt. Patīk spēlēt pa naktīm, tik vienīgā problēma, ka nav tik daudz spēlētaju vēlajās nakts stundās. Uz vakariem arī pietiek tādu kam patīk krāpties lietojot wallhacku, līdz ar to spēle paliek neciešama. Stati mani nav diezko pievilcīgi K:D ratio. Ataisnojums man ir tāds, ka nesen atsāku CS un vairāk chiloju nekā spēlēju, tāteikt patīk mierīga spēle, BET čīterus atpazīstu godam. Ar to man problēmas nav.

http://stats.gign.lv/csdm/player.php?id=49069

Tiesības kuras prasu :

Ban komandu, jo kā jau minēju čīteri vakaros netrūkst. Un vispār kas ir admins bez ban tiesībām.

Vote komandu, naktīs keibls nekam neder. :)

ACCESS prasu, lai atvieglotu spēlēšanu gan sev, gan citiem.

Runājot par nepieciešamajām lietām, kā admins kurš rekomendē man nav.

SLOTS - KRĪZIS bišku sit pa kabatu dotajā brīdī, bet ar laiku iemetīšu kādu kapeiku ziedojumu lādītē. :)

Ar cieņu Artūrs.

Edited by plosts
Link to comment
Share on other sites

Pēc statiem spriežot skils ir tāds pašvaks un diezvai varēs atpazīt čiterus. Tomēr, cik esmu redzējis, uz csdm džeki nagļakā mauc ar aimu tā ka, lai nobanotu tādus nekas īpašs nav vajadzīgs. Pēc pieteikuma spriežot liekas tāds ļoti normāls cilvēks. Ieejot csdmā bieži vien ir kādi 4 nagliji čīteri, tāpēc domāju, ka tikai iegūsim pieņemot viņu kā adminu. :)

Link to comment
Share on other sites

Viens no ?ēdējā laika labākajiem pieteikumiem.

Pēc pieteikuma spriežu, ka čalim ir galva uz pleciem, un kādu kā jau tomass minēja pilns servaks ir ar čīteriem kas vienkārši nagla ar badboyiem vai ar aimu mochij, tādus lai nobanutu skils vispār nav vajadzīgs tikai nedaudz jāzin, kas vispār ir cs :meele:

No manas puses teikšu REC, kaut gan es pats diezgan biezī spēlēju csdmā spēlētāju ar niku plosts neesu manījis...

Link to comment
Share on other sites

Alwi, :lalala: Šito neņemsim vērā, bija vēls kad rakstīju pieteikumu. :zhaav:

Spēlēt turpināšu. :thumbsup:

T0masS, ManuVietuIenjemRegistretais, kā jau teicu K:D ratio nav tas labākais. Bet čīterus atpazīt māku. Tik šaušana aizmirsusies. Agrāk kapāju tā neko.

EDIT: // Ielūgumu topikā Noyds rakstīja -

Takā es tiesību sadaļā nevaru postot, tad

60h onlinetime - nespīd. Nepūt man ausīs ka tu 5h dienā cs spelē.

Nau admina kas rekomendē.

Regnick nau.

-----------------------------------------

60h nav daudz un nav arī maz, viņas vēl augs un tas ir fakts. ( P.s man ir 70h)

Varbūt tev taisnība, ka precīzi 5h dienā es nenospēlēju, bet tas viss atkarīgs no garīgā. Parasti pa dienu aiziet kādas 2-2,5h - Pēc 12 es spēlēju biežāk. Statos tas viss arī parādīsies. :)

Artūrs.

Edited by plosts
Link to comment
Share on other sites

iegaaju zem feika csdm, lai rastos kkads priekshatast par tevi, bet opaaa... tu visu laiku seedi kaa beigts pretinieku komandaa! taa nu vairaak kaa pusmapi tur noshaudiijos un apnika uz tevi gaidiit! shaadi tu kachaa stundas?

Link to comment
Share on other sites

Uz doto brīdi nelietoju. Agrāk lietoju.

Pirms 1.5 vai 2 gadiem, jūrmalā sadzēros un pa pālim atradu plostu paštaisītu, bija tāds gandrīz nelietojams. Tad nu es ķēros pie montēšanas. :D Nezinu kas tur tālāk bija, bet es vislaik esot par viņu runājis ( neko neatceros ) Tad nākamajā dienā mani daži cilvēki jau pa plostu sāka saukāt.

Edited by plosts
Link to comment
Share on other sites

Neuzturos CSDM, tā ka vienīgais pēc kā kaut ko varu spriest ir pēc pieteikuma un sekojošajiem postiem pēc tam. Cilvēks liekas patiešām pozitīvs, par ko liecina kaut vai pats pieteikums, kurš patiešām ir viens no labākajiem kāds pēdējā laikā te lasīts. Man jau šķiet, ka ja te neuzpeld kaut kādas pamatotas antipātijas no kāda personīgajiem novērojumiem, varētu to xb un xvotemap čalim iedot un apskatīties kas notiks tālāk, jo kā nekā CSDM adminu trūkums ir jūtams un tas ir ļoti labi pamanāms sadaļā 'Aizmukušie Čīteri' un arī spēlējot pubā, kad regulāri no CSDM nāk cilvēki ar lūgumu atnākt palīgā un izbanot dažus varoņus un regulāri nevienam no puba adminiem uz CSDM flagu nav. :)

Link to comment
Share on other sites

1.kārt - neatbildi uz katru ievietoto postu. Es saprotu, ka gribas kachāt postu skaitu, bet ne šajā vietā un laikā. Sēdi, lasi cilvēku ieteikumus/novērojumus, un uzlabo to, par ko aizrāda.

2.kārt - pārāk maz stundas, komūnā galīgi nezināms.

3.kārt - 3.kārt nebūs, jo man nepatīk treškārt, un vispār es esmu pret.

Veiksmi.

P.S. jūzeris no elika. Noklīdīs tava pw un sāksies jautrības.

Edited by fuj1tsy
Link to comment
Share on other sites

Ja jau swallow un Klumpa ir CSDM adminu rindās, tad šim būtu jābūt gejam-izvarotājam, lai viņam neiedotu tiesības uz pārbaudes laiku, ņemot vērā viņa puslīdz sakarīgo uzvedību šajā topikā, kā arī CSDMa problēmu ar mūžīgo adminu trūkumu. Principā esmu par.

P.S. Tu taču neesi ne gejs, ne izvarotājs, ne abu kombo, rait? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...