Jump to content
GIGN Forum

Erepublik


vbyuer
 Share

Recommended Posts

  • Replies 526
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ir mūsu :)

Tagad ir jēga pārcelties uz Zemgali darba vai kaut kā cita dēļ? Vienkārši sāku Kurzemē, vakar aizlidoju uz Vidzemi, lai karotu, bet skatos, ka paspējuši to izdarīt jau bez manis. Ko vispār tagad darīt?

Edited by Izliecies
Link to comment
Share on other sites

Apgaismojiet mani, lūdzu. Tā kā esmu sasniedzis 5 līmeni, varu sākt karot. Atrodos Indonēzijā. No rīta puses viņiem bija kaut kāds mistisks karš ar Japānu, kurā paspēju 1reiz uzsisties, bet kamēr dzīvojos pa slimnīcu, karš beidzās un līdz ar to paliku ar 85 wellness punktiem, kurus nav kur iztērēt. Vai ir vērts skraidīt pa visu pasauli uz vietām, kur notiek aktīva kara darbība un sisties vai tomēr pareizāk ir sēdēt un gaidīt kamēr kāds sakasīsies tepat?

EDIT* Paaaaldies, Nak3D, ņemšu vērā. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu pagaidām vel nogaidīt. Un welness punktus Tu paspēsi iztērēt, vislabākais variants ir šāds. Rīt, ja būs kāda cīņa Indonēzijā, no sākuma pastrādā, patrenējies, tad ej cīnies. Ja ņemu vidējos rādītājus, tad tev varētu būt pec strādāšanas un trenēšanas - vidēji vel ~81-82 wellness. Cīnies līdz tev wellness paliek ~51-52 (Tās ir 3 cīņas). Tad ej uz slimnīcu un tev būtu jābūt jau 100 wellness.

Nākamajā dienā atkal pastrādā, patrenējies, pec idejas tev būtu jābūt ~97-98wellness. Ej cīnies līdz ~47-48wellness(tās ir 5 cīņas). Ej ārstēties atkal un tad tev būs ~97-98wellness.

Trešajā dienā darbs+trainings = ~93-94wellness. Tālāk cīņas līdz ~53-54wellness(4 cīņas). Slimnīca = 100wellness.

Ceturtajā dienā skaties otro dienu.

Piektaja dienā skaties trešo dienu.

Ideju saprati? :)

Edit:

Piemēram es sēdēju Indonēzijā kamēr savācu naudu priekš mājas. Kad biju vajadzīgs eLV, tad lidoju uz turieni, pēc tam atpakaļ. No sākuma domāju kādu Q1 vai Q2 māju, bet tad parēķināju, ka labāk paņemšu Q3 lai pietiek ar galiem.

Šobrīd sēžu eLV, strādāju Q1 kompānija +Q1 maize un pietiek ar atstieptiem galiem.

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

Uzmanaties no džeka vārdā gludeklis :D viņš mani tikko normāli appisa. es kā izpalīdzīgs cilvēks nopirku šim giftu ^^ lai šis tiek slimnīcā ārstēties, bet šis man 2IDR vietā atmet 1,46LVL, kurus es protams varu iebāst kaut kur ļoti,ļoti dziļi!!!!?

SO BEWARE of gludeklis!!!!1?

edited: aizmirsu pievienot šo krāpniecisko SEJU!!!!

post-210-1247490710_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds jau ir sasniedzis 7. līmeni vai sasniegs to tuvākajās 2 dienās + nevēlas būt aktīvajā armijā, bet vēlas iesaistīties jaunas partijas darbā un tuvākā vai tālākā nākotnē darboties valsts institūcijās, pievienojieties partijai Friends of eLatvia, kas tiks pārņemta 15. jūlija partiju prezidentu vēlēšanās. Pēc pārņemšanas partija tiks pārsaukta, tiks nomainīts arī logo un politiskā orientācija. Partijas prezidenta kandidāts būs Skazis.

Ja kādam jaunās partijas sakarā ir nepieciešamas biļetes, dodiet ziņu šeit vai man (Perkons) iekš erepublik.

Ak, jā, šobrīd ir demisionējusi valdība. Laima nefunkcionē, šķiet, tāpat kā University of Latvia.

Link to comment
Share on other sites

Pasakiet man godīgi. Te ir tā pat kā triavanā? Lai būtu ok spēlētājs, ne ferma, ja te tādas ir, tad diez gan laiks spēlē jāpavada? Un vispār, ja tā nav tad tā pat šķiet nereāli ieburties, ja te jau 15lpp aizrunātas.

Link to comment
Share on other sites

Nekaada liidziiba ar travianu....

Vareetu teikt paraleelaa pasaule- tik vieglaak iesaistiities politikaa, karaa, vai arii vnk straadaat kaadaa znjeemumaa ka aarii izveidot uznjeemumu...

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

Jaunums - treniņkari Latvijā.

Mani interesē divas lietas:

1) Vai šīs cīņas ir identiskas reālajam karam, kur par katru cīņu dod 2 exp punktus

2) Šī treniņprogramma tika izveidota, lai atsauktu uz Latviju izklīdušos bāleliņus

Link to comment
Share on other sites

OK itkā es tev nosūtiju PM, bet k-kā man neuzrādās, ka esi saņēmis.

Tātad īsti nesapratu. Itkā man uzrādās, ka esi ziedojis 0.69 golda, bet vai tad Tu pretī neko nesaņēmi? Un itkā Tu ziedoji to naudu pēc kara jau.

Edit: Ok, nvm, sazinājos ar prezidentu, nauda tika tev nosūtīta atpakaļ. Vienkārši Tu biji nosūtijis naudu jau pēc universitātes slēgšanas. :)

To gludeklis.

1. Jā identiska, katra cīņa dod 2exp.

2. Tā arī varētu teikt, bet nu principā tas ir arī domāts, kā treniņš pašiem eLV dzivojošajiem.

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...