Jump to content
GIGN Forum

Pavasara Tusinsh


dyversant
 Share

Recommended Posts

Man joprojām trīc rokas. Man tādas aizdomas, ka bildes ne visai gribu redzēt. allworth, esi labs cilvēks un paskaties ko tu tur liec iekšā :D Vairāk nav spēka rakstīt, jāiet kāda filma noskatīties.

dyversant, paldies! Pasākums bija labs, vienīgi bezfilma konkrēti nerullēja.

JimbugA, Zippo manas. Domāju, ka būšu jau padirsis. Uz lombardu nenes, pats tev kādu aliņu nopirkšu :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tikko atcerējos, ka es bloodlordu novusā vinnēju. Un pēc tam cash un n0r3ks mani. Vispār n0r3kam ir baigais novusskills. Un tā gaļa, ko mēs no rīta ēdām, bija okej, ja neņem vērā to, ka viņa neskaitāmas reizes tika piededzināta un Divīts smejoties viņu apšpļāva ar alu. Vispār jā, man interesē ko šobrīd dara Divīts, pēdējo reizi, kad viņu redzēju, viņš bija offlainā uz dīvāna. :)

Link to comment
Share on other sites

neskatoties uz visu aizkaveeshanos, vai pazushanu laikaa, es tomeer nokljuvu liidz jums ^_^

Diviitim liels Paldies, jauki muus sagaidiija, viesu namu izraadiija :)

Cepums n0r3kam, par kreljlju atpinjkjereeshanu :dance_baby:

visumaa pasaakums, interesants :lol: pat neskatoties uz to, ka biju tur iespeejams 2vas stundas, bija taa veerts :thumbsup: un njemot veeraa manu amizanto ieteerpu, tad jutos kaa no citas naacijas :lol: --ar papeezhiem pa Taadiem dubljiem :)

pirtinja peefe :yehaa:

aaa paldies Deadalive, par dvieli, es vinju atstaaju, atradi? Regjistreetais, tavs dvielis tik tieshaam izraadiijaas nezheeliigi slapjsh :whistling:

vieniigais ko nesapratu, JimbugA Tev kaajas nesala?! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...