Jump to content
GIGN Forum

Pavasara Tusinsh


dyversant
 Share

Recommended Posts

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

opaaa.... a es tagad seezu majaas un piebeidzu pedejo alinju :D

nee nu viss bij pa skaisto, ja vien nebutu to dublju... es domaaju mes varam diviiti pielikt pie darba, lai mazgaa tagad :D :D

P.S. Jagaida kad alwis celsies, tas paaris fotkas tak uztaisiija...

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Pasaakums taads afigena maaniigs bija, jo ierodoties tur pirmaa doma bija aatraak naxuj notiities no turienes, jo liela dalja pasaakuma saakumaa jau taadaa paarpaali, ka maz neliekas un es biju pediks

Karoch beidzot es gign tusaa iztureeju liidz pashaam beigaam (arjeee), es tipa auzbraucu kaut kaados 4 uz citu pirti kur izraadaas visi naxuj izrubiijushies atbraucu atpakalj 4:30 uz dyvera banju, kur arii naxuj visi izrubiijushies un par pasaakuma esamiibu liecinaaju vaajsh muzona troksnis no banjkas un tas, ka aaraa ruuca praktiski visas mashiinas! :)

Link to comment
Share on other sites

eu a kas juus veel tur adihaitje? Es vareetu piebraukt kad braukshu maajaas, tagad varoju meichas maasa pc! :)

EDITEEEE! EU DYVIIT! Karoch ja noreks un veel kaadi kadri paliek pie tevis, sarunaa kadu shoferi un vareetu aizmaukt uz svitenpiskas disko paartiju :D

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Man arī nāksies braukt uz kādu kantori, lai iztīrītu salonu, bet to kaut kad pēc pāris dienām, kad beidzot būšu vesels. Guvu vērtīgu mācību, ka ar temperatūru vairs nekad uz nevienu pasākumu nebraukšu. :)

Kaut kādas bildes drīzumā sadomāšu, kur un kā ielikt.

Kamēr lieku bildes, viena ar ko papriecēt acis:

IMG_1618.JPG

Link to comment
Share on other sites

Man nor iita nebija speeka ieiet netaa un kaut ko ierakstiit... Tiko pamodos :blink: BLin ja godiigi shitik smagu party es neatceros, peec vienas nakts man no rita bija galvassapes,drebulis, viss kuteeja un tempertuura, tagad ir pilniigs bezspeeks un vaajums rokas, bet savadaak juto reali labi atpuuties :lol: Vienigais mashina es kartigi nosalu, no riita apstaigajam visus kritushos ar registreto,teddy un pusdzivo, pasmejamies par to, kad jimmy un cash gulj divata uz divana, kaut gan blakus izstaba ir briivs matracis :superlol: Liels paldies divitim par pasacienu, nebiju es vinju ieplanojis kaa divdiennieku, tapec sanaca atraak aizmaukt projam, jo shovakar svarigas lietas in da Riiga jadara, ceru, kad neviens nav paraak aizvaninots, kad pazudaam mees tik atri, vnk tas laiks nogalinnajaa no riita :DD:axe::fsckinsad:

Pirts bija, laba, riktigi ar registreto un deadalive izkarseejamies, peec tam pusliki metajamies kameer vietejas chkas muus peetija :D

Beigu beigas man prieks, kad juu turpinat divdiennieku, buutu no saakuma, ja shis pasakums taa traktetaats, gan jau arii butu, bet pagaidaam peace put, dodos peec kartejas kefiira glaazes B)

p.s. Worms ar Spiti scukas XD

Link to comment
Share on other sites

A man vispaar tik labi shodienm pohas vispaar nav! :)

Kaads bla n0r3ks izskatiijaas, kad biju aizbraucis uz turieni ap kaadiem 15:00... Es domaaju, aarsti vinjam sagatavotu celefaana maisu, jo rozha dzhekam ta sasliideejusi, ka bail pat skatiities!

Ja nemaldos ezis cashu pielika pie barnakas, tam alkopaurim ganjau gadu veel promiles tureesies! :D

Link to comment
Share on other sites

Beidzot mājās. Un nē, braucu es un kritu panikā katru reizi, kad ieraudzīju kādu zaļā vestē. :) Par n0r3ku un viņa dubļu cīņām ar Divīti šodien pa dienu man telefonā jābūt dažām bildēm, ja atradīšu vadu iemetīšu. Interesants moments bija mājās braucot, kad n0r3ks aizmiga, ap Rīgu pamodās, sāka histēriski smieties un paziņoja, ka viņam stāvot penis. Man palika nedaudz bail. Nu tas tā, lielais paldies Divītim par pasācienu. :thumbsup:

Atpūšās

Viens no kritieniem + n0r3ka tīrās bikses

Nekā prātīga vairāk nav. Alvi, izmanto files.inbox.lv bildēm, yy.lv šodien kārtējo reizi gļuko.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

:) Par n0r3ku un viņa dubļu cīņām ar Divīti šodien pa dienu man telefonā jābūt dažām bildēm, ja atradīšu vadu iemetīšu. Interesants moments bija mājās braucot, kad n0r3ks aizmiga, ap Rīgu pamodās, sāka histēriski smieties un paziņoja, ka viņam stāvot penis. Man palika nedaudz bail. Nu tas tā, lielais paldies Divītim par pasācienu. :thumbsup:

Džimmij, ZAGLIS. :D

Tas, ka viņam sacēlās bija labs :D galvenais, ka bija panika :D

atsūti savu nr man PM atdošu zipenes

Edited by JimBugA
Link to comment
Share on other sites

:D galvenais, ka bija panika :D

atsūti savu nr man PM atdošu zipenes

Pa taisno uz lombardu vajadzeeja nest! Saanaaktu viens alinsh un galva nesaapeetu :D

Ziibal dyviits nevareeja uz masu n0reku panjemt :D :D hujakts bla vaartaas pa zemi un n0r3ks triec alu!

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...