Jump to content
GIGN Forum

Latvijas Zelta Talanti


jukka
 Share

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Šausmīgi besī viņu vērtēšana, nesaprotu kā kaut kādai 9gadīgai meitenei ar standarta 9gadeīgas meitenes balsi ileikt vispār kādu zvaigzni un to nosaukt par talantu?!?!? To pašu varu teikt par džeku ar ķerru, es varu saderēt, ka pēc 1 dienas mēģinājumiem tāpat varētu... dejojošais čalītis vispār var aiziet dillēs ar savu tektonikpokemonik (hehe) dejošanu, kuru viņš uzskata par talantu, un es uzskatu par frīkismu... Man šķiet, ka šova žurijā vajadzēja ahujenna piekasīgu žūriju, nevis tos labsirdīgos krānu un vāveri, kas tur sēž tagad, būtu tur, piemēram, H. Burkovskis, maybe Mironovs un vēl kādu cilvēku ar savu profesionālo nostāju, tad tam visam šovam būtu sava odziņa, salīdzinot ar Americal Idol un Britains got talent, šitas ir izsmiekls, ne šovs :) Esmu runājis :)

Link to comment
Share on other sites

:) Esmu runājis :)

jā bet mūsu gadījumā "TALANTI" ir bezmazvai jāuzpērk lai ierastos uz šovu. tapec viņiem nekas cits neatliek kā viņus pieņemt , reali viņus visus izmestu un kurš tad ietu ? bija viens čalis , tas fanky , kurš dejoja , ar brillēm. viņu nodirsa par to ka viņš ir pārāk labs priekš tā šova un ka viņam jaiet uz "PRO" skatvues. tur tā atšķirība ka "britans got talent" "american idol" utt , tur reali ir talanti un daudz talantu tapēc tur ir pieprasījums un līmenis nereāli augsts. te , pff izvēlās lielāko sūdu no sūdiem. domāju ka latvijā ir daudz talantīgāki cilvēki bet uz to šovu vīņi neiet divu iemeslu dēļ , lai nepazorītu sevi starp viņiem "jo nodiršot šovu , lielakoties tiek nodirsti dalībnieki" un tapēc ka kautrīgi. gadījās tā ka 5 zadroti pieteicās un pārējos uzpirka. ja vajadzētu profiseonāli vērtēt , tur neviena vairs nebūtu , ieskaitot pašu šovu :)

Link to comment
Share on other sites

Čehols FTW :muahaha:

vienīgie kurus bija interesanti skatīties.

Most wanted crem pazīstu tās čikas, reāli viņas šim šovam tiešām jau ir par labu, jo viņas jau bijušas Holivudā uz provēm, sacenēm n' shit, nesaprotu kādā jēgā viņi piedalijās, jo Latvijas zelta talanti ir bizness nevis talantu melkēšana(uz balsošanu tiek 10 no 10) jēga no žūrijas?

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā šis šovs (lai arī tāpat kā visi Latvijā tapušie ir špikots no ārzemēm) ir viens no interesantākajiem, kādu esmu skatījis. Vismaz tur nedzied piedzērušās deputātes.

No tiem, kas tur vakar uzstājās, varētu izcelt to apaļīgo Valkas dziedātāju. Likās, ka viņai tiešām ir laba balss. Pārējie bija tādas viduvējības, vismaz manā skatījumā. Kas vakar vispār tika trijniekā? Es beigas neskatījos.

Link to comment
Share on other sites

kmoon!

Atceros vakar kautko pa acu galam uzslēdzu LNT un tieši šito rādīja.

Un tos džekus kur vēl ar ģitāru,čellu un tām ermoņikām.

Un kad katram paprasīja kaut ko mazu nospēlēt,tad ermoņiku džeks pateica : ''Nu bet es neko nemāku'' :D

Tas bija vienkārši kadrs.

Džeks ar ķerru - Totāls sviests.

Link to comment
Share on other sites

Es personiigi 2x nobalsoju par čeholu! Likaas interesanta ideja un dziemsa arii izveeleeta atbilstoshi vinju ansamblja idejai.

Es pilniigi piekriitu nightmare par to siiko 9 meiteni, tas ir bullshit, tad jau kaadu siiko no sauleszakja pakjert un iedot vinjam priizi par to, ka afigenais talants, showa pamataa nav doma veerteet drosmiigus cilveekus, kas shajaa gadiijumaa attiecinaams uz to 9 gadiigo meiteni!

+ja kaads ieveeroja tad dejotaji diezgan censhas attelot tos Daanju dejotaajus SHO un SHO . Taa luuk!

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

:D jaa reaļma , "čehols" izglāba visu pārtiju. Humpalas , nemāk spēlēt uz mutes ermoņikām , utt , vienk pwnz :D

tā norēcu dirsu , kad čalim pasaka "Nospēlē viens pats kautko uz mutes ermoņikām" čalis kautko cenšas nospēlēt un pasaka "Es uz viņām nemāku spēlēt , es tikai pirms nedēļas viņas nopirku".

Bet , likās diezgan lol kad viņi pateica ka spēlē pa pagrīdes klubiem. Tādiem kā "Studentu klubs" , "depo" utt , Tās tomer ir diezgan prestižas un pārpildītas vietas :)

EDIT: jā ievēroju gan :) vel ierēcu par to kā šitie mēģina attēlot

:) te nu bija , talanti huh... Edited by jukka
Link to comment
Share on other sites

Es pilniigi piekriitu nightmare par to siiko 9 meiteni, tas ir bullshit, tad jau kaadu siiko no sauleszakja pakjert un iedot vinjam priizi par to, ka afigenais talants, showa pamataa nav doma veerteet drosmiigus cilveekus, kas shajaa gadiijumaa attiecinaams uz to 9 gadiigo meiteni!

+ja kaads ieveeroja tad dejotaji diezgan censhas attelot tos Daanju dejotaajus SHO un SHO . Taa luuk!

Tos ROBO dancerus jau iepriekš biju skatījies, pietam vairākas reizes. Vot viņiem gan ir talants, tapēc nebrīnos, ka vinnēja Dānijā !

Tāpat īsts talants būs tikai viens no miljona.

Cik apmēram cilvēki iet pieteikties "American Idol" ?

Link to comment
Share on other sites

Reāli es domāju, ka talants ir tas kur čalis bija iemācījies visu kalendāru, jo kuram katram nav tādas pacietības! Ķera totāls sviests, pats esmu lēkājis un ja gribētu varētu arī iemācīties tos pašus trikus ko viņš tur rādīja!

P.S. Kojās mācās vecene kura visu var pateikt no otra gala, pat dziedāt dziesmas un viņa laikam pieteicās tajā šovā!

Link to comment
Share on other sites

Bla lol tak aizmirstiet vienreiz par tiem sranajiem kombuljiem!

macho ar savu Beasty Boys tiimu vajadzeeja starteet talantos, jo taa vien liekas, ka daudzi daliibnieki nav izpratushi showa patieso jeegi. Taa noteikti aarvlastu showu daliibnieku atteloshana! :meele:

Link to comment
Share on other sites

macho ar savu Beasty Boys tiimu vajadzeeja starteet talantos, jo taa vien liekas, ka daudzi daliibnieki nav izpratushi showa patieso jeegi. Taa noteikti aarvlastu showu daliibnieku atteloshana! :meele:

Kāda starpība no kurienes ņemts repertuārs, ir jāskatās kā viņi dejo, kustības ne jau no kurienes tas ņemts.

Link to comment
Share on other sites

Es pilniigi piekriitu nightmare par to siiko 9 meiteni, tas ir bullshit, tad jau kaadu siiko no sauleszakja pakjert un iedot vinjam priizi par to, ka afigenais talants, showa pamataa nav doma veerteet drosmiigus cilveekus, kas shajaa gadiijumaa attiecinaams uz to 9 gadiigo meiteni!

+ja kaads ieveeroja tad dejotaji diezgan censhas attelot tos Daanju dejotaajus SHO un SHO . Taa luuk!

kads tas pidinsh saka dejot uzreiz iedomajos pa to niklasu :]

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...