Jump to content
GIGN Forum

Fano.lv


LAVRx
 Share

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Liekat visus LV trakerus iekšā šiet kas strādā un kur ir VISI torenti pieejami, netikai filmas utt.

trakeris.dziļs.lv(angļu valodā) labs kas strādā

AK DIEVS !!!!1!1!! TIKO IZLASĪJU TVNET OU SHIT !1 !@!1!! ! Nomainīšu trakera vārdu ko ieliku lai to neaizslēdz lieka reklāma 4ista nav vajadzīga....

ou damn tas ir kā pasaules gals :D

Edited by doGY
Link to comment
Share on other sites

Man vēl 17% jānokačā no Transporter 3 Bluray x264.

Vēl jau ir tracker.deep.lv, arī samērā sakarīgs trakeris un hdtv filmas pat vairāk nekā citos lielajo Latviešu Bittorrent trakeros.

P.S. kāds nevar atsūtīt ielūgumu uz to torrentleech? pa pm aizsūtīšu meilu, paldies.

P.P.S. Zhaks, tu es tāds cirvis, fano.lv bija vissakarīgākā un stingrākā/labākā administrācija Latvijas trakeros, un tas, ko tur lika iekšā bija daudz noderīgāks nekā visi sūdi, kurus lika iekšā tajā sūda outlawā un dangerā.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=35184

Tadi cirvji tgd tikai at4ohnijaties ka ir ciet outlaw bithack etc.

Nav ko satraukties par tadu sudu ka fano.lv :ermm::lohs: Neka tur laba nebija lielaka dala stuff totali...

Zhaks to ka outlaw un dangers aizveeraas jau sen pamaniiju! Tomeer ir zheel par visiem trim shiem lieliskajiem trakeriem, jo man visi triis bija ljoti pierasti! Tomer fano kaut kaa labaak patika!

Link to comment
Share on other sites

Bez outlawa ir grūti dzīvot. Nu tieši filmu ziņā, vēl jau reizēm izmantoju fano, bet outlaws bija nr.1. (bet man ir TL, un tagad tas mani neskar :) )

Bet reizēm es izmantoju tādu programmu kā Ares ( ja kādam interesē, tad pm ) bet viņš darbojās kā dc ++ , bet tikai viņš skaitās globāls. Nav nekādu hubu likšana, vnk uzinstalē un meklē ko vajag :) . Izmantoju viņu vairāk dziesmu meklēšanai (Nav nevienu dziesmu ko neesmu atradis :D ), tikai LV nevar dabūt, jo vnk nav daudz LV zēnu, kas viņu izmantotu.

Filmas arī var meklēt, ja ir daudz useru no ko ņemt, nu nezinu, laikam kāda pusstundā atnāca, nu atkarīgs kāds nets. Tikai jāskatās kādā valodā viņa ir, jo bieži ir spaņu valodā :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...