Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Bet mēs te ar dažiem csistiem, pie alus (daudz) un šašlikiem, iedomājāmies ka derētu Italy karti "DE"

Piem T sāk CT vietā un liek bombu uz tagadējā T plača, savukārt CT sāk T vietā - Jūs teiksiet, ka nekas nemainās, tad jūs kļūdaties - mainās tas ka tev vais nevaig skriet (ar mokām izlaužot) līdz ķīlniekiem un tad topāšu censties izdarīt atpakaļ!

Uz vienu galu būs daudz vieglāk, vienkārši mainītos tas ka tev vais nav jāuztraucas, kā atpakaļ ķīlniekus vest (uzmeti bombu un sargā), un tu zini ka kāds nebūs izlauzis otru pusi un vedot ķīlniekus sagaida jau CT bāzē ar awp!!

Outlovs izteicās, bet tad CT būs neieņemams cietoksnis, bet vai ta pašlaik nav tāpat??? Un tāpat var izlausties līdz ķīlniekiem, bet atpakaļ viņus atvest ir galvassāpes

Ja ideja patīk, varētu parakāties pa De adresēm un pameklēt, jo man i tāda sajūtaka es pat esmu šādu karti spēlējis, tik neatceros uz 1.6, vai 1.5

Link to comment
Share on other sites

Nee nu iisteniibaa jau jaunas kartes nenaaktu par ljaunu, bet noteikti tajaa bumbas spotaa vajaga to forsho radio un nesashaujamu, savaadaak CT buus galiigi garlaiciigi tur seedeet wink.gif

un taas jaukaas operas vietaa vareetu ileikt kauko asaaku biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Macho - tev tak vaidzēu zināt labāk par pārējiem, ka neko stilīgāku uz gign servera nedabūs (kā te ierauga jaunu karti tā aiziet - es šo nezinu, man nepatīk es nevaru nofragot vairāk par tevi 4.gif ), ka jaunās kartes tāpat neaizies, ja vispār uzliks - tad kapēc nepamēģināt vecās jaunās krāsās???

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

de_italypocket

kolosala karte

http://www.cs-maps.org/index.php?page=mapl...sort=&pageno=10 -tikai šī karte ir laigan maza, bet intresanta - būtu jautri uzlaist pa naktīm

PS - vispār šai lapā ir daudz intresantu karšu, vaig tik pameklēt wink.gif

PSS - atvainojos, ka neuzmetu lādēšanu - šī lapa neļauj lādēt no forumiem 4.gif

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Tieši tā un de_747 ir skaista, maza kruta karte kur ir tikai lidmašīna (lidojoša, tākā izkāpt nevar) un teri astē lauž ceļu uz pilota kabīni (bombu likt) un CT sargā. PA lidmašīnu iespējami trīs parvietošanās ceļi + neskaitāmi kombo 4.gif ..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

es arī ceru tongue.gif

p.s. man ienāca prātā tās operas vietā SHALLI ielikt biggrin.gif, mosh kauko citu ?

Edited by Oddish
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...