Jump to content
GIGN Forum

Visi, Kuri Māk Spēlēt Datorspēles Nāk Šeit


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 166
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kur bilde? Man neko nerāda :(

wL labāk tad jau piesit tor čaļus, tad tu būsi baigais švarcis viņas acīs, nepimirsti izmest tekstu pēc kautiņa ''jā, xx gadi teikvando treniņos liek par sevi manīt'' xx vietā protams biju domājis tos gadus cik nu tu tur trenejies :D

EDIT : rāda bildes.

wL davaj liec īsto bildi ;D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

:pizdiblee:

Es nezinu vai 8. klasē meitenes jau ir iemācījušās visādus "attaisnojumus" vai nav :)

uzprasi viņai moš vai viņa negrib kaut kur sestdienā aiziet, tad taču nav pulciņu :)

p.s.

un man jau likās, ka apakšā skaipneims nebūs aizkrāsots :D brīnījos, ka bija, bet tad ieraudzīju ezīša postu :)

Link to comment
Share on other sites

Ej uz latīņdejām, varēsi viņu apčamdīt dejojot.

P.S. NĀC AR MANI UZ RANDIŅU, VAI ES TEVI NOŠAUŠU ar drobīti ausī.

Un vispār ieliec viņas bildi. Visi grib redzēt kā dēļ mēs te tā cenšamies. (Vai arī pasaki, ka manējā bija īstā).

Link to comment
Share on other sites

Skaists topiks. wL.Media, vienkārši nemīz un pajautā viņai skolā par randiņu vai kaut ko tādu. Un tava doma par urlu nolīgšanu vispār bija ģeniāla - visticamāk tu samaksāsi tām urlām, un kad tu skriesi glābt savu mīļoto, urlas tevi piekaus un paņems arī tavu telefonu un līdzi esošo naudu. Protams, meitenei gan jau tas patiks, tjipa "oh, he's my hero!", bet ja tagad viņai nav nekādas simpātijas pret tevi, tad, manuprāt, nekas būtiski tāpat nemainīsies.

Link to comment
Share on other sites

lmfao - Tennis, aerobika, latiņdejas. ;/

kāda vaina tenisam un dejām? pats ar dejām jau 14 gadus nodarbojos.

tenisā varēsi vērot viņas apaļumus mazajos tenisa svārciņos.

p.s. jābūt gatavam mīlestības dēļ nest upuri! :)

Link to comment
Share on other sites

:D:DD:D :D D:D omg...kad izlasīju par to binokli rēcu pa visu māju ... senči laikam padomāja, ka es nojūdzies XD

btw, wL liec iekšā bildi, lai citiem nav jātērē laiks viņu meklējot...vai arī tev bail apskatīt viņas profilu? :DD

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...