Jump to content
GIGN Forum

Iq Tests


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Baltie - 9

T. pelēkie - 7

Pelēkie - 6

Melnie - 5

Baltie - 9

Pelēkie - 7

Melnie - 6

T. pelēkie - 5

Baltie - 9 visos gadījumos ir 9

Melnie - līdz tam melnie bijuši 5/6 tātad jābūt, lai kopā 7 (3)

Pelekie - līdz tam pelēkie bijuši 6/7 tātad jābūt, lai kopā 5 (1)

T. pelēkie - līdz tam t. pelēkie bijuši 5/6 tātad jābūt, lai kopā 6 (2)

tātad "E", bet krāsas saskan arī "F" un vispār man sāka galva sāpēt un pats esmu saputrojies un 10000% laikam nebija uz krāsām jāskatās ;DDDDDddd

Link to comment
Share on other sites

Atceros arī, ka esmu šamo pildījis. Man liekas toreiz bija 126. Tagad izpildīju līdz kādam 36. un uz to brīdi bija palikušas pāri tikai 2 minūtes >.<. Galā - 130? laikam domāšanas veids ir mainījies pa šo laiku :)

Kāds ir pildījis Rāvena matricas?

Link to comment
Share on other sites

ja gribi daudz maz precīzi uzzināt savas spējas tad pildi testus, kas ir pa maksu.

Kapēc tā domā?

Esmu pildījis kādus 3 šitādus online bezmaksas, rezultāti svārstās no 110 līdz 120. Skolā, psiholoģijā bija forša skolotāja, kas mums noorganizēja reālu iq testu pildīt, tur dabūju 112.

Link to comment
Share on other sites

Esmu pildījis kādus 3 šitādus online bezmaksas, rezultāti svārstās no 110 līdz 120. Skolā, psiholoģijā bija forša skolotāja, kas mums noorganizēja reālu iq testu pildīt, tur dabūju 112.

es, kaut kur lasīju, ka bezmaksas iq testi smird, pats arī biju, kādus 3 bezmaksas iq testus pildījis un rezult'ti diezgan atšķīrās, nezinu, gan jau, ka ir daži, kas ir samērā sakarīgi, bet nu, tas pats 110-120 ir diezgan liela atšķirība.

Link to comment
Share on other sites

http://iqtest.dk/main.swf

Bet publiskai apspriesanai jautajums, ar kuru nevaru tikt gala

-

Beefs

For 36, the answer is F. There are 3 light coloured single boxes, 3 of medium colour single boxes, 3 of the dark single boxes. Then 3 light coloured double boxes, 3 medium coulour double boxes, etc... anyway, once you look at it and see what is missing to make the sets of three, the only two answers are E & F. It is F because the 3 boxes of the same colour (dark) are on an outside row rather than the central row. (Each set of three boxes has two occurences in the central column, and one in the outer columns.)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...