Jump to content
GIGN Forum

Košļene Un Krekls


Glud!naTajs
 Share

Recommended Posts

Cik es zinu no biksēm var dabūt tā - iezied to vietu ar eļļu (parasto augu) ieliec saldētavā uz kādam ~6h, tad izvelc ārā un uzmanīgi nokasi, nāks nost. Vismaz man tā sanāk.

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

Koslenei vajadzeetu skjiist benziinaa, vai vismaz kaut kaadaa taadaa vielaa. Nezinu, ko tas izdariis ar audumu un par smaku arii nemaaku teikt, vai varees izmazgaat, bet vajadzeetu vareet ;)

Edited by 1ntake
Link to comment
Share on other sites

;)

Benzīns audumam nekaitē, protams ja tā nav ūber sintētika, kas šķīst benzīnā. Bet labāk izmantot petroleju, ja tāda ir pieejama (ne to "smaržīgo" šūdu, ko lej lāpās, jo tā nav petroleja, bet kaut kāds parafīns).

Bet par to vai košļenes šķīst benzīnā; nezinu - neesmu mēģinājis.

Link to comment
Share on other sites

Paņem uzliec kreklu uz gludināmā dēļa sakarsē gludakli paņem salveti vai toletes papīru uzliec uz tām vietām, kur ir tikusi košlene un brauc pāri viss sasūksies salvetē pats esmu mēģinājis no košlenes atbrīvoties un arī palīdzēja nezinu, kas vēl notiks, kad liksi benzīnā vai velns zin, kur. :P

Link to comment
Share on other sites

Padarbojos ar gludekli un salveti. Kaut kas nonāca, bet tas pleķis paliek, kas ir jau iesūcies kreklā.

Man izskatās bezcerīgi.

Saldētavā vairs neredzu jēgu likt, jo tur vairs nav ko plēst nost no krekla, palicis ir tikai bāls pleķis, kur košļene jau ir audumā

Link to comment
Share on other sites

cik esmu dzirdejis kola daudzko noeed varbut pamegini izmaksaas 50 kapeikas un nesmirdes takaa nav ko zaudeet.

nez kkada bloda ielej un ieliec to vietu kur koslene.

vel bina ir melna moska kautka mazak redzes ja ar neizediis

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...