Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nu ko noskatiijos arii to cursed 18.gif) tagad taa kaa laikam arii vajadzeetu iet guleet smile.gif savaadaak riit(tb shodien) uz LU buus taa pagruutaak aizbraukt laugh.gif kaut gan man jau shon tik statistika ir, taatad uz lekciju visdriizaak neeju, bet tik uz seminaaru tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

pamostos ... skatos pulksteni pie sienas, samais rada, ka tagad ir 6:52 .... mkay pagulju kadu laicinju skatos pulksteni, samais akal rada 6:52, pastos mobilaja un secinu , ka pirmas divas stundas esu nokaveejis mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Iedomaajies situaaciju: mazs kacheens speeleejas ar armijas zaabaka kurpju auklaam, nenojaushot, ka pēc briizha shis pats zaabaks viņu samiis...salauziis vinja kaulus un vinjsh buus miris...

Kas shajaa situaacijaa buusi tu? Vai tu buusi kacheens...vai armijas zaabaks...vai varbuut kurpju aukla?

padomaa...

Es, piemeeram, vienmeer buushu cilveeks ar kameru, kas to no malas filmees...

Edited by Saveejaa
Link to comment
Share on other sites

runaajos ar nakedu un domaaju, ka atkal diena driiz jau galaa... un riit skola... bet tad gan 3 dienas briivas... yiii...

baac, apauksteejusies esmu, iesnas, klepus... jaaienjem kaada ripa kaklam, laikam palieku atkariiga no vinjaam

p.s saveejaa - man tie bazniicas zvani vaaciju atgaadina...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...