Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sestdiena smagi nerullz (smagi, dikti smagi, nu noteikti smagaak par zilo vali paaroshanaas stadijaa), ja nav iisti zinaams, ko dariit... dry.gif ieniistu garlaiciibu, gribas dzert shovakar, bet nav kur(lai nositas visas mushas joptv)

Link to comment
Share on other sites

kruasaani nav garshiigi..

kaa kuram

mjaa shitaa sestdiena nerullee... aaraa joprojaam liist, visu dienu jau... borings

tiko gignґaa paspeeleejaam.. 10 bebri salasiijushies bija ( rlz ) bet man baigi lagot saaka... taa kaa nu neko

p.s siikaa maasa kaitina confused.gif

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

sestdiena smagi nerullz (smagi, dikti smagi, nu noteikti smagaak par zilo vali paaroshanaas stadijaa), ja nav iisti zinaams, ko dariit... dry.gif ieniistu garlaiciibu, gribas dzert shovakar, bet nav kur(lai nositas visas mushas joptv)

Taa nu nav taisniiba... Dariit ir ko, tikai vajag gribeet un vareet...

Piemeeram, mees pie manis skatiijaamies Pink Floyd- The Wall filmu un dzeraam alu... smile.gif Nesuudzies!

P.S. nevajag maajaas seedeet, tad nesaauksteesies! Es, piemeeram izgaaju laukaa ar slapjiem matiem, bet man nekaa veel nav noticis! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

atcereejos ka sapnjoju par to ka skraidu apkaart pa pasauli ar dilleem rokaa vai ko tml un kad pamodos domaaju ka apm. pulkstenis buus 11, bet izraadaas tik pus10.. gaidu kad pirmo brokastu tostermaizes buus mazliet atdzisushas, apeediishu, ieshu nolikt kluci un tad...mazliet cs un tad jaamaacaas zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

nevaru beigt briiniities par savu provaideru, jo vakar aatruminsh bij ne pa jokam - 1.52 Mbps,kaut gan paasti ir ap 120 kbps laugh.gif

liela atskiriba nav, bet ja paskatas ka man speeds paceelas cool2.gif

tev bija 120 KB/s un tagad ir 185.55KB/s ! 65 KB klaat iedeva tev =) skaisti =)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...