Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

badmintonus suukaa, labaak kautko viirshkjiigaaku kaa futbolu un basketbolu biggrin.gif

tad jau uzreiz ie HOKEJA jakjeras vai ari amiishu futenes ... vot viiiru speles tongue.gif

4l alus pa rokai ... atsleegas arii ... nu tad tik jajozh uz kaiminu maju ... hokjis jaalur ... piviits jadzer ...Adazu cipsi - iistie cipsi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

a ko dariit, ja skolaa badmintons jaaspeelee smile.gif bet vispaar jau es agraak trenneejos badmintonaa biggrin.gif

futbolam un basketbolam jaw arii nav ne vainas wink.gif

p.s juus veel redzeesiet, ka peec paaris gadiem buus pasaules chempionaats badmintonaa cool2.gif

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

jaaiet beidzot daskatiities filma "Artificial intelligence" laikam jau kaadas 5 vai 6 dienas meegjinu vinju noskatiities 18.gif pagaidaam nav sanaacis.. palikushas veel 40 min ko skatiities laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

beidzot pabeidzu skatiities to murgu biggrin.gif

kaut gan no vienas puses sizhets taads interesants, tip zeens robots ar juutaam grib kljuut pa iisti siiko lai mu4a sho iemiileetu taapat kaa iisto deelu kas pamodies no komas

bet ja taa paarlasa ko uzraxtiiju, tad murgs vien sanaak laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

nee...nebastoju... Seedeeju datorklasee! smile.gif

Filma Maaksligais intelekts man ljoti patika! Tieshaam labs sizhets... Lika nedaudz padomaat! Beigas bija labas! thumbsup.gif

Edited by Saveejaa
Link to comment
Share on other sites

piedod, ka pretēji tam, kā tu varētu iedomāties, es neesmu iedomājies to, ko tu varētu iedomāties, ka es domāšu, un tā vietā iedomājos ko tādu, ko tu nevarētu pat iedomāties, ka iedomāšos, jo es pats nevarēju iedomāties, ka reiz iedomāšos un domāšu to, ko tu nevarēji iedomāties, ka domāšu es.

...kas to būtu domājis. huh.gif

Link to comment
Share on other sites

muusejie zaudeja ... dry.gif slikta oma un saposa galva ... + skola + miegs skola + burnouts pie majas = Baad baad day =/ tikai galvas un hokja deel ...

enivei Man ir vecs panasonic telluks , vins rada labak par jauno philips cool2.gif muterite panema sev philps jo tas ir jaunaks ... nifiga vecais panasonics labak raad tos 5 kanalus kas man ira naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...