Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Interesanti, ko skolotāja teiks, ja aiziešu un aizmigšu klasē, neskatoties uz to, ka jau 5 gadus tur nemācos smile.gif

Link to comment
Share on other sites

acis aizpampushas no riita celjotie (kaa jau vienmeer laugh.gif) un baigi negribas uz universitaati zaban.gif atkal ir domas par bastoshanu bet laikam vismaz uz 1 lekciju jaaizchaapo tongue.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

esmu skolaa, seezhu datorklasee, kur kaitina klasesbiedru lameriskie jautaajumi "Tom, kaa dabuuji to bildi tur", "Tom, pasaki kas te notiek" u.t.t. dry.gif

Peec 2 stundaam kontroldarbs fizikaa, par teemu neko nezinu, jo kam tad patiik klausiities skolotaajaa - muumijaa, droshi vien kaarteejais 3 buus sad.gif kaitina skola mad.gif

Link to comment
Share on other sites

...sēžu darbā un domāju-nah es atkal CSoju līdz 4triem rītā...miegs nāk...ienāk viens kretīns un jautā - ko tu te dari - ES šim: neredzi bļa Guļu...laikam aizgāja priekšniecībai sūdzēties...bļin ienāc tik CS'ā, norausies, memīts tāds...

Bļin cigaretes ar beidzās...nu i labi...vairs nepīpēšu...........eh jaaizsūta tas memīts pēc kāda aliņa un smēķiem...

Viss - vairs nestraikošu pa naktīm.... NEEEEEE (lauzītā angļu valodā, itkā zvans pēc šovos sniegtas nepareizas atbildes)

Bļin ko tas laiks tā velkas, fak līdz hoķim vēl entās stundas...eh būs šovakar jāuzstraiko...

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

tiko draudzene atnaaca, apmainiijaamies jaunumiem un vinja aizgaaja ( ha ha vinjai ir maajas arests, par to ka dabuuja " zilo veestuli " ( zinjojums vecaakiem, ka slikti maacaas attieciigajaa priekshmetaa cool2.gif ) matemaatikaa

baac kaa jums veicas, jums vismaz atljauj stundaas guleet...

Link to comment
Share on other sites

Nevella nellauj, mani klasesbiedri nobiedee ar saviem vaardiem "NEGULI", sirds pliist pussu un gribas raudaat unsure.gif

Riit ieskaite filosofijaa, bllaaaaa kaa dziive sux. sad.gif

Edited by APOCALYPSE
Link to comment
Share on other sites

Nevella nellauj, mani klasesbiedri nobiedee ar saviem vaardiem "NEGULI", sirds pliist pussu un gribas raudaat unsure.gif

Riit ieskaite filosofijaa, bllaaaaa kaa dziive sux. sad.gif

klasesbiedri ??? es runaaju par skolotaajiem!!! vinji pat raxtiit neko neljauj, pat nevienu ziimuli rokaas tureet nedriixt!!!

Link to comment
Share on other sites

galda tenisu nomochiiju 3h. velns. da maan testeeja mikrofonu. pidars. neko saprast nevar. a shis tikai waa waa waa. stulbs kas stulbs. tagad piekusu. bet ir alus. Buus jaaiedzer. taa - lai sirds mieriigaaka. fhm seksiigaakaa gada sieviete andzheliina. tas der.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...