Jump to content
GIGN Forum

Runājot Par Krīzi


kRi
 Share

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sen jau pamanīts, ka politiķi smejas par Latviju un latviešiem :]

Runājot par konkrēto kadru, es jau sen uzskatu, ka viņam ar kaut ko ir problēmas, vai nu tas ir alkohols vai narkotikas, jo tāds nevar būt normāls cilvēks, viņš ir tik bremzīgs, tā grimmase, es teiktu, ka viņš rīvē smaganās koku :muahaha:

Runājot par krīzi, es to joprojām neizjūtu, paradoksāli, man pat iekrājušies līdzekļi ir.

Link to comment
Share on other sites

šodien taisoties uz skolu, dzirdēju ziņās, ka kaut kāds vecis (moš politiķis) stāstīja, ka ir svarīgi informēt tautu par notiekošo valstī un tās krīzēm etc. mhm mhm , kaut kā negribas ticēt. Ja pat sabiedriskajos transportos no cilvēkiem izspiež kontrolieri naudu, jo cilvēki nezin likumus. (Tas par to ka tjipa nedrīkst braukt ar ISIC SKOLĒNU kartēm (apliecību vietā), tāds stulbums ibio, protams ar braukšanas kartiņām). This is one of milion reasons, why Latvia is best country in the world

Link to comment
Share on other sites

Slakteris ir bijis Zemkopības, 2x Aizsardzības un tagad Finanšu ministrs. Nez kaut par vienu nozari viņam ir kaut mazākā nojēga? Varbūt vienīgi par zemkopību, jo ir studējis un strādājis pa to tēmu. Jums viņa purns neizsauc sliktu dūšu? Pēc kaut kāda retarded jampampiņa izskatās.

moby, deputātu daba ir pateikt daudz, bet tajā pašā laikā neko, turklāt nesaprotot, ko pats ir pateicis.

P.S. Man arī piepisās, ka ISIC neder. Es pateicu, ka manis pēc, var saukt mentus, bet sodu es nemaksāšu.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

īstenībā sūds ar to, ka valodas vēl nav, bet ja viņš tur nestāstītu pilnīgāko beztēmu, un pirmajā daļā vēl sāka lielīties, ka Latvijai pēdējos divus gadus lielākais IKP Eiropā. Viņam vispār ir nojausma kāpēc ekonomika pārkarsa un kāpēc tas IKP bija tāds?

Link to comment
Share on other sites

moby, deputātu daba ir pateikt daudz, bet tajā pašā laikā neko, turklāt nesaprotot, ko pats ir pateicis.

To pashu gribeeeju teikt... Vinjsh vienkaarshi ir viszinosh un univeriaals politikis/cilveeks... Nesaprotu, kaa viens cilveeks var buut zemkopiibas un veelaak finanshu ministrs???? Pizdets vnk... Kas TP nav neviena zinoshaaka un kompitentaaka cilveeka par slakteri, kas vareetu buut Finanshu ministrs???? Šaubos...

Link to comment
Share on other sites

Viņš jūk pratā?

Viņš pats apzinās ko pateica? :o

Link to comment
Share on other sites

veikalaa apgrieziens ir 2x lielaaks nekaa pagajshgad! takaa pagaidaam viss ir ideaali..

bet visiem skaidri zinaams ka pavasarii buus beigas... tapeec saakat iekraat ;) tgd santiimam ir liela noziime ;)

ehh .. un pie jaunas mashiinas netikt vismaz 3gadus :(

Edited by Adik
Link to comment
Share on other sites

Tam cilvēkam, kurš teica, ka viņam problēmas ar alkoholu, laikam nav redzējis, ka vienu reizi viņš bija atnācis piedzēries uz medaļu pasniegšanu karavīriem. Bija tik piedzēries, ka medaļas krita no rokām laukā, kad vajadzēja pasniegt.

Par to jau iet runa, Ciprusiņ! ja tu kaartiigaak paskatiitos, tad redzeetu to interviju....

Bija tak saakumaa ielikts

Link to comment
Share on other sites

:D Tieši tā paša iemesla dēļ, nu un vēl tāpēc, ka dumš bez gala.

A juus zinat, kas vinju taa iesauca un kad ? Tos vaardus ja nemaldos ir teicis Vecais labais VIlis Kristopaans, un vins tos izteica saeima sedes laika, kad to dzirdeeja visi 100 deputaati :10cm::thumbsup:

Runajot par slakteri, es nespeju pat 1 min noskatities, kaut kaa kausn skatities uz to visu ira ...

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...