Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...

Šodien bija lieki 10euro , un gribējās kautko uzmest sen nebija tas darīts :) Un šeku reku dubultlikme Medveščaks -1.5(koefs 5) + Minskas Dinamo -1.5 (koefs 3.05) = koefs 15,25 BINGO LOTTO :)

Biežāk šādus ideālus koefus :)

es bļa vakar salieku kombeni ar koeficientu ~20 un visas spēles iziet izņemot pēdējo, kur pie 2:0, pēdējā minūtē 3:2 bija vadībā un pēdējās sekundēs ielaida un 3:3. Gg

Link to comment
Share on other sites

Kā izpaužas dubultlikme? Nesekoju KHL līdzi, bet cik ļoti neizteiktiem favorītēm vajadzēja būt tām abām komandām, lai būtu tik liels koef.?

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Kā izpaužas dubultlikme? Nesekoju KHL līdzi, bet cik ļoti neizteiktiem favorītēm vajadzēja būt tām abām komandām, lai būtu tik liels koef.?

medveščaks spēlēja pret traktor un pilnīgi noteikti traktor bija favorīts, paveicās zagrebai. Minska vinnēja ladu, kas nebija baigais pārsteigums

Link to comment
Share on other sites

es bļa vakar salieku kombeni ar koeficientu ~20 un visas spēles iziet izņemot pēdējo, kur pie 2:0, pēdējā minūtē 3:2 bija vadībā un pēdējās sekundēs ielaida un 3:3. Gg

un šodien kombinētā ar koefucieintu ~18 un pēdējā spēle neiziet, kur basītī papildlaikā padirsa :@@@@

Link to comment
Share on other sites

Vakar Arsenal/Dortmunde/Real/Leverkusene izgaja kā smērēts kombenē, labi ka tikai Arsenal dzīvajā neskatījos un nervus nebojāju :DD

Mana vakardienas ķēde Athletico/Real/Leverkusen/Dortmund/Arsenal un sasodītais juventus! Kopējais koef 25. Labs ne? :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...