Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Ar šīm spēlēm, manuprāt, ir +/- skaidrs

Pg7x4nx.jpg

bet ko domājat par Sens pret Bruins un Canes pret Flyers, par šīm spēlēm infas nav, tīri koefa dēļ varētu uzlikt uz Canes un Sens.

EDIT: Tomēr izskatās, ka gan Cani un Senatori strugglo pēdējās spēlēs..

Haha, tās 2 spēles ir rīt 8 vakarā pēc mūsu laika, fuk, viss ok.

Edited by Pauly
Link to comment
Share on other sites

Jāa. Rangers, ar jaunu treneri, izdomāja būt tā komanda, kura man sačakarēs visu. Bija kombinētā likme (8 spēles).

Cuntz LIST:

Rangers (kopš šīvakara)

Napoli (jau kā 2 nedēļas)

Gribētu uzlīkt kādu trīskaršo uz nakti, lai par naudu nedēļu nebūtu jāuztraucas. :D

Link to comment
Share on other sites

Jāa. Rangers, ar jaunu treneri, izdomāja būt tā komanda, kura man sačakarēs visu. Bija kombinētā likme (8 spēles).

Cuntz LIST:

Rangers (kopš šīvakara)

Napoli (jau kā 2 nedēļas)

Gribētu uzlīkt kādu trīskaršo uz nakti, lai par naudu nedēļu nebūtu jāuztraucas. :D

man Detroita un Pens ir shitlistā, piz*u viņus. Kad nelieku, tad visus grauj ar 3-4 vārtu starpibu, bet kā uzlieku padirš kaut kādiem Oileriem vai citiem pastarīšiem

Link to comment
Share on other sites

man Detroita un Pens ir shitlistā, piz*u viņus. Kad nelieku, tad visus grauj ar 3-4 vārtu starpibu, bet kā uzlieku padirš kaut kādiem Oileriem vai citiem pastarīšiem

Es tik ļoti tev piekrītu. Esmu piedzīvojis arī sajūtu, kad uzliec riska likmi - zaudē, bet, kad negribi likt risku (šaubies) -> likme iziet pārliecinoši.

Parasti, kad šaubos par kād spēli, tad tieši tā ir- likmjdr*z*jspēle.

Edited by zvirbulis
Link to comment
Share on other sites

PENS iziet.

Šobrīd DET 2:2. Te mums viens piesauca sūdus. Nu izskatās, ka arī pakāsīs. 2+2 sods un Pantēras kaut ko sarijušās. Nu kur var tik pretīgi neiet DET. Reāli viņu spēle. Pēdējā periodā jau 3 iespējas, kas praktiski ir 1:1 momenti, kur DET vienmēr liek.

2+2 PP FLA 2 metieni pa vārtiem, DET mazākumā tieši tas pats. Nu, kur vispār šaubas, kas DET mačs? Nu te var vainot tikai to, kas piesauca ^_^

ANA pēc 10 minūtēm 1:0.

Huiņa.

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Ducks paņem, tātad DET diez gan pamatīgi saplēsuši balli.

Pauly, visai veiksmīgi izgājis Tev! ^_^ PENS arī bez Krosbija labi nodzinuši.

Šonakt ceru uz 2 izbraukumiem. PENS - CBJ, kaut bez tā paša Krosbija, kā arī Ducks pret Jets.

Link to comment
Share on other sites

Pauly, es jau pirms 00:00 biju ierakstījis, ka red wings pasēs

Mhm, biju jau pa dienu uzlicis, jo uz nakts pusi koefi samazinās, jo amerikāņi pamostas un sāk likt uz favs.

EDIT: Kā noņemt dienas likmju limitu? Laikam pats sākumā esmu uzlicis, ka dienā max 50 eur var likt.

EDIT2: Live čatā visu noorganizēja =)

Edited by Pauly
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...