Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

Pēdējā laikā man twitterī sāk sekot +10 un vairāk betu konti, nesaprotu kā viņi zin ka es kautko betoju :D

Daži taisa free bets, bet daudzi prasa naudu par likmēm, kas liekas galīgi akward, un tāpat tās likmes nekad nav 100% drošas + bez moneyback. Tāpēc betoju uz savu galvu, pagaidām nesekmīgi :D

Link to comment
Share on other sites

Pēdējā laikā man twitterī sāk sekot +10 un vairāk betu konti, nesaprotu kā viņi zin ka es kautko betoju :D

Daži taisa free bets, bet daudzi prasa naudu par likmēm, kas liekas galīgi akward, un tāpat tās likmes nekad nav 100% drošas + bez moneyback. Tāpēc betoju uz savu galvu, pagaidām nesekmīgi :D

tas pats

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Drizaak noriskēt uz Sabres koef. 6.20 .... Vakar vieglu naudinju Vitolinja 4,5 koefs pret SKA atnesa lielo pikji..vel daudz KHL likmes izgaja :)

Sametu kadus 15dazhadas kombenes uz shonakt NHL :) Ceru uz daudzām ničām :)

nu es uz Maskavas dinamo arī liku prognožu spēlē un šonakt biju uzlicis uz Minestu. 6:3 vinnēja un Girgim 1+1

Link to comment
Share on other sites

Drizaak noriskēt uz Sabres koef. 6.20 .... Vakar vieglu naudinju Vitolinja 4,5 koefs pret SKA atnesa lielo pikji..vel daudz KHL likmes izgaja :)

Sametu kadus 15dazhadas kombenes uz shonakt NHL :) Ceru uz daudzām ničām :)

Bija tik viena niča :D pakāsi visu? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No optibet atnāca sms:

Izmanto iespeju!Liec likmi www.optibet.lv uz precizu rezultatu spelei Man City-Bayern lidz 21:45!Ja zaudesi atgriezisim naudu atpakal(lidz 20 EUR).Info-67298114

Viņi taču nepiekāsīs ja zaudēšu? Diezgan vilinoši.

Kādi jūsu predictioni?

Link to comment
Share on other sites

No optibet atnāca sms:

Izmanto iespeju!Liec likmi www.optibet.lv uz precizu rezultatu spelei Man City-Bayern lidz 21:45!Ja zaudesi atgriezisim naudu atpakal(lidz 20 EUR).Info-67298114

Viņi taču nepiekāsīs ja zaudēšu? Diezgan vilinoši.

Kādi jūsu predictioni?

Esi izredzētais, liec tik virsū. :) Man personīgi nekas tamlīdzīgs nav atnācis.

Link to comment
Share on other sites

No optibet atnāca sms:

Izmanto iespeju!Liec likmi www.optibet.lv uz precizu rezultatu spelei Man City-Bayern lidz 21:45!Ja zaudesi atgriezisim naudu atpakal(lidz 20 EUR).Info-67298114

Viņi taču nepiekāsīs ja zaudēšu? Diezgan vilinoši.

Kādi jūsu predictioni?

man arī atnāca un 19 eiras varētu uzlikt uz 2:1 bayern uzvaru, bet kaut kā bail, ka nepiešmauc, jo neesmu nekad tā licis

Link to comment
Share on other sites

48h diezgan daudz, par cik jau nagi niez uzmest vēl kādu betu.

anyway smagi nepaveicās manchester city vinnēja munich 3:2 bet es biju uzmetis 3:2 uz munich uzvaru vajadzēja noswitchot komandas ;D

Edited by Slāpeklis!*
Link to comment
Share on other sites

Bēdīgs. Nu nakts tik un tā pozitīva, jo Čikāga un Ņujorka paņēma, bet gribētos jau, lai arī šādi cipari izgriežas, ja tik maz pietrūkst. :)

du4f0mby1jflivrc4u.jpg

Edited by bacard
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...