Jump to content
GIGN Forum

Veidenbaums


Seen
 Share

Recommended Posts

Pilnīgs murgs. Zīmējumi ir ok, bet tvnet + LNT = viens no lielākajiem bezsakariem, ko es pēdējā laikā esmu redzējis un lasījis. Pēc viņu teorijas Happy Tree Friends un Southpark radītāji būtu jau sen jāsadedzina uz sārta. Bet nu jā, tā ir Latvija. :latvia:

Link to comment
Share on other sites

Elmārs Tērauds, ārsts psihiatrs, Latvijas Psihiatru asociācijas prezidents: "Viņš ir sociopāts, kam nepatīk sabiedrība."

piecas acis, be. :clap:

owned.

iypif5.jpg

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

samuray, vispār ideja laba. Varētu bildes izvietot pa visu gign lapu. Meklēs tevi, un būs daudz jaunpienācēji gignā. :D

EDIT: Būs vismaz cilvēki kas piedalīsies konkursos, un iesūtīs normālus darbus.

Jo komiksu konkurs vispār bija mego provals, kad pārskatiju 2x visus komuksus. :slap:

Edited by *jancis38*
Link to comment
Share on other sites

vienkārši lnt - fox news un fox news - vienpusējs viedoklis par visu.

taču melnais SC piārs man ne sevišķi iet pie sirds. ļaujiet mums būt neformāļiem un kačājiet savus biznesus un naudas taisīšanas kaut kur citur.

Link to comment
Share on other sites

Es personīgi pazīstu veidenbaumu un viņš ir normāls džeks, viņam vienkārši bija besis uznācis un viņš sazīmēja dafiga komiksus, kur visus nošauj (vēl tur apakšā bija ideja, ka viņš vairs negribot neko tajā veidenbauma blogā publicēt).

LNT ir vienkārši dauņi, it īpaši tā Albrehte. Tāpat arī visi, kas domā, ka kāds, kas kaut ko tādu zīmē TIEŠĀM GRASĀS IET ŠAUT BĀREŅUS. Kak mozg, a?

electricretard ir lielisks :) vēl ieteiktu iečekot morning glory komiksus :)

p.s.

un veidenbauma komiksi rullē :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...