Jump to content
GIGN Forum

Marihuāna Ir Laba!


m3rsy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Enivei, fiicha par to pashu shoferi (kursh tagad sezhot 2x2 kameraa). Ja nebutu atradushi marihuanu asinis, tad sods butu miikstaaks. Lai gan nezinu ka var miikstinat aizmigshanu pie stures un divu cilveku notriekshanu. Ja ir problemas ar koncentraciju, tad labak nemaz nesedies pie stuures, kur nu vel reibumaa.

Tur jau tā lieta, ja to legalizēs tad tevi vairs nesūtīs uz narkoloģijas centriem atskaitīties.

Link to comment
Share on other sites

Ļoti ceru, ka DP sīknarkomāniem internetā pievērš vismaz tikpat lielu uzmanību kā nacīšiem :)

Link to comment
Share on other sites

QUOTE(Alise @ Oct 15 2008, 19:26) *

kaa jums shkjiet, vai latvijaa audzeets zaljuminjsh ir tas pats? varbuut pat mazaak ljaunumu daroshs? laugh.gif

Nē, nav tas pats.

Ir gan tas pats, Cipruss. Esmu smēķējis vietējo pišku, vietējai bija gan dažādas krāsas un arī smarža nedaudz atšķīrās + bija redzami arī kristāliņi. Vnk zaļumiņi ir ĻOOOOTI daudz veidu, nenormāli daudz. Lielākā daļa piškas tepat arī ir audzēta, jo neatmaksājas risks vest pāri robežai. Ar to nenopelnīsi tik daudz, lai tā riskētu. Sēklas maksā kapeikas, tās arī ir viegli pa pastu nosūtīt. Tāpat kā sēnes.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau teica. kas iedeva? kur iedeva? utt.

Tu tups esi? Kas tev nepatika manā tekstā? Ja tu domā, kas iedeva utt, tad jau laikam, ka Amsterdamā pats vari iegādāties, tur jau tā štelle laikam atļauta, ne? :pizdiblee:

Domā Latvijas Policija ir tik tupi ka uzķersies uz 10 gadnieku meliem?

Viņi pārbaudīs vai tu esi bijis tajā pilsētā vai nē!!

:lohs: :lohs: :lohs:

Link to comment
Share on other sites

Vispar jau tagad ir diezgan gruuti parbaidiit, jo uz robezham pases ta vairs neparbauda. So reali vinjiem pieradijumi, ka neesi tur bijis nav.

:)

Heh. Manuprat, vinji saprot, ka puse no sheit taa saucamajiem 'zales pipetajiem' nemaz nav alu dzerushi. So butu diezgan stulbi to visu parbaudiit. :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Outlawz, padomā tālāk par savu degungalu.

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Narkotiku glorifikācija nenobriedušu prātu priekšā ir neizmērāmi idiotiskāka.

Neesmu ne ultranacionālists, ne jaunietis ar veca penša attieksmi, vienkārši mēdzu padomāt par savas rīcības un izteikumu iespējamām sekām. Ar ķurķī likšanu šeit nav itin nekāda sakara, ja vēl to nesaprati.

Link to comment
Share on other sites

viiberi, tas skan nozhelojami no tavas puses, lai ari cik ljoti gudri & kruti tu centies izteikties.

es esmu par to lai zale tiek legalizeta, bet tai pasha laika ir ierobezhojumi tadi ka 18 ( tas jau defaulta), smekjeshana nav publiskas vietas. kautka tamlidzigi.

Link to comment
Share on other sites

Tātad manis teiktais ir nožēlojams, jo es neatbalstu narkotiku legalizāciju, kā arī to glorifikāciju bērnu priekšā? :)

Link to comment
Share on other sites

es esmu par to lai zale tiek legalizeta, bet tai pasha laika ir ierobezhojumi tadi ka 18 ( tas jau defaulta), smekjeshana nav publiskas vietas. kautka tamlidzigi.

Ar tādiem nosacījumiem, iespējams, ka jā - bet problēma ir apstāklī, ka jau tagad valsts institūcijas(lasīt - menti) nespēj panāk pastāvošo kārtības normu ievērošanu - tikai pokazuhai tiek rīkoti paraugreidi un piepišanās atsevišķos gadījumos. Principā pietiktu, ja par vieglo narkotiku iegādāšanos un lietošanu tiktu atcelta kriminālatbildība.

Edited by Surr
Link to comment
Share on other sites

esmu pret, jo možet geraču ar legalizējam??

es esmu par to lai zale tiek legalizeta, bet tai pasha laika ir ierobezhojumi tadi ka 18 ( tas jau defaulta)

Tu domā tā būtu kāda problēma sīkajiem?

Tak smēķus katrs sīkais prot pirkt caur bomāriem, nemācēs nopirkt šo??

Link to comment
Share on other sites

:)

nozhelojami ir ta jau outlawa piemineta pensionaa attieksme..

manos laikos zalites nebija ( teica ome).. bet tagad ir citi laiki. kamooon attopies berns..

es teiksim sava gjimene pastastiju par iespaidiem pipejot zali, un nekas shausmigs nebija lasams sejas. redz preicigi vinji bija par to ka pastastiju nevis slepu, un ta tas ir 90% vecaku, protams iznjemot tos kam pofig.

KAKOVA HUJA pec es tev piemineju vardu salikumu : aizliegt sabiecdriskas vietas: - ar domu - slept no siikpirzhiem .

lode - ailziegt neko nav iespejams, bet tu jau foruma rdzi ka kadiem 30 % nafug negribas ne megjinat un kadiema 15% neradas kaifs nekads no taa.

vai jus tad agadijuma uzskatat ka katrs amsterdamas sikalja pipe zali? tad nafig vinji nenomirst pat nesasniegushi 18 gadus, ja tas ta ir gadijuma . ?

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

Sīko pieplūdums šeit ir tāpēc, ka zāle - tas visiem mazajiem 50cent faniem liekas superkruti.

Cilvēki, kas nav pīpējuši zāli īsti nezin kas tas ir un kā viņa darbojas. Līdz arto veidojas mazliet aplami uzskati.

Nu anyway, šeit kašķēties par to atļaut vai neatļaut ir diezgan bezjēdzīgi. Cik cilvēki tik viedokļi.

Viss, ko es gribu pateikt ir - lūdzu, tik tiešām, LŪDZU nespriediet par zāli, kamer nēesi to pamēģinājis.

Bet nu ko tur daudz.

Edit:

Kaut gan, tomēr ir interesanti palasīt nepīpētāju viedokli :>

Edited by hydro
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Man pazīstamais tagad sēž 2x2 m lielā kamerā dēļ tā.

Vakarā viņš uzpīpēja saucamo "MARIHUĀNU" , un normāli uzgulējās pa nakti, bet kad pienāca laiks braukt mājas, pa ceļam no Rezkene - Rīga ar savu spēcīgo spēkratu piemiga 10sek pie stūres. Galu galā viņa vainas dēl mira sieviete 35-40 gadu vecumā un viņas jaundzimušais bērns apmēram 7 mēnešu vecs.

Atklāja protams ka viņš bija vainīgs, un asinīs atrada saucamo "marihuānu" .

Tā nu tas ir nežēlīgi skarbi un stulbi!!

nē, nu protams katram vienreiz var gadīties tā bēdīgi, bet ja tu esi ar Marihuana uz TU, tad jau nekas traks notikt nevar!

Es pīpēju jau kādus 3 mēnešus katru dienu, mierīgi braucu ar savu pieclitrīgo spēkratu un nekas nav noticis!

P.S. Un patiešām- zaļumiņš uzlabo atmiņu un palīdz koncentrēties!! :mIm:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...