Jump to content
GIGN Forum

Marihuāna Ir Laba!


m3rsy
 Share

Recommended Posts

Es pīpēju jau kādus 3 mēnešus katru dienu, mierīgi braucu ar savu pieclitrīgo spēkratu un nekas nav noticis!

P.S. Un patiešām- zaļumiņš uzlabo atmiņu un palīdz koncentrēties!! :mIm:

LOL kamoon, kā k-kāds tiko reģistrējies džeks var atrast tik vecu topiku? Vel pietam pirmais posts ir tieši šajā topikā. Čista laikam reģistrējas forumā un serčā ieraksta "marihuāna" - o jē ir, jābliež iekšā savs craps.

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Un tad tas pasakums man galiigi nepatiktu.

Nē, šis patiešām iedarbojas! vienreiz gadījās salietoties vis kaut ko un tad uzrāvos uz mentiem. Tie, protams, sāk tircināt-tā un tā, no kurienes dabūji, kas pārdeva utt.. Nospēlēju "muļķīti": uztaisīju lielas acis un pateicu, ka neko nezinu.Pateicu, ka lkm klubā pie bāra kamēr gaidīju savu kokteili man tajā kko sabēra utt. Karoč izkrutījos un vēl klubam sūdi sanāca :mIm:

Link to comment
Share on other sites

Neesmu ne ultranacionālists, ne jaunietis ar veca penša attieksmi, vienkārši mēdzu padomāt par savas rīcības un izteikumu iespējamām sekām. Ar ķurķī likšanu šeit nav itin nekāda sakara, ja vēl to nesaprati.

Priekš kam vajadzīgas tās visas pompēzās , uzpūstās frāzes ar svešvārdiem, kurus atradi internetā..?

Varu saderēt, ka tev kāds palīdzēja uzrakstīt šo komentu! :superlol:

MARIHUĀNAS LEGALIZĒŠANAI ZAĻO GAISMU!!! :sparta:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...