Jump to content
GIGN Forum

Marihuāna Ir Laba!


m3rsy
 Share

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:)

par seedeeshanu pie stuures... eem -_- taa kaa man nav lemts izprast mehaaniskaas kaarbas darbiibu, tad pilniigi droshi varu apgalvot, ka tiesiibas man nespiid veel tuvaako 7tinju gadu laikaa :whistling:

bet zinu pietiekami daudz cilveekus, kas var un ir braukushi zem marihuaanas, tiesa gan tagad peedeejaa laikaa cilveeki saak uzmaniities, jo taadam priekam ir letaalas sekas, kaa piemeeram tiesiibu atnjemshana uz gadiem 4triem (varbuut paarspiileeju), bet neviens man paziistamais neseediisies pie stuures ja nebuus par sevi paarliecinaats, pagaidiis laicinju kameer bik' atlaidiis un tad kad vinjsh juut ka varees braukt, tad arii brauc :)

nenoliedzami ir bijis taa ka norauj jumtu, un tev ir slikti, bet to varu izskaidrot ar paaraak lielas devas uzsmeekjeeshanu, visam ir savs meers :cookies:

Tieshi ta :) Ir gadijies ievilkt par daudz... un tad normali aiznes. Tad es parasti aizmiegu :D

Link to comment
Share on other sites

Tie, kas nav pīpējuši zāli var vienkārši paklusēt un aizrīties ar saviem novērojumiem, secinājumiem un internetā lasītiem sūdiem.

Tik tiešām, neveriet savas mutes vaļā un nespriediet par to.

Jūs no malas izskataties vienkārši muļķīgi.

Link to comment
Share on other sites

:)

par seedeeshanu pie stuures... eem -_- taa kaa man nav lemts izprast mehaaniskaas kaarbas darbiibu, tad pilniigi droshi varu apgalvot, ka tiesiibas man nespiid veel tuvaako 7tinju gadu laikaa :whistling:

bet zinu pietiekami daudz cilveekus, kas var un ir braukushi zem marihuaanas, tiesa gan tagad peedeejaa laikaa cilveeki saak uzmaniities, jo taadam priekam ir letaalas sekas, kaa piemeeram tiesiibu atnjemshana uz gadiem 4triem (varbuut paarspiileeju), bet neviens man paziistamais neseediisies pie stuures ja nebuus par sevi paarliecinaats, pagaidiis laicinju kameer bik' atlaidiis un tad kad vinjsh juut ka varees braukt, tad arii brauc :)

nenoliedzami ir bijis taa ka norauj jumtu, un tev ir slikti, bet to varu izskaidrot ar paaraak lielas devas uzsmeekjeeshanu, visam ir savs meers :cookies:

Piedod Alise, bet tavs teksts par tiem cilvēkiem kas ir braukuši pie stūres marihuānas iedarbību laika..

Man pazīstamais tagad sēž 2x2 m lielā kamerā dēļ tā.

Vakarā viņš uzpīpēja saucamo "MARIHUĀNU" , un normāli uzgulējās pa nakti, bet kad pienāca laiks braukt mājas, pa ceļam no Rezkene - Rīga ar savu spēcīgo spēkratu piemiga 10sek pie stūres. Galu galā viņa vainas dēl mira sieviete 35-40 gadu vecumā un viņas jaundzimušais bērns apmēram 7 mēnešu vecs.

Atklāja protams ka viņš bija vainīgs, un asinīs atrada saucamo "marihuānu" .

Tā nu tas ir nežēlīgi skarbi un stulbi!!

Link to comment
Share on other sites

Man pazīstamais tagad sēž 2x2 m lielā kamerā dēļ tā.

Vakarā viņš uzpīpēja saucamo "MARIHUĀNU" , un normāli uzgulējās pa nakti, bet kad pienāca laiks braukt mājas, pa ceļam no Rezkene - Rīga ar savu spēcīgo spēkratu piemiga 10sek pie stūres. Galu galā viņa vainas dēl mira sieviete 35-40 gadu vecumā un viņas jaundzimušais bērns apmēram 7 mēnešu vecs.

Atklāja protams ka viņš bija vainīgs, un asinīs atrada saucamo "marihuānu" .

Tā nu tas ir nežēlīgi skarbi un stulbi!!

Varbūt tavs paziņa slimo ar narkolepsiju.

Link to comment
Share on other sites

:)

man ir jaunums - shajaa nieciigajaa pasaulee ;)

kaa jums shkjiet, vai latvijaa audzeets zaljuminjsh ir tas pats? varbuut pat mazaak ljaunumu daroshs? :lol:

ja tu doma nopietni audzets telpa, tad ir tas pats, jo marihuanu nemaz neieved visu audze uz vietas. bet ja doma to, kas pljava aug, tad nav gan tas pats, efekta nekada

Link to comment
Share on other sites

pieņemu, ka uz citu iedarbojas savādāk un pēc kārtīga bliezina otrā rītā var justies noguris, nespējīgs koncentrēties.

come on...normālos apstākļos aizmigt? nez. mby kādam jaunajam tālbraucēj šoferim ir gadijies.

btw ar ko šis ticis pie 2x2 kameras? parasti jau sabāž savus 50 purnus vienā telpā.

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

come on...normālos apstākļos aizmigt? nez. mby kādam jaunajam tālbraucēj šoferim ir gadijies.

btw ar ko šis ticis pie 2x2 kameras? parasti jau sabāž savus 50 purnus vienā telpā.

Īsti nezinu kāda un kā, paziņa ir caur mana drauga māsas bijušo džeku!

Link to comment
Share on other sites

Man 2x jāsaka? Narkotiku pēdas viņa asinīs ir cits stāsts. Ne jau vakardienas kāša dēļ viņš aizmiga.

mana drauga māsas bijušo džeku

kaut kas no sērijas "viena tante teica".. katrs kaut ko pieliek, katrs kaut ko atņem un tad WMP iepousto gignā.

Link to comment
Share on other sites

mana drauga māsas bijušo džeku

kaut kas no sērijas "viena tante teica".. katrs kaut ko pieliek, katrs kaut ko atņem un tad WMP iepousto gignā.

Tas bija domāts par alises draugu gadijumiem cik noprotu.

Link to comment
Share on other sites

Kad es pirmo reizi izmēģināju arī efekts bija minimāls. Bet tā vispār neaizraujos ar šiem sūdiem. Nemēķēju vispār(nu lab ļoti reti ūdenspīpi). Manis pēc varētu arī licenzēt visu šo padarīšanu, galvenais lai tikai nestaigā pēc tam apkārt visādi galīgi pārkurijušies :)

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Bet tas ir mazliet stulbi. Kljipa marihuana tavas asinis ir videji 3 nedeljas peec pedeejaa kasha. Ja tu shaja laika savari kaut kadus sudus, tad uzreiz jau skaidrs, ja atradis asinis marihuanu, tiksi saukts par narkomanu, bus jaiet uz parbaudem katru menesi u.c. Vot tas man skjiet ir galiigi negodiigi.

Enivei, fiicha par to pashu shoferi (kursh tagad sezhot 2x2 kameraa). Ja nebutu atradushi marihuanu asinis, tad sods butu miikstaaks. Lai gan nezinu ka var miikstinat aizmigshanu pie stures un divu cilveku notriekshanu. Ja ir problemas ar koncentraciju, tad labak nemaz nesedies pie stuures, kur nu vel reibumaa.

Edited by mephisto
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...