Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Spēle noteikti būs grūta, domāju, ka vismaz pieci goli būs kopā :) Un es nesaskatu nevienu iemeslu, kāpēc Prusekam šodien nevajadzētu stāvēt vārtos. Pagājušajā mačā labi nošancēja, neskaitot atsistās ripas vārtu priekšā. Ja mēs būtu zaudējuši vai arī ielaiduši piecas bankas, tad ok, bet Pruseks bija labs. Uzvarētāji sastāvu nemaina.

Link to comment
Share on other sites

Nevienu nav jadedzina, un viņš sādi ir aizsapņojies nevienu,vien spēli kad tiek ielaisti vārti tadās situācījas kurās vispār varti varēja nebūt ! Es nenonicinu prusaku, bet vienkārši saku kā ir ! :meele:

P.S - Victory ! :)

Edited by ModeratO
Link to comment
Share on other sites

Kaa jau mineju musejie 3 iemetis un taa kaa Prusaks ruchija araa,ne velti visi apsveica PRUSAKU,nu OK nebutu taa Prusaka burka butu jau ariiii tas 3:1 :DD Bet nu shiiii spele bija kaa murgs mums un tagad bus vel smagak,jo spelju skaits ar katru speli pieaugs un nogurums bus lielaks un lielaks nu no izbraukuma janjem vismaz 6punkti pret Severstalj un Atlantu pret Maskavu un SKA iistus variantus neredzu,lai gana ar SKA jau esam cikstejoshies,bet bus gruuuti okej go go go 5dien pret MASKAVU!

Link to comment
Share on other sites

:)

Znaroks sastāvu nemainīs. Kaut arī gan Sorokins, gan Kulda šobrīd ir stabili labāki par Sotnieku.

Jebal, tāda spēle. Pruseks uztaisa lažu, pēc tam vēl tiesnesis mūsējos nedaudz padrātē. Īstenībā spēle bija baigi kaitinoša līdz brīdim, kad Dinamo iemeta. Un es pasmaidu ikreiz, kad atceros Spartak galvenā trenera viepli uzreiz pēc spēles beigām. Tas bija episks skats. :)

Link to comment
Share on other sites

Kad mūsējie ielaida otros vārtus !!!

C`mon... ko OZO darīja ? Slidinoties devās uz maiņu vai pēc ripas aiz saviem vārtiem, kad pretinieks ir astē ?! Ok, Pruseks arī nav bez vainas, bet OZO vnk FAIL !!!

Par spēli... kaut kā nepatika šodienas spēle ! Krīt un gāžas (itsevišķi pie saviem vārtiem) !

P.S. Galviņš malac... TALSI POWAAA !!!

Link to comment
Share on other sites

Jebal, tāda spēle. Pruseks uztaisa lažu, pēc tam vēl tiesnesis mūsējos nedaudz padrātē. Īstenībā spēle bija baigi kaitinoša līdz brīdim, kad Dinamo iemeta. Un es pasmaidu ikreiz, kad atceros Spartak galvenā trenera viepli uzreiz pēc spēles beigām. Tas bija episks skats. :)

Protams, visticamaak, ka Tev ir taisniiba, bet nu kameer nebuus saakushaas OS, tad es veel pieljaushu domu par Sorokinu. Par Kuldu jau cits stasts. :)

Link to comment
Share on other sites

C`mon... ko OZO darīja ? Slidinoties devās uz maiņu vai pēc ripas aiz saviem vārtiem, kad pretinieks ir astē ?! Ok, Pruseks arī nav bez vainas, bet OZO vnk FAIL !!!

Kā tajā episodē vispār var vainot Ozoliņu? Tu pasaki, ko viņš varēja glābt, kad pretinieks atrodas slidojumā un atņem ripu tur pat aiz vārtiem.

Ieslēdz taču savu smadzeni kaut 1 reizi, kad raksti postu.

Link to comment
Share on other sites

OZO toch tur nebija vainigs ne pie kaaa...OZO tikai nospljavaas sakjera galvu,"VELNS KU SHITAA :(" Bet nekas pujkas sanjemaas un pec speles visi uzslaveja PRUSAKU :) OZO ir forshs,jo vinsh tak solija uzreiz ka kljudas buuus un ka bez taam nekaaa vinjaa spelee :) Un par to tak mes vinju tagad nesodisim :) VInsh tomer ir liideris :) Un tads ariii buuus,kamer vel hokeju izlems spelet :) Lab cik saprotu nakamaa spelee MASALU likshot vartos,jo esot atpuuties...Un ariii cik lasiju Arnasons tikai uz to 1nu speli nosedinats malaaa jo esot bijis dikten noguris :) Ceru ka pujka bus atpuuuties :) Da vispar no MASKAVAS->SKA->Severstaljas->ATLANTAS deretu kadus 6punktus atvest tad jau butu dafigaaa.... Pec tam majas japanjem vel 9 no 12 un tad jau playoff daudz maz ir rokaaa,atliks tikai atlikushajaas 3 izbraukuma spelees pakjert kaadus 4punktinjus,kas ir iespejams un aijdaaaaaa PLAYOFF mees nakam :D Bet vieglak runaat nekaa dariiit :)

Link to comment
Share on other sites

Ieslēdz taču savu smadzeni kaut 1 reizi, kad raksti postu.

Tev mok atrast video kur Ozoliņš lēnā garā devās pēc ripas aiz vārtiem ?

Da vārtsargam vispār nebija jālien, ja jau 2 mūsējie devās pēc ripas !

Gludinātāj savas antipātiajs pret mani vai kādu citu karto PM nevis te mētā krutus tekstus apkārt kā experts !

Link to comment
Share on other sites

Da vārtsargam vispār nebija jālien, ja jau 2 mūsējie devās pēc ripas !

Gludinātāj savas antipātiajs pret mani vai kādu citu karto PM nevis te mētā krutus tekstus apkārt kā experts !

ATVER ACIS

1:20

Un tu man tā sīki un detalizēti uzraksti, kur tieši ir Ozoliņa kļūda tajā epizodē.

Tās manas antipātijas nerodās no zila gaisa, bet no taviem jēlajiem postiem, kuriem nav argumentu.

Link to comment
Share on other sites

ATVER ACIS

1:20

Un tu man tā sīki un detalizēti uzraksti, kur tieši ir Ozoliņa kļūda tajā epizodē.

Tās manas antipātijas nerodās no zila gaisa, bet no taviem jēlajiem postiem, kuriem nav argumentu.

Tur toch jabuuut pastulbam lai te vainotu kaadu citu iznjemot PRUSAKA neveixmi! l1nk1nam tagad deretu atvainoties,ka kaut ko bija sajaucis :) Tur vispar neviens neko isti vairs nevareja glaabt.... Aij lab :) vISS forsh,jo tikai 2 punktus atpaliekam tikai no pretiniekiem :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...