Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Vispār jau diezgan tizli tam Sandim sanācis, jo to es kā šodien atceros, ka pirms vairākiem gadiem, pēc čempionāta, kad LV baigi slikti nospēlēja, Ozoliņš ar augsti paceltu degunu paziņoja, ka Latvijā vairs savu mūžu nespēlēs un ar latviešu treneriem nestrādās - ķipa viņš ir pārāk labs priekš tādas komandas. (Starpcitu viņam tur vēl daži pievienojās, viens no tiem bija Kerčs, ja nemaldos). Tagad skatos, čalis nedaudz ciskas apdirsis?

Cik atceros tad bija baigais bardaks hokejaa(apmeeram taka tagad basketbolaa) un tas bija diezgan pareizs,laigan varbuut paaraak radikaals leemums, kas dazhiem tomeera atveera acis ka kautkas nav kaartiibaa :)

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau diezgan tizli tam Sandim sanācis, jo to es kā šodien atceros, ka pirms vairākiem gadiem, pēc čempionāta, kad LV baigi slikti nospēlēja, Ozoliņš ar augsti paceltu degunu paziņoja, ka Latvijā vairs savu mūžu nespēlēs un ar latviešu treneriem nestrādās - ķipa viņš ir pārāk labs priekš tādas komandas. (Starpcitu viņam tur vēl daži pievienojās, viens no tiem bija Kerčs, ja nemaldos). Tagad skatos, čalis nedaudz ciskas apdirsis?

Foršu sūdu tu te sarakstīji. Vispār jau pēc 2006.gada Turīnas OS viņš kopā ar Ciprusu(kurš gan šopavasar atgriezās izlasē) paziņoja, ka aiziet no izlases. Un vispār es nezinu no kurienes tu izrāvi, ka viņš tā būtu teicis.

Link to comment
Share on other sites

Viņam jau var teikt viss ir sarunāts, bet viņš atrodas ASV un brauks uz LV, lai parakstītu dokumentus. :)

Kaut gan čalim meistarība varbūt vairs nav tik laba, kā zelta laikos, bet pieredze viņam ir. To pašu Stenliju čalis ir vinnējis.

Link to comment
Share on other sites

:)

Kaut gan čalim meistarība varbūt vairs nav tik laba, kā zelta laikos, bet pieredze viņam ir. To pašu Stenliju čalis ir vinnējis.

lol, meistarību nevar ne nodzert, ne pazaudēt. Vienīgais, ātrums vairs viņam nebūs tas, kas agrāk. Nemaz nešaubos, ka ar Ozo parādīšanos vairākums krasi uzlabosies.. btw, rekur viņa vēstule Latvijas hokeja līdzjutējiem - http://esports.lv/hokejs/khl/07072009-sand...s_dinamo_lidzju

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Vismaz manā uztverē tas bija pašsaprotami, ka Ozo būs kapteinis. Man tas nav pārsteigums.

Ar nepacietību gaidu 31.jūliju spēli pret sibirj. Kādam nav kkāda infa par biļetēm uz pirmo KHL regulārā čempja spēli pret Salavatu? Gribās zināt kad tirgos, lai var ātrāk nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...