Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Es domāju tad kad Masaļskis izgāja no vārtiem un mēs bijām 6 un kanādieši 3 (ar vārtsargu)..

Link to comment
Share on other sites

Paldie muuseejiem gan par šo speeli, gan par paareejaam, gan par visu čempionaatu, kurš tika aizvadiits vnk LIELISKI...

Ja njemtu veeraa valsts iedziivotaaju skaitu un vietu PČ, tad Latvija buutu viennozxiimiigi pasaules čempine...

Veelreiz paldies par lieliskajaam speeleem, sniegumu laukumaa, pozitiivajaam emocijaam...

SARAUJ, LATVIJA!!!! :sparta: :sparta: :sparta:

Link to comment
Share on other sites

LIELISKI...

Ja njemtu veeraa valsts iedziivotaaju skaitu un vietu PČ, tad Latvija buutu viennozxiimiigi pasaules čempine...

Veelreiz paldies par lieliskajaam speeleem, sniegumu laukumaa, pozitiivajaam emocijaam...

SARAUJ, LATVIJA!!!! :sparta: :sparta: :sparta:

gluži mani vārdi..

Link to comment
Share on other sites

Uzskatu, ka Latviešiem trūkst sapratnes un saspēles, sava veida kopīgas stratēģijas.Mūsējie jaucas, nesaprot kurš kuram dod piespēles un tāpēc vienmēr nolohojamies.

Latvija malači, kaut kas tāds pret kanādu...Vienā vārdā - Malači! Laikam ka jāsāk lauzt "lūzeru" tradīciju, un jāsāk smērēt visus pret sienām.Izskatās, ka krīze latviešu hokejistus iespaido pozetīvi, lol

Tieši tādeļ vajag, lai visa Latvijas izlase, spēlētu vienā klubā, visu sezonu, un pie tam augstā līmenī, Iedomājies, KHL, Dinamo Rīga, visa Latvijas izlase, un tad pa veselu sezonu nospēlējot kopā rodas jaunas taktikas, jaunas idejas, jaunas aizsardzības metode, jauni goli. Vot ļoti labi, ka iekš DRīgas, jau ir ap puses izlases spēlētāju, tādeļ viņi arī tik ļoti sapratās šajā PČ.

EDIT: Thom York, un tagad pasaki, kapēc manas domas ir muļķīgas? Vai tas nebūtu perfekti, ja viss sastāvs, veselu sezonu nospēlētu kopīgi? Viņi vairāk saprastos starp sevi, un vēl daudz kas būtu labāk.

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Nu kādas sajūtas skatoties hokeju Kanāda un Latvija?

Es vispār šokā,es nedomāju ka Latvieši tā var...Vsp Latvieši ar kanādu ideāli nospēlēja,bet protams varētu labāk. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Pēdējie rezultati ar kanadu ir bijuši 0:7 0:11

2:4 ir ok ;) Nav kauns par rezultatu norm ;)

njaa pret krieviju varēja būt labāk... Masalskim kkas nebija ar nerviem kartiba 4min ielaist 3 golus.... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...