Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Kanaada sitiisies uz nebeedu, jo ir palicis ruugtums kaklaa par pagajusaa gada zaudeejumu savaas maajaas (no vienas puses), bet krievi sitiesies, lai pieraadiitu to, ka taa nebija nejaushiiba un vinji ir pashi labaakie (no otras puses)...

Link to comment
Share on other sites

div, man pietiek ar to vienu Radulovu, kurš spēlē pret Latviju vislaik uzprasījās.

Turklāt nebūt neesmu sliktās domās par visiem krieviem. Bet nu kā tauta man viņi ne īpaši.

Link to comment
Share on other sites

Da lai arii kur, bet nu hokejaa esmu tomeer par Krieviem...bik paziistamaaks tas speles stils....

No otras puses, kur muuseejie nespeelee, driziaak esmu par skaistu speeli, un no shonakt taada bija......

Link to comment
Share on other sites

Nu ko otro gadu pēc kārtas ņemt krievi. Bet dīvaini, kaut kā vāji šogad nospēlēja Kanādieši. Nu ko Itāliešus sabāzīsim, Šveici uzvarēsim atkal, Kanāda - neizšķirts (papildlaikā uzvaram), un iziesim no grupas ar pirmo vietu, tur čiki piki, 1/4 uzvaram, un 1/2 spēlējam. :thumbsup: Nu mana teorija.

Link to comment
Share on other sites

Bez ierunām zaudējām tikai pasaules čempioniem :)

Man it kā bija vienalga, kas uzvarēs. Abas komandas intervijās tādas pašpārliecinātas, kanādieši beigās jau sāku sviestu dzīt .. Gribējās bullīšus, bet krievi bija pelnījuši. Tomēr nezaudēja nevienu spēli čempī.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...