Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Njuu es skatiijos caur ltv7.lv

Veelak jau vares caur livetv.ru. krievs vnm visu streamo. Un ja nav zhel. Tad interneta ir tada lapa ka tvovernet . Nezinu ka pareizi raksta bet ieksh tantes atradiis. Apm kadi 7ls isti nezinu,var skatities lv kanalus.

Link to comment
Share on other sites

Pirmaas 1vas mainjas vnk IDEALAS...Jonsons ar Karsumu un Indrashi vnk ideali spelee, tads prieks skatiities ka vinji priecajas par katriem gutiem vaartiem... 2traa mainja Nizhiks-Shremps-Zhiru tur ideala saspele, visi tris vnk ideali apsleee pretinieku 1vs1 bet neviens no vinjiem neiet uz vartiem,gar bortiem ideala saspele atmet AIZSARGAM tas tik met, shamie savac ripu slidina smuki pa rinkji ik pa laikam kadu apspelee bet pashi neiet neviens uz vartiem minuss baigaiss.. Talak it kaa ANKIPANS, IVANANS un jauninjie :) Principaa vairakumaa mums ir varianti,Juchers shobrid daudz labak par Telkvistu izskataas, butu labak HOLTU paturejushi...Bet ko padarisi... Daugava iespejams pievienosies nu tad 3sha mainja ANKIPANS-IVANANS - DAUGADA izskataas OK :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kas tur sūdzējās par LTV7 kvlitāti, tad informēju,ka nesen viņi pārgāja uz 16:9 ! Turklāt kvalitāte ir daudz labāka.

Viasatam nav neviens HD kanāls. Un tāpat arī lattelekomam...ā ja nu vienīgi tur ir viens Discovery HD. Nu i moška kkas vēl, bet tas arī viss. Tas,ka pie kanāla ir uzrkasts vai simbols HD nebūt nenozīmē,ka tas ir HD kanāls :) Tas ir mārketinga triks.

Tas,ka nerādīs šogad iekš LTV7 ir gaužām bēdīgi...Dināmo ar to ļoti zaudēs...es satelītu vispār neskatos. Skatīšos šogad caur online krievu kanālus, kur būs mūsu spēles. Un Anatolis - viņš var nepatikt, bet neviens tik daudz nepastāstīs par spēli un spēlētājiem kā viņš. Pārējie ir tā saucamie "Captain obvious". Man nevajag,lai komentē tizlā balsī katru kustību ko dara spēlētājs. Es to pats redzu.

Par operatoriem, kuri filmē ripu - arī nevēlos baigi piekrist, bet nenoliegšu,ka reizēm ir pilnīgs čau.... Pie reizes atgādināšu, ka viena tāda kamera,kas tur filmē maksā ļoti daudz. Par to naudu,kas tur ir savā laikā ielikta kamerās - vari mierīgi sev villu uzbūvēt. Ne jau ar ziepju traukiem viņi filmē. Un filmēt ir grūti - pamēģini pats kādreiz :) Ir grūti no tāluma caur kameras ekrānu saskatīt ripu. Tāpēc ir kā ir. Krievijas translācijas kad ir - tās ir krietni sūdīgākas...tur toč nemāk filmēt un biež visādi signāla gļuki.

Latvijā vēl ļoti daudzus gadus...es teiktu,ka vismaz 10 nebūs tāda izcila HD kanāla (īsta HD), jo tā tehnika maksā astronomiskas summas un te televīzijai nav tādas naudas. Viņiem nav uz ko pelnīt...knapi 2 ļimāri iedzīvotāju...aizmirstiet :) Un iedzīvotājiem - ne visiem ir plazmas/lcd/led tv.

Mūsu pašmāju tv kanāli nevar seriāliem sezonas līdz galam iepirkt vai jaunas filmas nopirkt, kur nu vēl HD kanālu uztaisīt :D Smieklīgi :D

Edited by Kaspiits
Link to comment
Share on other sites

Tiko pachekoju visas RD izbraukuma speles radiiis 22:05 atkartojumos pa TV6 , ar dazhiem iznjemumiem, kur katru 10to izbraukuma speli paradiis tieshraidaa TV6, VSB galigi neinteresee, man nav tada kanala un nebuus...TIZLUMS kaut kads,,,Ok 1mo speli tas daudz neiespaidos speles sakums ir 21:00 bet sheit bus tikai 1h nobiide, tas ir OK bet taas speles kas pa dienas vidu saksies , lidz vakaram tak sen jau kads man bus pateicis, vai kaut kur bushu dzirdejis rezultatu. SVIESTS...

Link to comment
Share on other sites

Ir pie dirsas uz ko viņi pārgāja un/vai tur augšā ir rakstīts HD. Man tas galīgi neintresē, es vadījos pēc tā ko redzēju pa ekrānu LDZK.

Kreipāns jau arī ir tas "Captain obvious"

Jau vienreiz biju iztecies par komentēšanu:

Kā var normāls cilvēks skatīties Dinamo spēlēs kad tās komentē divi TIRLIŅI nepārspīlējot. Visu cieņu Kreipānam, bet hokeju viņš nemāk komentēt par to otru fruktu vispār nerunāsim, kā var tādu huinu runāt, visulaiku tiek izteikti kaut kādi dauniski minēju (acīm redzamās lietās). Katru spēli vienu un tie paši teikumi. Un pērle visam (tiek dota piespēle bet to pārtver vai uztver pretinieks) un Kreipāna trulais teksts : "Bija labi domāts, tikai neizgāja cauri!" TIEŠŠĀĀĀĀĀM,

Ņemtu piemēru no VEF spēļu komentētāja Buļa, bauda skatīties, bieži vien pat smieklīgi izteicieni un spēles analīze, bet tādam arī jābūt komentētajam, aizrautīgam, smieklīgam utt. Nevis lekcija, kas tiek novadīta katrā Dinamo spēlē!

+ Par Dinamo faniem.

Vai tiešām viņiem neapnīk 1h 3 saukļus baurot, kad 100 reizes trīs vārdus bļauj, tas pat kļūst depresīvi. Un spēlēs baigās kad rezultāts ir 1-4 bļaut "ŪŪZVARĒSIM" tas vienkārši nogalina.

Un man tak vienalga cik dārgas/lētas kameras viņiem ir, un cik grūti ir filmēt utt. Viņiem par to maksā. Ok es saprastu ja nebūtu redzējis labāku filmēšanu, bet esmu, taj pašā NHL, PČ, un pāris eiropas līgās. Tātad var secināt ka var daudz labāk, ja nespēj, ja nav naudas, nu tad ir visai likumsakarīgi ka tiek atdotas tiesības citiem, tas ir biznes, un Dinamo jau nu noteikti no tā neko nezaudē, tikai iegūst.

Lattelecom piedāvā Viasat sporta paku 3,50 mēnēsī, kad redzēšu kāda viņiem kvalitāte utt. Un ja būs labāk par LTV7 noteikti paņemšu. Nav žēl 3,50ls lai skatītos bez Kreipānu un tā otra triliņa + labākā kvalitātē.

Link to comment
Share on other sites

Pensionars

Par komentēšanu - gaumes lieta tomēr laikam tā sanāk. Man patīk dzirdēt iz vēstures kko, statistiku un tā :)

Nav prātīgi salīdzināt LV līmeni ar NHL/PČ utt. Viņiem tur ir ārprātīga tehnika sapirkta un tā nauda...oioioi...

Bet ko es vēlos pateikt - mums ir kur augt, tas protams ! Un ir jau pamazām labāki rezultāti. Šajā gadījumā VIASAT vienkārši grib savākt sev kkādu peļņu, bet kvalitātes ziņā viņi ir slikti. Saki ko gribi, bet tur nekas labāks nebūs. Es tam neticu. Kaut vai par to kā viņi izturās pret saviem esošajiem klientiem...mūžīga čakarēšana. Un tie HD - man nerausta spēli skatīties arī parasti...4:3...galvenais,ka redz, kas notiek...es gribu pateikt, ka pa lielam tas ir viens milzīgs mārketinga triks un te baigi cenšās apčakarēt cilvēkus. Žēl skatīties to. Esat kritiskāki. Ja cenšas apčakarēt - lamājaties, braucat augumā, bet ja tiešām ir labs rezulāts, tad nevis žulti lejat, bet pasakat labus vārdus :) Komunikācija ;)

Tad, lai Dinamo izdodās sezona ! :) Šovakar jau spēle ! :)

Link to comment
Share on other sites

zajebal man tas zalupu kantoris viasat!!!! ble kāda man jēga spēli 10mitos ierakstā skatīties?

nopēr translācijas tiesības un kā pidarasi translē kaut kādā nakts stundā, kāpēc tad pirkt tās tiesības ja nerāda live hoķi, tā jau ir tā bauda dzīvajā skatīties nevis atnāc izlasi ziņās kā spēle beidzās un tad skaties ierakstu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...