Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

zaudeet vairs nedriikst, bet nu abas komandas pienjemu ka fiziski ir totaali iztukshotas....

nja un taa vieta, kur Ankipāns teica, pareizi ganjau teica, a mums tiesneshi no krievijas izvilkta, un tiesaa kaa grib(nu ok bez shitaa suuda un Karsuma noraidijuma, taa iisti shodien piesietes nevar :) beidzot kautcik normaali notiesaaja

Link to comment
Share on other sites

Znaroks: "Spēlējām labāk, uzvarējām pelnīti"

Aha protams. Spēlējam labāk, tikai uzvarējām nospēlējot gandrīz pusotru spēli. Sāk zajebīt Bebra kunga augstprātība.

Link to comment
Share on other sites

Pilnīgi piekrītu.

Ja pirmajā spēlē mājās mūsējie totāli bija pelnījuši uzvaru, tad šajā spēlē abas komandas bija pelnījušas un paveicās MVD, kaut gan vajadzēja būt otrādāk :thumbsup:

Znaroka augstprātīgā diršana jau bišķiņ aknās sēž!

Par šito TAGAD vajadzētu uzvarēt trīs reizes pēc kārtas un izdrāzt MVD visā sērijā ar 4:3!!! :blelohs:

ZNATOK :atrodidraudzeni:

Link to comment
Share on other sites

Man ir tāda sajūta, ka šodien ņemsim, mums taču nav ko zaudēt, spēlēsim agresīvi un metīsim cik vien iespējams!

Un, ja patiešām ņemam šodien, tad esmu pārliecināts, ka arī nākamo spēli mēs ņemsim, un tad jau patiešām būs interesanta pēdējā spēle.

Protams, tas nav noslēpums - esmu optimists.

Link to comment
Share on other sites

Nu laikam jau ir plāns ņemt šo spēli.

Man patīk tie pretīgsmiedīgie Krievi, viņi spēlē pārāk pārliecinoši, ka mūsējiem tas ir vienkārši jāizmanto. Jāņem šī spēle, ibio! Nedrīkst atdot, negājām tik tālu, lai apstātos šeit, jāiet līdz galam! Ceru, ka saņemsies mūsējie un sasitīs! Tagad mums vajag izdarīt, kā viņi pret mums pirmajā spēlē, jāsamet pāris ripas trešajā periodā, tā lai salūst un varam pārņemt spēles vadību..

Link to comment
Share on other sites

ja godīgi, tad es arī samiegojos pēc ši perioda. Nepatīk man divas lietas šajā spēle. Pirmā - aizsargi pieļauj diezgan daudz kļūdu. Otrā - mēs necenšamies iemest! Tie pāris uzmetieni neskaitās...

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt, Ozo ir traumēts elkonis, nevis pirksts. Otrkārt, viņu jau pagājušajā spēlē knapi izdevās noturēt nost no laukuma, viņš pats ir gatavs spelēt. Treškārt, viņš ir komandas kapteinis un ir play-off. NHL šādā situācijā Ozo būtu ticis laukumā jau iepriekšējā spēlē.

Link to comment
Share on other sites

Chalji malachi !

Uzvara butu zbis...

Shuplera smaidinjsh pedejajas sekundes bija taads ar velninju iekshaa :thumbsup:

P.S. zeel, ka tomer darek`s nepiekrita uz deribam... sho speli panjemam un vel nakamas divas un dareks butu skrejis apkart manai majai apenes ^^ :khehehe:

Edited by l1nk1n
Link to comment
Share on other sites

tikai saguruši mūsējie nabagi.... knapi velk..

es dzeki esmu pilnīgā kramā par šo hokji..nuu vinjam par godu.. ai pohuj..bet karoche..nu ja..

aa..atveru maates shampja kasti..vinja man strada 5 darbos oficiali un viena uzdavinaja martini kasti.. jo zin ka mana maate dievina shampi..a tur voala... 8 pudeles.. ar miljoto par godu hokejam 3 iztriecam..esmu nost.. nebijju sen dzeris.. SARAUJ!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...