Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

2:1 es nevarētu teikt,ka spēle ir pārliecinoša, neskatoties uz 2:1. Kaut kā uzsitam 10000hp dzirksti, bet tikai uz minūti. Ja ar to pietiks lai uzvarētu , tad būs labi.

Kaut gan mazākumi šodien ir ļoti labi.

ā un kri, hivucis mūs netraucēs kādu brīdi, jo liekas ka pat viņa klusēšanā ir gramatiskas kļūdas :D

Link to comment
Share on other sites

:D

Es suspendu noņēmu, piedod, vnk tu jau nebūsi tas kurš turpinās visas csdm turnīra lietas. vnk padomā loģiski, ja tu esi pietiekami dumšs.. lai atbildētu uz viņa provokācijām.. tā jau ir tava problēma. Tas pats atteicas uz visiem citiem.

[.....]

spēle tiešām ir aizraujoša. žēl ka nedabuju biļetes uz nevienu no šīm spēlēm.

Link to comment
Share on other sites

:D

Aha :DD Ariiii es par to joprojām brīnos,kā vinš tā mācēja :) Bet nu tā GARNELE MVD vārtos bija vnk neciešama,kur šitādus mūsu momentus izčakarēt... NU MASALA vārtos,Sprukts mazākumā reali ručīja komandu arā :) Okej es plostot tālāk!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tā klope ar Štrbaku manā uztverē bija tāda mazliet simboliska. Sākumā Ozoliņš(Dinamo) atraujas no Štrbaka(MVD), pēc tam pieceļas un sadod pa muti. Pašlaik pēc tāda scenārija iet arī abām komandām! :)

Bet nu viennozīmīgi Masaļska varonīgā atgriešanās uz ledus arī baigi motivēja komandu.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...