Jump to content
GIGN Forum

My Ultimate Gaming Rig


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Un kas ir 640 gb norm es jau biju domajis njem vienu TB bet gribejas ieklauties summa zem 500 LS

Man vnk patik saladet visu un lai stav maybe velak kautko vajadzes utt filmas ,speles ,progas UTT

Tas viss man izmaksaja 488.64 santimus

Link to comment
Share on other sites

Šodien saņēmu savu pasūtīto pc. Gaidu, kad Crysis nokačāsies, bet gridu uz pašiem, pašiem maksimālajiem settingiem spēlēt nevaru. Paspēlēt, jau varu, bet ar 16XQCSAA brīžiem iekārās. Ar 8XQCSAA viss iet gludi. Pārējāis gan viss uz max. Izšķirtspēja 1680x1050

Link to comment
Share on other sites

Nu bet protams, primārie ir pasūtijumi nevis konsultācijas, tas ir bizness :thumbsup:

Nu un tagad par tēmu, kapēc DDRIII jāņem? Ok cena uz doto mirkli nedaudz par šerpu, bet kopumā tā ir nākotne, vēlāk nenāksies škroboties mainot mātesplati + uz DDRIII ir gaidāmi tik ātri rami kādus pasaule redz tikai savos slapjajos sapnīšos :muahaha:

Videokarte - NVidia GTX260 vai GTX280, protams padārgi, bet draugs nopirka, nu teica, ka lido viss bez problēmam par visiem 100%(viņam gan ir GTX280), ja esi riktīgs geimers tev būs tieši laikā un pēc gada nenāksies domāt ''bāc..nevelk geims uz maksimumu''.

Link to comment
Share on other sites

nea, viņš tāpat kā es šajā forumā uz PM laikam neatbild :D

nu pofig, uzcepšu vēl vienu meilu, šoreiz jau pašam metaleksam. Man neliekas, ka es ņemšu kaut kādu windows 64bitīgo variantu, bet ja nu teiks, ka vajag, tad ņemšu. Un joprojām neesmu izdomājis vai jāņem ir hd4870 x2 vai gx280. Nu bet to man arī pateiks :) procis jau vairs nebūtu tik svarīgs, tas tik ātri nenoveco kā videokarte.

Link to comment
Share on other sites

es te neņēmos visu lasīt cauri, bet varu vienu pateikt - ati jaunās kartes reāli rullē, man ir 3870x2, kas baigi iespārda... tātad 4870 iespārdīs vēl vairāk... bet... vajag skatīties nevis uz divām 4870 bet gan uz 4870x2, kas ir divas grafiskās kartes vienā... cik atminos, tad, salīdzinot ar crossfire variantu, šāds ir pat līdz 30% ātrāks

Link to comment
Share on other sites

Es pirms nedēļas pasūtīju sev jaunu kasti , jo vecā bija jau lietota 4 gadus un jau vairs nešansēja.

Summu iztērēju diezgan lielu ap ~800 ls ( tikai par kasti klāt nāca bezvadu klaviatūra un pele :/ )

Procesors: INTEL Q9300 CORE2QUAD 2.5GHZ S775

Sistēmplate: ASUS S775 IP45 DDR2 SATA2 GBLAN 8CH ATX

Operatīvā: 4GB, DDR2

Cietais: 1 TB, 32MB cache

Video karte: ASUS GF GTX280 PCIE 1GB GDDR3 602MHZ

Anyway visas spēles kuras esmu mēģinājis iet uz maksimālajiem iestatījumiem.

Link to comment
Share on other sites

blā, blā, blā, ka tik minority vainot.

SuperRembo2, teici, ka tavās eņģelīša actiņās mana sapratne par kompju lietām ir tuvu nullei, bet tas nekas, zinu, ka tev emocionāla diena šodien, viss tiek piedots.

Nebēdā, še, Ciprusa meklētais posts, par DDR3 rāmīšiem Kaspara izpildijumā.

Tu jau arī zini, ka pozitīvi ir saskaņot atmiņas/procesora ātrumus.. drošvien, ka zini, ak, tu esi tik gudrs macho. :wub:

p.s. - Juice, tu vienkāršāku veidu, kā izmest, gandrīz, miskastē 800ls nezināji, vai ne? :) superrembo3.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

SuperRembo2, teici, ka tavās eņģelīša actiņās mana sapratne par kompju lietām ir tuvu nullei, bet tas nekas, zinu, ka tev emocionāla diena šodien, viss tiek piedots.

Nebēdā, še, Ciprusa meklētais posts, par DDR3 rāmīšiem Kaspara izpildijumā.

Tu jau arī zini, ka pozitīvi ir saskaņot atmiņas/procesora ātrumus.. drošvien, ka zini, ak, tu esi tik gudrs macho. :wub:

p.s. - Juice, tu vienkāršāku veidu, kā izmest, gandrīz, miskastē 800ls nezināji, vai ne? :) superrembo3.

Pasaki ,kas kastei ir slikts ?

Link to comment
Share on other sites

>Dators Core 2 Duo LX

1 gab., cena: 360.00 Ls, summa: 360.00 Ls

+ 1 gab., Compucase, MIDITOWER 6C, BLACK

+ 1 gab., Biostar, TP43D2-A7

+ 1 gab., Intel, Core 2 Duo E8200, 2.66GHz, FSB1333, 6MB

+ 1 gab., Kingston, 2048MB, DDRII800, KIT OF 2, CL5

+ 1 gab., Club3D, GeForce 9800GT, 512MB, 256bit

+ 1 gab., Seagate, BARRACUDA 320GB 7200.11 SATAII 16MB

+ 1 gab., LITE ON, DVD+/-RW DL, RAM, LightScribe, SATA, Black

+ 1 gab., OCZ, 500w StealthXStream

+ 1 gab., Q-Tec, 220V Power Cord - 1.8m

Pasûtîjuma kopsumma: 360 Ls

tadu man atsuutija, shito domaju njemt, kaadam nav kas sakams ar kko ?

Link to comment
Share on other sites

Es tik varētu teikt kā es ņemtu:

1. gan mātes plati, gan video karti no viena ražotāja, visticamāk ASUS, bet noteikti ne Club3D;

2. paņemtu lielāku cieto, jo starpība starp 320GB un 500GB būs kādu divu dienu pusdienu vērta;

3. procesoru arī - vismaz 8500 sērijas.

Citādi jau standarta aprīkojums.

Link to comment
Share on other sites

Manuprāt labākais variants:

CPU: Intel Core 2 Quad Q9300, 2.5GHz, FSB1333, 6MB

MoBo: Asus P5Q Deluxe

Video: Asus Radeon HD4870

RAM: 2x OCZ 2Gb, CL 5-5-5-15, 1066MHz DDR2, Intel? Optimized, Titanium Edition

HDD: Samsung SpinPoint F1, 1000GB, 32MB, SATAII

DVD Rom: LITE ON DVD+/-RW DL, RAM, LightScribe, SATA, Black

PSU: Chieftec 750W PFC

Case: Giga Byte GZ-X2 BLACK MIDITOWER

Summa: 609,93 LVL

Protams, iespējams pielikt kādus 150 LS un paņemt 4870x2 karti, ja grib ahūnu gaming kvalitāti and performanci! Vēl var ņemt vēl vienu šitādu pašu un slēgt crossfire.

10k RPM hdd daudz neko nedos, tad tiešām jāņem iRAM vai arī SSD diskus. Protams, kasti pēc izvēles, tas vnk man gāja pie sirds.

Link to comment
Share on other sites

Man ieblieza šitādu piedāvājumu.

Procesors INTEL E8500 CORE2D 3.16GHZ 1333/6M S775 BX80570E8500

Cooleris GT SILENTBLADE 120X120 BLACK 19DBA EN.BE

Pamatplate ASUS S775 IP45 DDR2 SATA-2 GBLAN 8CH ATX P5Q DELUXE

Atmiņa A-DATA MEMORY DIMM 2GB PC6400 DDRII/128MX8

Atmiņa A-DATA MEMORY DIMM 2GB PC6400 DDRII/128MX8

Grafiskā karte ASUS RADEON HD4870 X2 PCIE 2GB

Cietais disks WD 150GB SERIAL ATA 10000RPM/16M [WD1500ADFD] (šeit visticamāk tiks ņemti 2x SAMSUNG F1 750GB SATA2 7200RPM 32MB HD753LJ raidā)

DVD LITE-ON DVD+-RW 20X SAW w/Nero7 SATA black

Korpuss CHIEFTEC AEGIS MIDITOWER NO PSU BLACK

Korpuss CHIEFTEC PSU ATX 750W PFC,CABL.MNG

Te jūs stāstījāt par tām ddrIII atmiņām. Tas viss jauki, tikai ddrII 2gb es tagad varu nopirkt pa 18Ls, kamēr DDRIII 1gb maksā 27ls. Man gan vēl vajadzēs pakonsultēties, moš ir baigākais iemesls izvēlēties ddrIII, bet kaut kā tā neliekas.

Procis tāds, jo spēles 4 kodolus nemāk izmantot. Nezinu, ko te vēl lai piebilst. m79 par šitādu variantu piedāvāja pa 825ls. Jāpačeko cik citur sanāk, jo es parēķināju pa detaļām un man vairāk par 700 nesanāca.

Link to comment
Share on other sites

Dual channel dod labāku performance, jo šos a-data nesaslēgis dualā(mejbī kaut ko jaucu, bet maz ticams).

A-data nereti nāk uz garantijām atpakaļ kā brāķis, pārdeg, met errorus(izlec zils logs un restartē pc vai arī vel labāks variants, ka tu pc nemaz neieslēgsi, kamēr bojātu ramu neizzņemsi ārā).

Kvalitāte un pieredze.

Protams tas viss nav 100% gadijumos, bet tomēr labāk uzreiz izvairīties no liekām problēmām.

Uz sitienu neatceros, bet man liekas OCZ bija mūža garantija, paskatīšos.

EDIT: paskatijos sīkāk par plati, šī plate uztur native 1066 mhz un OC režīmā uz 1200 mhz , tā kā a-data ar saviem 800 mhz galīgi garām, nekāda performance.

EDIT: RAMi

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...