Jump to content
GIGN Forum

My Ultimate Gaming Rig


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja ir jaudīga sistēma, tad labāk lielāku keisu, lai gaiss vairāk tiek klāt... btw macho, es tev SILTI iesaku uzlikt divus lielos ventilatorus - vienu priekšā un vienu aizmugurē, ja nu vien tu pēc pusgada negribēsi videokarti uz garantiju mainīt or somethin... man jau ir gadījusies šāda šmuce :)

edit:

āā un padomā vai tev tas rokturis netraucēs keisam... vismaz manā gadījumā to nāktos zāģēt nost, jo man galdam izmērs neatļautu tādu navarotu :)

Link to comment
Share on other sites

pff tas ko max ielicis pavisam pavisam...... tad labaak shito

http://www.metaleks.lv/cenas/28/28673_zega...ium_schwarz.php

vai arii tadu ka man jo man vins kas metaleksa strada Marcis teica ka tas ljoti labi elpo, dzeseejas utt :) vinam uzreiz var pievienot arejo hdd eerta vieta un vins skaitaas GAMING :)http://www.metaleks.lv/cenas/28/24385.php

Edited by doGY
Link to comment
Share on other sites

jāiet strādāt kādā datorveikalā par pārdevēju. dogij, kad pirksi nākošreiz kompi, pasaki man, es tev sameklēšu arī GAMING vadus datoram un arī GAMING skrūves keisam, protams, kā tad bez GAMING led lampiņām kompī. tas dos 10000000000 fps klāt. un ja ar to būs par maz, noteikti varēsi no manis nopirkt arī GAMING flashu (btw 40 fps nāk klāt) un GAMING tumbas( sabwūferis +60 fps, centrālā tumba +50, pārējās +35. tāpēc tev noteikti jāņem pēc iespējas vairāk tumbu. Uztaisi 24.1 audio sistēmu.) vēl vari nopirkt GAMING krēslu, katrs ritentiņš dos + 5 fps, bet ja būs pusādas, tad vispār būs 80 fps klāt. būs kruta. GAMING FTW

P.S. aizmirsu pieminēt GAMING FDD. +42fps.

P.P.S. GAMING printeri gan vari nepirkt, jo tikai +8 fps

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

lol.. keisus pat es advancetakus maku tasit....... ja taisiiit. pali. maku taisiit.... tadiem neattistitiem kretien ar mazo pimpiti ka KRI.. idiotiem.. kretiniem un dzives un sadzives treshas dienas sautejuma paliekam un faking suda atlikumiem uz= poda === krii miljaaka priekshema , lai ari ko vinsh tagad rasktitu tas nozimes vinja niecibu un fizisko garigo stulbumu, ja es esmu resnaks par tevi, bet vismaz es varu pcelt vairak par gazes balonu un 100 kg , nevis tu izlutinatais rigas pedinsh kursh nav redzejis ne normalu darbu, tika senchu naudu u pohuj ka tu teiksi ka itka esi pats nopelnijis visu. es teiksim dzivesvietu, proti dzivokli remonteju pats un visu, ieskaitot sievu, ( komats idiotiem kaaa krii) ) , uzturu viens,,, ja viens , un pelnu dahuja,, esmu priekshnieka vietnieks. 8 darba gadu rezultats.. aborta atlieka tu esi. un tu vari pat nerakstiit ...neko. tpat ir skaidrs ka buus PM..

tjipa eu tu un es jaa. ja. un man jamiizh? EJ DIRST NENAC KLAT< SAVADAK NOSTIISHU> kretins mazpautainais... varetu but ka tu esi nevainigs.. ja tadu idiotu ka tu ir daudz. macho , ja gribi vedinashanu un udens dzesi , kas nozime normalu dzesi ka saproti + klusumu versies pie manis, man izdevas.. izmaksas = 45 ls

Link to comment
Share on other sites

wtf? kas jums ar kri par problēmām? risiniet viņas privāti jebkurā gadījumā...

par ventilatoriem ņemšu vērā, paldies.

dogy, tas pirmais keiss, ko parādīji izcili nesmuks. Otrs jau ir labāks, bet manējais variants pagaidām tāpat izskatās labāk.

Link to comment
Share on other sites

Kuili, ja ar vārnām varētu apzīmēt grāvi, tad tu stāvētu uz pašas, pašas maliņas, gatavs tūlīt iekrist. Ir nepieciešams tikai pavisam mazs, mazītiņš pagrūdiens vēl viena tava posta veidolā.

edit:

oo atradu vēl vienu postu. Atā uz 7 dienām.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...