Jump to content
GIGN Forum

Vēl Viena Sūdzība No Manas Puses.


Zemene
 Share

Recommended Posts

Vai tad netika pateikts jau, ka Alise nav gluži admins, kas visu darīs kā pienākas? Macho manuprāt to jau pieminēja iepriekšējā topikā. Alise kā admins noder tikai kritiskās situācijās, kad kāds ar spīdu vai aimu dragā.

p.s. Tik pat labi tu par ļoti daudziem adminiem vari sūdzēties, kas te bez votes ar xmap palīdzību liek kartes un dažreiz pat paši aiziet pēc pāris minūtēm.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Nu būtībā jā vai arī man supadupa neveicas. Kapēc tu par to vispār jautā?

Offtopiks.

Šis gan vairāk attiecas uz Zloy^(burtiski nekāda starpība to teikt par viņu, jo viņš jau te veterāns, bet nu tomēr varbūt nākamreiz ieklausīsies), beidz vienreiz nagla fragot, vakar situācija, čalis ar aimu bombī, okej, ierakstu adminčatā - reakcija nulle, sāku spamot CL, domāju mejbī nepamanija, reakcija atkal nulle(brīnos, ka par to spamu banu nenorāvu), čiteris jau ievācis 19:5, kad vel joprojām Zloy^ nav licies ne zinis par viņu, bet ien';ak cits admins(niku aizmirsu), protams čīteris aizmūk, nu ar kuru galu domā? Lieki teikt, ka vel pāris spēlētāji pa main čatu bļaustijās, ka viņam aims. Okej, čīteris aizgājis, kreņķi neķeru un spēlēju tālāk, skatos vel viens ar čītiem bombī, uzrakstu adminčatā un ieeju specos, jo kāda jēga spēlēt ar čiteri, kas caur sienu liek hedā, uz ko seko atbilde ''ej spēlē vai izkikošu!'', atbildu, ka serverī čīters, seko atbilde ''tev nab xbip'' LOL that's something new? Tieši tapēc arī reportēju adminčatā.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

tjipa vajag lasit vairak topikus tad zinasi :D jo Alisej aces ir ka teica macho par skaistam acim :khehehe:

un par to acces pardosanu :D bijacham ari mirca 1 4alis gribeja pardot accesu bet pectam laikm saprata ka bijach visu filtre jo tas dzeks nekadu accesu nevar uzlikt :superlol:

Link to comment
Share on other sites

vēl ir viena smuka demka INFERNO, kura bija pirms havannas, kur Alise nekickoja freefragus,vai arī playerus kas nosēŽ kā freefragi līdz 30sec roundtime.Tīri absurdi sanāk,ka man jānogaida uz citiem playeriem ilgāk,nekā es pats reāli tieku spēlēt.

Gaidu uzbraucienus. :muahaha:

:D:D:D:D:D

gada pērle..

.Tīri absurdi sanāk,ka man jānogaida uz citiem playeriem ilgāk,nekā es pats reāli tieku spēlēt.

:superlol: :superlol:

who cares.

Link to comment
Share on other sites

:D jo Alisej aces ir ka teica macho par skaistam acim :khehehe:

un par to acces pardosanu :D bijacham ari mirca 1 4alis gribeja pardot accesu bet pectam laikm saprata ka bijach visu filtre jo tas dzeks nekadu accesu nevar uzlikt :superlol:

Nu zbis,man arī skaistas acis,uzliksiet aksesu? :slap:

Lai gan šaubas māc par to acu būšanu,jo ir kāda ļoti zīmīga,neliela sakritība.

Edited by Zemene
Link to comment
Share on other sites

Ja tu nofočētos puspliks un ieliktu bildi - dabūtu banu.

Es zinu, ka ar visiem šiem topikiem tu centies, parādīt cik esi uzcītīgs cilvēks, ka kārtība ir tavs otrais vārds, varu derēt pēc brīža būs pieprasījums pēc tiesībām :)

btw es ar agrāk liku mapes bez votes, tiesa es to darīju ar nextmap komandu.

Link to comment
Share on other sites

par shiem vaardiem es tev silti ieteiktu, luugt augstaakos speekus, lai es neuzzinaatu kas tu taads par velnu iisti esi!?, un, kur nu veel uzzinaat kur tu dziivo!

lai nenolaistos liidz tavam liimenim, es vairs tavus topikus neuzskatiishu par pieksaitaamiem, jo aciim redzams ka tu pats taads neesi, kur nu veel tavs domu gaajiens!

p.s. goviim ir pupi, tu neizgliitotais kjeems! meiteneem, jeb sievieshu dzimuma paarstaaveem ir kruutis. bet tev jau to nesaprast, tavs iq liidzinaas nullei, ____________UN tev vnk nav lemts saprast, par ko, kam, kas tiek daliits/pieshkjirts.

p.s.2 taa kaa es apsoliijos nerunaat 3is meeneshus, bet tagad tu mani piespiedi lauzt sho soliijumu, tad reekjinies ar to, ka es ar tevi nemaz nereekjinaashos _kad satikshu .)) par saviem vaardiem agri vai veelu naakasies atbildeet!!

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

lai nenolaistos liidz tavam liimenim, es vairs tavus topikus neuzskatiishu par pieksaitaamiem, jo aciim redzams ka tu pats taads neesi, kur nu veel tavs domu gaajiens!

p.s. goviim ir pupi, tu neizgliitotais kjeems! meiteneem, jeb sievieshu dzimuma paarstaaveem ir kruutis. bet tev jau to nesaprast, tavs iq liidzinaas nullei, ____________UN tev vnk nav lemts saprast, par ko, kam, kas tiek daliits/pieshkjirts.

p.s.2 taa kaa es apsoliijos nerunaat 3is meeneshus, bet tagad tu mani piespiedi lauzt sho soliijumu, tad reekjinies ar to, ka es ar tevi nemaz nereekjinaashos _kad satikshu .)) par saviem vaardiem agri vai veelu naakasies atbildeet!!

Piedod,tas bija pieņēmums,kā man izskatījās no malas,ja dēļ tā Tu rīkosi strelkas,tas būs diezgan pastūlbi.. :)

Okej,jā..vārdi nebija īstie,OKEJ,OKEJ..nepiesienies tam,izvēlējos pēc iespējas ironiskāku vārdu savienojumu,laikam ka tas meŽonīgi pieķēra pie sirds. :) Nu okej,anyway diezgan smieklīgi liekas tas,ka šitā sāc stresot.

Lab,takā sapratis esmu to,ka vienīgais cilvēks,kas mani te reāli uztur gignā un vispār dēļ kura te uzturos ir smags piepisējs,atvainojos,tad saprotu to,ka te reāli man vairs nav ko darīt. Tas nav balstīts uz to,ko tu teici,bet vispār kopumā. Cilvēks apgalvo ka nepatīk ja cilvēki piepiš viņu,bet taj pat laikā smagi piepiš mani. Okej,nav ko teikt. nice FAIL!

Čau. Btw TC,esmu savu sāpi izstāstījis un esmu sapratis ka Alisei patiesība acīs smagi iekoda,okej cik patiesība - viedoklis no malas.

ALI,reiz prasīju acc,bet sapratu to ka būtu noŽēlojis,ja dabūtu,jo tomēr adminēšana nesaista kautkā vairs pilnīgi. :) anyway tāpat kā CS. CS spēlēju tieši dēļ šī viena cilvēka,bet nu jā,tagad saprotu ka reāli nav vērts ko tādu darīt un kavēt savu laiku,kur nu vēl negulēt naktis. GL

Edited by Zemene
Link to comment
Share on other sites

A ja nu sātans izdomā mācīties turpat un viņi nezin, ka viņi mācās tieši tur kur mācās un domā, ka viens otram netraucē, laigan patiesībā zemapziņa moca un liek šaubīties, līdz brīdim, kad tas pārtop nežēlīgā stresā un traucē koncentrēties, un tad vairs nekas neizdodas un nevar izmācīties, un nonāk uz ielas, un nevar atrast darbu, un abi kļūst par bomžiem un bērniņi mirst no bada.

Un vis tikai tapēc, ka Ali teica nafig to CS, labāk lai iet mācīties.

PS. Es visu mūžu dzīvoju domādams, ka meitenēm arī ir pupi, izrādās, ka nav. Un mani māc ziņkāre - ar ko atšķiras krūtis no pupiem????

teorētikski vislaik domāju, ka govīm ir tesmenis, bet tos 4trus raustāmos nekad neesmu dzirdējis ka sauc par tesmeņgaliem, tātad pupi, OK piekrītu govīm ir.....BET..... vaita sieviešu pupi...oi atvainojos - krūtis neveic tieši tādu pašu funkciju, kā govs tesmenis ar pupiem? Tad kapēc viņus saukt savādāk?

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Un vis tikai tapēc, ka Ali teica nafig to CS, labāk lai iet mācīties.

PS. Es visu mūžu dzīvoju domādams, ka meitenēm arī ir pupi, izrādās, ka nav. Un mani māc ziņkāre - ar ko atšķiras krūtis no pupiem????

teorētikski vislaik domāju, ka govīm ir tesmenis, bet tos 4trus raustāmos nekad neesmu dzirdējis ka sauc par tesmeņgaliem, tātad pupi, OK piekrītu govīm ir.....BET..... vaita sieviešu pupi...oi atvainojos - krūtis neveic tieši tādu pašu funkciju, kā govs tesmenis ar pupiem? Tad kapēc viņus saukt savādāk?

:10cm::lolza:

Te jau aiziet fakin offtopiks, bet smieklīgs :D Alise , beidz ņemt to visu tik tuvu pie sirds.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...