Jump to content
GIGN Forum

Sekss, Nauda, Mīlestība.


novijas
 Share

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Man nevajag modeli, man ir meitene, kuru es mīlu jau diezgan sen... Mēs tā sakot esam laimīgi kopā, ne bez kašķiem, bet tas jau ir normāli... Tu ar savu 10gadīgo prātu varbūt arī līstu dirsā visām modelēm, bet man to nevajag... Varbūt esmu ar vecmodīgu domāšanas stilu - taču es pieturos pie 1 cilvēka un tas ko dara citas meitenes (lien klāt or smth else) man ir pie sēžamvietas, jo mīlu tikai vienu vienīgo... :)

EDIT. Un atkal aizgāja offtopiks...

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

:slap:

pasaki kaut ko, kas apgāstu manis sacīto, uzcelšu tev pieminekli.

good men, vai tad tiešām nav nozīme? padomā, ja tu atsakies no naudas, labi tev tur ir mīlestība un sekss, bet tev VISPĀR nav naudas. ko tu reāli vari darīt? pisties visu laiku? Bērnus vari uzturēt? Paēst vari? Dzīves vieta? Nedomāju gan.

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

lmfao lmfao lmfao

Bez milestibas dzivot maz vai nav iespejams,jo mates milestiiba tomer arii ir milestiiba! Bez sexa dzivot tas ir reali smagi,jo nodarboties ar seksu ko mili tas ir vnk kaa 2in1 bez kaa vnk nevaretu!

Nauda ir vai nav,tam nav ipasha nozime ja ir milestiba un sekss! :thumbsup:

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Citi teica, ka bez naudas būtu bomzis... Man liekas, ka atteikties no naudas šeit tika domāts tā - Tu esi parasts vidusmēra cilvēks ar stabilu algu, kas nav liela... Nevis tā, ka nauda - 0! Bet, ja izvēlēties naudu, tad esi diezgan turīgs/bagāts... Autoram jautājums, kā tad īsti ir? :D

Link to comment
Share on other sites

good men, vai tad tiešām nav nozīme? padomā, ja tu atsakies no naudas, labi tev tur ir mīlestība un sekss, bet tev VISPĀR nav naudas. ko tu reāli vari darīt? pisties visu laiku? Bērnus vari uzturēt? Paēst vari? Dzīves vieta? Nedomāju gan.

nu un ka VISPĀR nav naudas. dzīvotu kaut kur mongolijā jurtā un audzētu freakin aitas. bez naudas var pavisam mierīgi dzīvot.

apgāstu - apgāztu. bet vēl viss mācību gads priekšā, gan jau paspēsi.

Link to comment
Share on other sites

jautājums, īstenībā, skatāms no dažādiem rakursiem. ja kāds idiots ir gatavs atteikties no mīlestības, tad kā jau teicu, viņš ir mega liels idiots. mīlestība ir viena no retajām neaprakstāmajām lietām, ko katrs interpretē savādāk. jebkurā gadījumā, tā dod mieru, dzīves pilnību. cilvēks, kurš mīl (nevis ir iemīlējies) ir gatavs atteikties gan no naudas, gan seksa. tātad pēc izslēgšanas metodes, izslēdzam tos, kurus mēs neizslēdzam.

palik nauda, sekss. sāksim ar seksu. neviens nav nomiris no tā, ka nav dabūjis. ok, tas video, kur sievietei iesmērēja spāņu mušiņu un viņa pārgribējusies pārplēsa sevi uz ātrumu pārslēdzeja, ir cits stāsts. atgriežamies pie seksa. tātad, kā jau teicu, bez seksa var ļoti labi iztikt. ļoti daudzi ticīgi cilvēki savas dzīves laikā nav ne reizi nav nodarbojušies ar seksu. tā ir viņu izvēle un to pārmest nevar. idioti. es tak teicu, ka pārmest nevar. vai arī nevajag, nevajadzētu ? who cares :) tātad seksu neizslēdzam pagaidām, bet pabīdam malā. skatamies, kas mums ar to naudu. nauda, jā, tā figurē visur. lai arī kur Tu neietu, ko Tu nedarītu, visur ir vajadzīga nauda. pat bomži, ok, viņi lasa pudeles. kapēc viņi to dara ? viņi, kā neattīstītie, pirmatnējie cilvēki, tirgojās, mainot mantu pret zeltu un otrādi. tie pudeles iemaina pret naudu, mūsu valodā, to sauc par pārdošanu, vai arī - tukšās taras nodošana, otrreizējai apstrādei un izmantošanai, apmaiņā pret naudu. nevis par darbu, ko šis konkrētais cilvēks (ja viņu pie tādiem var pieskaitīt) ir ieguldījis, bet gan par pašu mantu - stikla "trauku". šeit varam sākt runāt par tehniskām lietām, bet nu tēma ir cita. ok, maucam tālāk. šis bezpajumtnieks (apnika, turpmāk tekstā - bomzis), par naudu, ko dabūjis iemainot stikla taru ... kur viņš to liek ? ja viņš pirktu maizi, ūdeni, gaļu un šampūnu, viss būtu baigi kūl. bomzis varētu arī atrast kaut kur sev darbu, kur nopelnīt vairāk, bet ... kapēc pirkt pārtiku, ja pilnas miskastes ar to? cilvēki izmet neiedomājamas lietas. tā vietā, lai pirktu pārtiku, aiziet uz vietējo barčiku un paņem "kandžu". kapēc ? a tapēc, ka pālī viss pohuj un ne par ko nav jādomā. var kost ar saviem čomakiem, silda arī normāli, lamāt vietējās vecenes, streļīt cigaretes un uguni, dabūt pa ībli utt. viens pazīstams, gudrs cilvēks teica : "Ja es būtu bomzis, es rudens beigās ietu uz siltajām zemēm, gluži kā putni. Tur nav auksts, ir ko ēst un ir labi. Iemācītos varbūt vēl valodu vietējo. Pavasarī nāktu atpakaļ, satikt savus čomus". Pusi es izdomāju, bet tas nekas. Katru rītu eju garām vietējam bomžu bariņam, tapēc es jau pārzinu viņu kultūru. Arī vakaros, nākot mājās no darba, es skatos, kā šie sauļojās un mani pārņem skaudība. Es sēžu ofisā un svīstu, a šie mierīgi zālītē atpūšās. Kož ar čomiem, apmainās zināšanām un vakardienas pieredzi, kuru uzzinājuši no čoma, jo paši neko neatcerās. Par ko bija tēma ?

āāāā. nu vot. vienu dienu, nākot mājās no darba, pavērās ļoti nepatīkams skats un tanī pat laikā - izbrīns. uz zemes gulēja viens nabadziņš, izskatījās pajauns gados (24 varētu būt, ja noņem bomžu grimmu), bikses līdz ceļiem, nepārprotami kāds viņu bija mēģinājis iegūt. tā vismaz man likās. labi, man mazliet apnika stāstīt savus pētījumus - tas ir mūža darbs. viņu populācija aug, bet neesmu vēl noķēris, kur kāds pārojās. ok, tātad, ko mēs varam secināt. arī nauda ir vajadzīga. seksu mēs palikām malā un tā kā tika noskaidrots, ka nauda un mīlestība ir vajadzīgās lietas, tad seksu nākas atmest. kā ? ļoti vienkārši - tāpat kā cigaretes. Deivids Duhovnijs, starpcitu, ārstējās no seksa atkarības. Vai viņam sanāks ? To mēs uzzināsim citreiz. Palieciet ar mums līdz nākošajam raidījumam. Par ko gan es te runāju ?

Ok, otrs variants ir tāds, ka ir mīlestība (kas ir prioritāte visam), un es ar savu sievu dzīvojam Kanāriju salās. Ok, mums ir sava zeme, sava būda. Guļam būdā un smagi nodarbojamies ar seksu, jo nauda mums nahuj nav vajadzīga, jo mēs audzējam savu pārtiku un pārtiekam no tās zimoj i ļetom. Kartupeļi, gurķi, burkāni, dilles, loki, kāposti, bietes ... utt. Var taisīt zupas, putras un ko tik vēl nē. Kas trūkst ? Gaļa. Bļe, tak dzīvojam uz salas. Kas ir sala? Zemes gabals, kuru no visām pusēm apskalo ūdens - tātad okeāns. Ibio, tur ir zivis. Ir zivis, ir gaļa. Jā, nē jau tikai cūkām un vistām ir gaļa, bet gan arī zivis ir gaļa.

Mazliet apnika rakstīt. Ok, velkam visu kopā. Prioritāte vēl aizvien ir mīlestība. Tā noder ikvienā dzīves situācijā, vietā un laikā. Sekss un nauda ir strīdīgs jautājums. Atkarīgs no apstākļiem, kuriem esam pakļauti. Vispār, jautājums ir stulbs. Kapēc? Tapēc, ka tas ir tikai uz fantāzijas robežas. Velns, kuram negribēsi pārdot dvēseli, Tev nekad neliks izvēlēties. Kapēc domāt par to, kas būtu ja būtu, tā vietā, lai domātu par to, kas pa tiešām ir? Ok, jūsu kārta.

Un vispār, kurš idiots, tur - augstākajos postos, ir izdomājis atmest mīlestību ? Tā tak ir cilvēka sakne. Ja ģimene Tevi nemīlētu, Tu jau sen dzīvotu uz ielas un Tev būtu pašam par sevi jāgādā. Tas ir tas, ko cilvēki dara - tie mīl.

pīīs.

Link to comment
Share on other sites

Tas novijas jautājums ir tāds jokains. To jautājumu var interpretēt daudz un dažādos veidos.

Outlawz te kautko ieminējās par dzīvošanu mongolijā un aitu audzēšanu. Nu es nezinu vai tas būtu tas, ko es vēlētos. Vienīgā racionālā atbilde, tad, manuprāt, ir atteikties no seksa. Ir tāda paruna... no svaiga gaisa un mīlestības nepaēdīsi.(vai vismaz kautkas uz to pusi)

editz: kamēr rakstīju savu mazo sūdiņu, n0r3ks tādu palagu iepostojies 0_0

Edited by knds
Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka tie, kas atteikušies no mīlestības, ir vai nu pastulbi sīči, vai arī vienkārši dabas kļūdas. Tātad no mīlestības es neatteiktos. No seksa es arī neatteiktos, hell no! Atliek atteikties no naudas. Varētu diezgan normāli dzīvot pēc Outlawz`a varianta par Mongoliju un aitām. Bet nu sūdi ir tad, ja bez naudas tev nav reālas iespējas izdzīvot, piemēram, dzīvojot kādā lielpilsētā. Protams, var jau veikt foršu pārgājienu uz laukiem un atgriezties aizvēsturē, dzīvojot mežā, kur ir pilnīgi reāla iespēja atstiept kājas.

Katrā ziņā labs jautājums. Bet nu es vairs necentīšos īpaši apgrūtināt smadzenes domājot par šo tēmu, zinot to, ka pilnīgi reāli ir dabūt visas šīs trīs lietas ne no kā neatsakoties.

Link to comment
Share on other sites

kas to būtu domājis, ka šāds patizls topiks tik efektīvi atsijātu, kā acido izteicās, pastulbus sīčus un dabas kļūdas no pārējās populācijas ^_^

es, domājams, atteiktos no seksa pēc tam, kad būtu iesaldējis savus mazos kurkuļus :)

Link to comment
Share on other sites

Novijais - kā tu biji domājis atteikšanos no naudas? Tā, ka tu vairs nevari izmantot naudu kā vērtību, lai veiktu darījumu (lasi - nevis nauda pret mantu, bet meņaju mobiļņik na tvoi motoroļer). Vai arī tā, ka tev vispār vairāk nekā nav. Tikai plika pakaļa?

Un kā tas ir - atteikties no mīlestības? Tas ir tā, ka tu vairs nekad nespēj just tādas jūtas, kā mīlestība, vai arī tā, ka tevi vairs nekad nemīl neviena sieviete? Un vai draudzība ir vai nav mīlestība? Kā tu to biji domājis? Jo tas ir ļoti svarīgi - 1. kā tas būtu būt tādam, kas nemīl un vai cilvēks kurš nemīl nav ļoti laimīgs, jo ir psihopātisks psihopāts?

Un arī no seksa - kā tu domāji to? Tā, ka tu vairs nedrīksti ejakulēt un izjust orgasmu (nu tā, it kā nogrieztu daiktu) vai arī kaut kā savādāk?

----

Lai nu kā - ja tā padomā racionāli, tad beigu beigās visu noteiks tas, cik daudz naudas tiek piedāvāts šinī darijumā un tad arī tam par labu varētu atteikties vai nu no mīlestības vai arī no seksa! Tūliņ pastāstīšu, kāpēc! - es domāju - tāpēc, ka par naudu var nopirkt gan seksu, gan mīlestību (protams, te jautājums novijaisam, kā viņš bija domājis to atteikšanos (ja vien tu šo jautājumu nenokopēji no kāda cita foruma... par ko es nemaz nešaubos... hahah ahahah)). Lai nu kā - es nekad neatteiktos no laimes, jo laime ir TIK stiepjams jēdziens. Iedomajies, ja tu būtu laimīgs bez seksa, naudas un mīlestības... ;) Un vispār es zinu, kā var būt laimīgs tikai ar naudu! Vajag šņaukt DAUDZ DAUDZ DAUDZ kokaīna un špricēt HEROIIĪĪNU! ;) Tad būs arī laime!

Un vispār - no seksa nav nemaz tik grūti atteikties! Piemēram - sieva nomirst, kuru tu traki mīlēji, bet paliek bērni. Tu viņiem sniedz lielo mīlestību un naudu, bet seks tev nav vajadzīgs, jo tu esi pārāk kruts, lai mīlētos ar kaut kādām prastām bābām! Tā kā... no seksa ir easy atteikties!

Vai var atteikties no mīlestības? Hmmm... padzīvojiet 3 gadus laulībā un sapratīsiet, cik vārds "mīlestība" ir stiepjams un grozams! :) Īstenībā no mīlestības uz sievieti arī ir viegli atteikties! Es pat teiktu, ka ļoti viegli! No mīlestības uz cilvēkiem arī ir viegli atteities! Vienkārši vajag atrast savu nodarbi un draugus (pseido, jo īstus draugus jau mīl, vai ne). Tā būtu īstenībā tāda standarta veča dzīve. Vakaros pārodas mājās pie nemīlētās sievas, bet pa dienu padrāž maukas, pakoļī čiksas un izšķaida kārtējo sporta mašīnu, lai iegūtu extra adrenalīna devu. Mīlestība īstenībā nav cilvēkam vajadzība, bet cilvēks pats ir radījis šādu jēdzienu! Ir tāda vajadzību piramīda ar 5 līmeņiem un tur nahuj mīlestība nemaz nav iekšā!

Ja tā padomā - imho no mīlestības ir diezgan reāli atteikties! Bet nu jāskatas, ko tas novijais bija domājis ar mīlestību! No mīlestības uz savu seks partneri (vienu vai visiem) točna ir viegli atteikties!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tu būtu laimīgs, dauni. Laimīgs daunis.

Acīmredzot (un kas ir arī tikai loģiski) tev nav sanācis vēl nevienā tā kārtīgi iemīlēties. Tā ir diezgan prikolīga sajūta un to ir vērts piedzīvot (pat ja beigās sanāk huiņa).

Un es negribētu, lai jūs uztverat bīfa postu kā dzīves patiesību. Katram cilvēkam tomēr ir savādāk visas tās lietas. Ir tādi kā bīfs, kas pēc kāda laika laulībā izdomā skūt kājas un iet uz solāriju un koļīt beibes, bet ir tādi, kas laulībā nodzīvo visu mūžu un ir patiešām laimīgi.

Atbildot uz šo jautājumu (lai gan, manuprāt, jautājums ir lieks, jo es zinu ka nekad man nevajadzēs izvēlēties divas no šīm trim lietām) es, protams, izslēdzu naudu. Nahuj man nauda vajadzīga, ja man ir sekss ar personu, ko mīlu? Lol, nezinu kā jums, bet man dzīvē vairs nekas nav vajadzīgs, jo tā kniebties es visu mūžu varētu ^_^ Cilvēka galvenais uzdevums jau tomēr ir reproducēties un viņš tam ir domāts, tā ka es reāli cītīgi pildīšu savu uzdevumu :)

p.s.

brīžiem es pat gribētu lai man nav naudas, lai es dzīvotu uz bankrota robežas. Būtu interesantāk. Pat pieļauju iespēju, ka kādreiz speciāli tā izdarīšu (nu tb sarežģīšu sev dzīvi finansiāli), lai dzīve kļūtu raibāka.

edit:

protams, šeit ir jāņem vērā, ka mīlestība un sekss paliks. Jo tāda ir šī jautājuma būtība, lai gan reāli, ja tev nebūs naudas, visticamāk, ka tev nebūs arī sekss un mīlestība. Bet nu mēs šeit reāli, protams, nerunājam.

Link to comment
Share on other sites

Acīmredzot (un kas ir arī tikai loģiski) tev nav sanācis vēl nevienā tā kārtīgi iemīlēties. Tā ir diezgan prikolīga sajūta un to ir vērts piedzīvot (pat ja beigās sanāk huiņa).

Es jau nesaku, ka es atteiktos no mīlestības. Es vienkārši nesaprotu tos, kas atteiktos no naudas. Šeit otpimālākais variants, domāju, ka būtu atteikties no seksa. Jo bez naudas ātri vien mēs atstieptu pekas.

Edited by Invincible
Link to comment
Share on other sites

Ko nozīmē atteikties no naudas? Tu padari darbu, tev dod algu, bet tu saki "NĒ!"? Šaubos. Jautājums ir tādā ļoti teorētiskā līmenī, tāpat jau kaut kāda nauda vienmēr būs, ne daudz, bet būs, šeit drīzāk ir jautājums par to, kurš no trim ir vismazāk svarīgs, jo būtu absurdi domāt, ka tu tagad pēkšņi varēsi izdomāt iztikt bez kādas no šīm trim lietām (tas, ka tu varbūt vari iztikt (teiksim bez seksa), tā ir cita lieta). Tā, lūk.

Link to comment
Share on other sites

Nu vards jaatsakas bija domats burtiska nozime [ pavisam ], bet nu te jau viss itka ir skaidrs, protams daziem sikajiem te nesaprast, vismas sakuma rakstija ka jaatsakas no milestibas. Pec n0r3ka, acido un macho visiem atvera acis uz patiesbu ka tas varetu but. Un ka nauda nav ta galvena dzives sastavdala.

Link to comment
Share on other sites

Diez gan pagrūts jautājums. Skaidra lieta, ka jāņem nauda, bet nevar saprast, kuru atstāt - mīlestību vai seksu. Gan mīlestība, gan sekss atņem laiku galvenajai šīs dzīves nodarbei - košanai. Te nu rodas jautājums - ja es atteiktos no mīlestības, vai ar seksu būtu jānodarbojas obligāti? Jo reāli jau ir tā, ka cilvēki ar seksu nodarbojas tikai tāpēc, ka nedrīkst kost (piemēram, nākamajā dienā jāiet uz darbu), vai arī tāpēc, ka nepietiek naudas košanai.

Tātad kopsavilkums - atteiktos no mīlestības un ar seksu nenodarbotos, ja būtu tāda iespēja. Vai arī uzreiz atteiktos no mīlestības un seksa.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...