Jump to content
GIGN Forum

Metamais Par Iisu ?


Guest o515
 Share

Recommended Posts

nezinu, kursh no mums gudraaks, bet tu, saape, esi visgudraakais ! thats 4 sure

es gan zinu. Un tas neesi tu. Kaapeec? Njemsim vienkaarshu meerauklu. Matemaatiku, kuraa vinsh ir gudrs, bet tu esi stulbs. Pag pag, panjemsim veel kaadu meerauklu - hm, logjisko domaashanu. Baac atkal tas pats rezultaats. Velns... literatuuru... nu fak tas pats, IQ... baac akal tas pats... j-jjaaa nu sorry, bet vieniigaa vieta kur zinaashanaas tu vari paarspeet peinu vareetu buut kautkaadss photoshops, jo ar to cik zinu vinsh nav kraameejies. Vai, pag, tu taapat sanaak esi stulbaaks sad.gif

Un es nedomaaju saliidzinaat juus tagadeejos vecumos, bet gan pinkiju tagadeejaa un peinu, kad vinjam bija tikpat gadi cik pinkijam. Nu ko, zheel (hahahaha, ne taksh).

lai gan man pie faktiem nebija nekaadas jeegas kjerties (ja nu varbuut censties pazemot pinkiju), shajaa vaardu ciinjaa taapat viss redzams happy.gif

otrs. o515 a kas par to ka tev metas visi virsuu (pie tam diivaini ne, kapeec gan lai visi to dariitu ja tu esi tik forshs)... jebkuraa gadiijumaa, reaali tak var par visu iereekt! LIEK TIHS!

tagad seezhu atkal un dzeru ALU, liekas, ka macho ir ljooooooooti njeemis pie sirc manus textus - nabags, buus pie Dr.Pain jaaiet uz anaalo penetraaciju...zheel tomeer.

/me reaali iereec smiliez.de_2469.gif labs! Paldies ka uzlaboji man dienu laugh.gif

tagad man liekas naakshu uz sho forumu diendienaa lai vareetu reaali iereekt!

....

smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

es arii biju atmetis uz kaadu laiku vazaashanos pa forumiem, bet, kad pa ilgiem laikiem iekliidu shinii forumaa, stundas 2-3 seedeeju un smeejos... shis forums ir sasniedzis savu augstaako gariigaas attiistiibas punktu... (tipa ir veerts te naakt un naakt... bet tieshaam, ir veerts..)

ljoti jauki, ka ir tomeer pasaulee cilveeki, kam psihologjija ir stipraa puse un vinji var izdariit secinaajumus tikai no postiem, kam nevajag redzeet, kaa cilveeks izturas runaajot, u.t.t.

btw paldies, ka esat mani iekljaavushi savaa draudziigajaa klubinjaa.. zemaak atbildeeshu uz paaris sasaapeejushiem jautaajumiem no zaales puses:

Shitaa es NEKAD neesmu dariijis, un dirsaa liishanu toch man nevajag piespeeleet, jo ta ir viena lieta, kas man besii, ka to gruzii, jo es visu savu apziniigo muuzhu esmu ciiniijies pret skolotaajiem kaa nu varejis [varbuut peedejaas klasees nedaudz nomierinaajos, bet tomeer]

Un ar matemaatiku arii nav bijushas probleemas, var teikt math=easy as 1,2,3 !

jaa, es arii 5jaa klasee biju uz republikas olimpiaadi matematikaa.. bet tas, diemzheel, bija pirms saaku plostot un degradeeties... sad.gif

aa, par konfekteem - tu laikam tik tragjiski esi aizraavies ar matemaatiku, ka neuztver vairs manu vieglo ironiju. cik nozheelojami.. ja tu buutu maacijies ar maniim vienaa klasee/kursaa, mosh paardomaatu savu tekstu par dirsaaliishanu (blood, kaa es miilu muusu skolas direktora lielo kunjgji.. wub.gif

osiit, pasaki man, luudzu, kaadaa tolkaa ieliki to postu par IT tusu? lai uzdirstu, ka visi kas niikst pie pc ir brilljaini, baali un izskataas peec tipiskiem datorikjiem? traapiji 10niekaa, es toch taads esmu - kaarns, brilljains un baals (to varees apliecinaat tie, kas mani redzeejushi). pox eniivej, tu skeito

duh tu esi galiigs atsaldnis, iq tev ir ljoti mazinsh...

piedod, atvaino, bet tev ir kaut mazaakaa sajeega, kaa tiek reekjinaats IQ?

gan jau gaaji pie skolotaajas ar konfekshu kasti lai sekmiigi nokaartotu 6kl dabas ziniibu eksaamenu)

dabas ziniibaas (fizika, kjiimija, gjeograafija, anatomija, biologjija) eksaamenus noliku teicami, tas pats arii ar valodaam, par spiiti manam patologjiskajam slinkumam, deelj kura mani knapi pie eksaameniem pielaida...

un veel man patiik tavs labais, Latviskais vaardu salikums "pa dziivi"

puis, tu palasi kaa pats raksti un tad palasi veelreiz, mosh k-ko sapratiisi

tad kad veel nebija paraadiijusies gjeometrija un algebra?

zhetons aanzivij par shito, es biju gar zemi...

p.s. pinkainais, ja tev nepatiik ka tavu forsho 19gadiigo braali nodirsh, iemaaci vinjam nebuut tik forsham.. wink.gif

p.p.s. reaali uz pohaam samurgoju, gaidu forshus uzdirsienus no forshaa oskara.. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

uhhh - ir labs...tiaki semjamaa taa pamaz sad.gif

DuH - kas ar Tevi notiek arii saac paarveersties par machoveidiigo ????

lai arii ko teiktu vinjam vienmeer kaada jeeliiba ir praataa un ar 3 gadus veciem argumentiem visu laiku aizstaavaas...

Bet nu OK, pietix uznjirgties, gribu tikai teikt, ka te TIESHAAM IR veerc atnaakt iereekt, sakt, uztaisi 1 divdomiigu postu, iepird dazhas muljkjiibas un barinjsh aizvainoto jau saak postot taa ka nemetaas, jau 4 lapas piemeetuljojushi smiliez.de_2428.gif

osiit, pasaki man, luudzu, kaadaa tolkaa ieliki to postu par IT tusu? lai uzdirstu, ka visi kas niikst pie pc ir brilljaini, baali un izskataas peec tipiskiem datorikjiem? traapiji 10niekaa, es toch taads esmu - kaarns, brilljains un baals (to varees apliecinaat tie, kas mani redzeejushi). pox eniivej, tu skeito

1kaart es neskeitoju, PINKY SK8o, 2kaart IT tuss ir vienkaarshi veseliigam humoram un nekaada sakara ar juusu briljljainumu [ja jau taa arii ir], ja kaadu aizskaaru - pashi vainiigi, katrs saprot to ka grib un kaa pasham liekas.

p.s. pinkainais, ja tev nepatiik ka tavu forsho 19gadiigo braali nodirsh, iemaaci vinjam nebuut tik forsham..

Vinjam tas ir pilniigi pohuj, es zinu, taapat shitas topick's tiek izmantoc tikai lai kaadam uznjirgtu vai pazviegtu smile.gif

P.S.

jaa, es arii 5jaa klasee biju uz republikas olimpiaadi matematikaa.. bet tas, diemzheel, bija pirms saaku plostot un degradeeties... 

aa, par konfekteem - tu laikam tik tragjiski esi aizraavies ar matemaatiku, ka neuztver vairs manu vieglo ironiju. cik nozheelojami.. ja tu buutu maacijies ar maniim vienaa klasee/kursaa, mosh paardomaatu savu tekstu par dirsaaliishanu (blood, kaa es miilu muusu skolas direktora lielo kunjgji..

Kaac tur bija sakars ar olimpiaadeem, es tak ar saveim nesasniegumiem nemeetaajos... smiliez.de_2538.gif

Un par to ziepeeshanas lietu - nu ir taa, ka taa fignja normaali aizskar, jo mums arii veel skolaa bija taadi prikoli, nu tad 1reiz arii vinji Zajebalji !

Tak shto no offence !

un tagad - lai macho ir par ko pasmirdeet, vareetu kaut ko kompromiteejoshu iemest:

Vai macho ir biseksuaalis ???? Man te zinjas pienaakushas, ka vinjam bruunaa miila arii pie sirc ejot... smiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Vai esi dzirdeejis taadu vaardu kaa "arguments"?

ps Shis forums iet uz augshu, jo te saak paraadiities slaveniibas (man vismaz taa shkjiet), jo lieka, ka tieshi par osi ir sarakstiita dziesma "briljanta butterfly" (tur taadi vaardi "Cilveek, tu neesi arguments").

pps Vakar iedzeeru ALU

Link to comment
Share on other sites

Es tikko pamaniiju, ka no mana PC kaads laadee, cieniijamaa maakslinieka, Gustavo dziesmu "Osis losis"

Tas man lika aizdomaaties - vai Gustavo personiigi paziist kadu, kuru mees sheit zinam, vai arii taa ir tikai laimiiga sagadiishanaas???

Edited by HyperBoy
Link to comment
Share on other sites

Vai esi dzirdeejis taadu vaardu kaa "arguments"?

ps Shis forums iet uz augshu, jo te saak paraadiities slaveniibas (man vismaz taa shkjiet), jo lieka, ka tieshi par osi ir sarakstiita dziesma "briljanta butterfly" (tur taadi vaardi "Cilveek, tu neesi arguments").

pps Vakar iedzeeru ALU

Vienīgi varētu rasties problēma iekš tā, ka daudzi varētu nezināt šādu dziesmu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu diemzheel personiigi es Gustavo nepaziistu sad.gif un tajaa dziesmaa arii laikam nebuus par mani, tachu esmu vinju dzirdeejis, ir laba smile.gif

UN taa "briljanta butterfly" buus jaapameklee, kas taa taada, jo 1o reizi par taadu dzirdu !

P.S. nu tad beidzot saakas jautriiba...kaut nedaudz, bet tomeer !!!

P.P.S.

kaadeelj ne1 neatbild uz manis uzdoto jautaajumu ???? BAIDAAS ?????

Vai macho ir biseksuaalis ???? Man te zinjas pienaakushas, ka vinjam bruunaa miila arii pie sirc ejot...
Edited by o515
Link to comment
Share on other sites

Vai macho ir biseksuaalis ???? Man te zinjas pienaakushas, ka vinjam bruunaa miila arii pie sirc ejot... smiliez.de_2538.gifsmiliez.de_2538.gif

taatad

1) tu suukaa

2) sulik domaa taapat

n) "niks" doma ka tu sukaa, kur "niks" jebkursh man pazistamo vards un n -> +bezgaliiba

happy.gif

varbuut iiss komentaars. Man patiik kaa tu izcel burtus lai man vairaak aizvainotu un lai radiitu lielaakas iespeejas ka visi beigs apdirst tevi un izveeleesies sho "smiekliigo" tematu. Pilniigi redzu kaa tas nostraadaaja.

Ja 3 gadu vecs arguments ir taads ka tu esi stulbs un cilveeki kas tevi apdirsh, parasti to dara taapeec ka ir gudraaki par tevi un vinjiem tu vienkaarshi besii - tad nu piedod - mees nezinaajaam ka 3 gadus jau taa ir.

Bet nu OK, pietix uznjirgties, gribu tikai teikt, ka te TIESHAAM IR veerc atnaakt iereekt, sakt, uztaisi 1 divdomiigu postu, iepird dazhas muljkjiibas un barinjsh aizvainoto jau saak postot taa ka nemetaas, jau 4 lapas piemeetuljojushi

LOL. Neviljus naak praataa ojaars ar savu vai kartejais gejs topiku...

Kaac tur bija sakars ar olimpiaadeem, es tak ar saveim nesasniegumiem nemeetaajos...

Es arii nee. Ak, jaa, seezhu pie choma dzeru ALU un noleemu kautko iepirst... baac vakar biju reaalajaa paalii, bet sapratu ka pie savas jaunaas mashiinas stuures man nav ko seesties.

p.s.

nez no kura no taviem daudzajiem geju draugiem tev zinjas pienaaca? Un vai vinsh tev prasiija atsuukaat par zinju piegaadaashanu?

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Bljaaaaaa - macho Tu tak esi 1 pizdrix, nu chista, tik reeciigs comments veel te nebija bijis !!!!!

Man dazhe asara noteceeja, vnk drausmiigi.

...un macho - bet iekjeera sirdii ne ??? LoL

Starp mums meiteneem runaajot - es nemaz necentos no seviim nekaadu agresiju novadiit uz Tevi, man tak po, ka visi te dirshaas, man vismaz C vitamiins izstraadaas !

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Cik sapratu shitas - smiliez.de_2125.gif - te ir populaaraakais uznjirgshanas veids, tak shto es centiishos buut tikpat stiliigs kaa juus visi un arii kaadus 11 iemetiishu !!!!

Link to comment
Share on other sites

lol, un juus veel man meeginaajaai iestaastiit, ka es kko nopietni uztveru... macho man liekas tagad seez maajaas un koz pirkosot no dusmaam, nabadzinsh. smiliez.de_2428.gif

o515, riebekli, neapcel nabaga macho, vinjam tas saap...

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

lol, un juus veel man meeginaajaai iestaastiit, ka es kko nopietni uztveru... macho man liekas tagad seez maajaas un koz pirkosot no dusmaam, nabadzinsh.  smiliez.de_2428.gif

o515, riebekli, neapcel nabaga macho, vinjam tas saap...

Ja nemaldos, tad tieši tu ļoti ņēmi pie sirds to visu ?geju lietu?...

Jeb varbūt Macho mainīja savu avataru un taisnojās pa 10.lpp ?

thumbsup.gif

smiliez.de_2125.gif

Edited by Grenadieris
Link to comment
Share on other sites

beidzot sanjemos un izlasiju visu shito sviestu un varu teikt tikai to ja atstatu vienu o515'a postu ar "haha smiekligi pats izdomaji? es ta aprecos pasaki vel kautko" un shis topics saisinatos uz 2 lapaam. diezgan nozheelojami ka cilveks kas tiek atklati iznjirgaats pats par to priecajas un domaa ka ir labaks kaut pats nevar pateikt pat neko kas butu kaut 1 cepuma verta ideja. Protams tagad sekos kartejais osisa posts par to cik shitas ljoti vinju ir uzjautrinajis. nekas mani tas negrauziis man vismaz nav kompleksu par manu aadas kraasu.

Link to comment
Share on other sites

osiit, vnk tu meegjini visiem peec kaartas ieskaidrot, ka IQ ir griidaa, bet lielaakoties parauj stieni, jo te savaakushies ljautinji, kas tev var noseedinaat kaktaa..

par macho - nezinu, vai vinjsh ir biseks, man vismaz vinjsh nav uzmaacies. arii tas ka juus ar pinkaino miileejaties vakaros, arii man ne mazaakajaa meeraa netraucee (kameer netiek aiztikts mans tuuplis)

p.s. a es vakar ar paaris chomiem 4 visiishus izdzeeru smiliez.de_29.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos, tad tieši tu ļoti ņēmi pie sirds to visu ?geju lietu?...

Jeb varbūt Macho mainīja savu avataru un taisnojās pa 10.lpp ?

thumbsup.gif

naglai pa galvu smile.gif

o515 a tev interesanta sapratne par cilveekiem ar liidziigu domaashanu. Uzreiz dirsaa lien. Zheel ka tev tikai pinkijs ir smile.gif

Starp mums meiteneem runaajot - es nemaz necentos no seviim nekaadu agresiju novadiit uz Tevi, man tak po, ka visi te dirshaas, man vismaz C vitamiins izstraadaas !

meiteneem - labs! Kaarteejais maajiens ka esi gejs. (tas jums laikam gjimenee taa). bet nu... visi dirshas? Cik es redzu, tad visi meegjina noraadiit to cik tu esi stulbs, iznjemot pinkiju kursh visus reaali apliek ar taadiem tekstiem kaa

tu esi viens gudrs malacis ! taa tik turpinaat !! up, up & go !

un

Luudzu turpiniet mani uzjautrinaat, LUUDZU !!!!

un

nezinu, kursh no mums gudraaks, bet tu, saape, esi visgudraakais ! thats 4 sure

un

EDD, man prieks par teviim !! tu esi veel 1 dievs gign forumaa (aiz macho)

matemaatika nav mana stipraa puse... agraak bija, tagad nav.

un

vai nu piedod visvarenais "diev", ka neeesmu tevis cienigs... seedi maajaas un turpini taads buut - es gribu tev liidzinaaties !

.....

es te veselu muuzhiibu veel vareetu turpinaat ar shadiem forshiem postiem.

Ak jaa, man reaali sirdii iekjeera tavs posts sad.gif Labi ka tu biji riktiigs vecis un ka tev

sirdii nu nemaz neiekjeera. Naakoshreiz buushu veesaaks un maaciishos no tevis kaa saglabaat mieru un inteligjenti atbildeet uz uzbraucieniem.

Un pinkij Grenadieris jau pateica manas domas, bet nu tiiri taa saliidzinaasim. Es atbildeeju oosimpiecpacmit ar "tu suukaa" jo vinja uzbrauciens bija suukaajoshs un ar jautaajumu no kura sava geju pieguleetaaja vinsh to uzzinaaja....

lol, un juus veel man meeginaajaai iestaastiit, ka es kko nopietni uztveru...

Neee

(pasties vaardniicaa - vaards pinky noziimee iesaarts, bet tev jau to nesaprastu, tu, kaa liela seene esi iecikleejies uz kko citu)

nopietni? N-neeeeeeeeeeee

tu iisteniibaa mani baigi aizvaino, sitaadu topiku uztaisot...

Kas te ir nopietns?

kaada atskiriiba par avataru ? kas man kkadu tizlu skeletgalvu ielikt ? vai piem kaa dr.pain - tip baigais saapju dakteris. visus slepkavo utt. laikam tu ar esi taac - baigais killers. domaaju, ka taadi prikoli tikai liecina par tavu liimeni...

juust being cool

saku - neesmu nekaads gejs, esmu pareizi orienteets ! un vispaar - domaajiet, ko gribat, mani tas neinteresee ! nedomaaju, ka paaris infantiilju stulbie tekstinji vareetu mani kkaa iespaidot... dry.gif

Cool as ice

es vnk juus nesaprotu... kaads maigais, saladais ? tu mani dziivee nepaziisti - tad nedirs. salds jau nu es toch neeeesmu... tie, kas saist vaardu pinky ar gejismu ir aprobezoti ! tur nekas nav labojams.

Lai pinkijs uzbraucienus nopietni uztvertu? Nesmiidiniet mani...

EDD, turi muti ! tu nehera nerubii, tak sto paklusee !

phe - mieriigs kaa sapeleeejusi auzu paarslu putra

ojaar, jau jau tu sinii forumaa ienaaci kaa tip baigais losis, tad ko tu te tagad meegini pieraadiit ? tip baigais gudrinieks, ja ?

veel man patiik, ka juus visi kaa shakaalji braucat nabaga o515 virsuuu, tas ir vnk laami. seezhat maajaas pie pc un esat baigie teevi... respekt y'all

Driizaak elle sasals nekaa pinkijs nopietni uztvers "nopietnus" uzbraucienus

PIEDODIET par to kvoushu daudzumu, man tik patiik atkaartoti skatiities kaa pinkijs acto cool happy.gif un kaa tas apkopojums izskataas smile.gif

ak es nevaru. laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

0515

man tev jautaajums!

ko tu meegjini, es atkaartoshu meegjini, visiem pieraadiit ar savu forsho dirshanu, to ka tu baigi feinais puisis esi?

pilniigs offence dzhekinj...

es veel varbuut saprastu, ja tu gudri dirstu, bet to pashu tu nemaaki... [nemeegjinu paraadiit arii to ka es iipashi pieprotu un tapeec dirshu kaa maaku], bet tu jau dirs uz visiem, nu un tad attieciigi tev vaidzeetu kaut cik piekopt dirshanas maakslu, bet nee tu esi tizls un tapeec tev nesanaak! shame sad.gif

p.s shii braalju alliance nekam neder thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

o515 a tev interesanta sapratne par cilveekiem ar liidziigu domaashanu. Uzreiz dirsaa lien. Zheel ka tev tikai pinkijs ir smile.gif

macho, pareizi, ka o515 nav sekotaaju - visi urljaki jau tev dirsaa lien, tu tach esi "macho"... losers !

meiteneem - labs! Kaarteejais maajiens ka esi gejs. (tas jums laikam gjimenee taa).

zini, kko dirst par gjimeni ir tilzi - tu esi URLA, pateiktu tu taadu lietu man dziivee, uzreiz ar kaaju pa seju, varbuut ne ar kaaju, bet ar elkoni toch degunu tev ielauztu, bet tas taa... losers tu !

RENO, blat, urla, beidz te vsiiem liist, ja ?

P.S. o515 nebuus iexh neta kaadas 4 dienas, tapeec vinjsh jums uznjirdz taa pa nopietnam - PN visiem !!!! smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...