Jump to content
GIGN Forum

Marzipan Mczip


ojaars
 Share

Recommended Posts

es ieniistu mczip jau no otraas klases. taatad kaapeec mczip neatziistas ka vinja iistais niks ir marcipaans? visi tachu zin, ka mczip ir marcipaana konditoriskais saiisinaajums

PS vina tresas klases eksperiments biologija (vins dabuja tikai 3 hehe) bija tizls (ievertejiet - uzbuvet maksligu anusu no personigajam siekalam smiliez.de_2125.gif ) (ievertejiet sitadu nugi - sasteikti macities biologiju - es tai laika tusejos ar ciksam) (esmu tik forsh)

PPS 4 klase - vins nepatika meitenem - pat lokalajai palaistuvei (vinai patika pat pedins igors) laugh.gif - agnesei B. (es ar vinu parguleju jau pirmaja klase 4.gif (esmu baigais kniebejs) + vai es jau teicu - esmu forsh thumbsup.gif )

PPPS gejam igoram ari vins nepatika

PPPPS varu saderet ka vins lieto prostamol uno smile.gif

PPPPPS man nepatik visi, kam vins patik

PPPPPPS esmu 2 metrus gars - kacats, macos kikboksu no 1 klases un varu piekaut savu vectevu - ta ka padomajiet, vai JUMS TIESAM PATIK MCZIP

PPPPPPPS pat vina ip adreses ir tizlas

mczip = zaban.gif

Edited by ojaars
Link to comment
Share on other sites

Tik tieshaam nozheeloju ka neaizgaaju uz lielisko konditorejas augstskolu kas brashi slejas man turpat maaju tuvumaa lai vareetu pilnveertiigi nozaakaat marcipaanu par neveiksmiigu mandelju miksli!!!!!

un biologjijas jautaajumaa piekriitu. Agnesei B. vienmeer ir sanaacis pareizi "noreguleet okulaaru" (kakulaaru).

tongue.gif

bet vienu gan es vinja labaa varu teikt. Gejam igoram jau patiik vispaar tikai taadi kas dziivo kastee un bez jebkaadaam eertiibaam ja neskaita caurumu caur kuru var kjiikjereet uz siikajiem kas speeleejas tuvaakajaa parkaa.

Link to comment
Share on other sites

Es negribeeju ar vinju guleet bet man ojaars apsoliijaas man samaksaat ja es aizieshu ar vinju paarguleet bet vinjam nestaaveeja. Laikam pedinsh.

McZipam no otras puses - liels baudaams marcipaana loceklis. Un veel tas spogulis virs gultas. uuuuu!

ja veel njem veeraa vinja tresho olu - starp ausiim smile.gif

+

nesmuka, bet ar muti smile.gif, un regulari vesta pie friziera smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vai tad vajag forumu izmantot tikai tapee lai nodirstu kaadu citu?!!?! smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

vai arii paaraak bremzeeti, lai izlasiitu ojaara tekstu. bet vispaar ir jaabuut speeciigi debiilam, lai visu izlasot nesaprastu, kas apmeeram te notiek. nu labi, teiksim frenzzi gadiijumaa vieniigaas zaales ir dekapitaacija un neitronu bumba...

Link to comment
Share on other sites

omg, man arii buutu poh, galu galaa tas jau nav taa domaats.

bet es taa skatos ka vieniigie kam shis viss shits liekaas " smiekliigs " ir macho, symbiote, edd un protams ojaars ? vai es kaadu piemirsu ?

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

omg, man arii buutu poh, galu galaa tas jau nav taa domaats.

bet es taa skatos ka vieniigie kam shis viss shits liekaas " smiekliigs " ir macho, symbiote, edd un protams ojaars ? vai es kaadu piemirsu ?

Nee tu nevienu nepiemirsi smile.gif iznemot sulik

Edited by angry
Link to comment
Share on other sites

mees laikam esam dziives izlutinaati jo mums dzive ir bijusi viens rozhu daarzs un mees launas lietas nepazistam un varam tikai par taam jokot. bet juus acimredzami pazistat dzivi tikai no tumshaas puses un viss ko saka/dara citi ir tikai lai nodariitu paari vai ieriebtu cilveekam nevis vienkarshi veseliigs jocinjsh.

Link to comment
Share on other sites

OMG, 4ista McZip'am ir po  dry.gif

ljoti interesants man liekas viens fakts. Tuuliit es jums arii pateikshu kaads.

Interesanti ir tas, ka Mczipam ir po un vinjsh neko neraksta par atbildi, bet topikaa par pinky ir kaukaa citaadaak. Nezkaapeec pinky nav po. Bet kaapeec? Vai tas uz kauko nenoraada? Vai tieshaam vinjam tik ljoti uztrauc patiesiiba, vai arii vinjsh negrib, lai cilveeki uzzina patiesiibu?

p.s. Padomaajiet...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...