Jump to content
GIGN Forum

Pois


EDD
 Share

Recommended Posts

nesen atklaaju ka mans brazer-in-laavs (nefilmeetaajiem - maasasviirs) ir ne tikai speeciigs kjiimikjis, kursh prot dazhnedazhaadus pulveriishus uzbruuveet, bet arii savulaik ir bijis viens no 1337aakajiem pois-maasteriem Daanijaa. karoche prosta noskataties video thumbsup.gif

pois.mov

Link to comment
Share on other sites

bl00d, sux ka bremzee dry.gif a muuvijs ir 2?875?392 biti jeb 2,74 MB taa ka pat ar 12 kbps nebuus paaraak ilgi. vispaar jau buus taa veerts thumbsup.gif

a pois ir kevlaara ritulji, kas iesieti kjeezhu galos, iemeerkti benziinaa un aizdedzinaati lielaa aatrumaa traucas pa gaisu. nu vienkaarshi noskaties video.

Link to comment
Share on other sites

nesen atklaaju ka mans brazer-in-laavs (nefilmeetaajiem - maasasviirs) ir ne tikai speeciigs kjiimikjis, kursh prot dazhnedazhaadus pulveriishus uzbruuveet, bet arii savulaik ir bijis viens no 1337aakajiem pois-maasteriem Daanijaa. karoche prosta noskataties video thumbsup.gif

pēc kāda kritērija nosaka, kurš ir krutākais?

Link to comment
Share on other sites

estee-shmestee, ak tu paider happy.gif

vispār jau ir džeki dabūjuši to degšķīdumu uz sejas un nākas dzīvot ar "foršajām rētām". uz rokām, sejas... bet šim paveicies, viņš tik pāris reizes ir bišku plaukstas ar karstajām ķēdēm apdedzinājis, pārlieku aizraujoties ar griešanu. vārdusakot, nekas īpašs. enivej, viņš nu jau kādu gadu ar šitām lietām vairs neņemās.

Gordon: džeks man ieminējās, ka to foršo joku beigās - ar vienu roku abas ķēdes apkārt ķermenim no sāniem - Dānijā prot tikai 3 cilvēki... viņš kā viens no tiem, protams wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...