Jump to content
GIGN Forum

Trakaa Veeeeetra!


frenzzi
 Share

Recommended Posts

kaa zinaams visaa latvija un veel daudzkur eiropaa bija baigaa veetra, varbuut varat kaut ko interesantu pateikt taa sakaraaa!!

mums te ventspilii piemeeram bija pakliidushas taadas baumas ka sakaraa ar veeju vareetu notikt visaadas kjibeles ar amonjaku un tapee ljoti daudz cilveeki laidushies prom no ventspils, bet es maajaas mieriigi chucheeeju laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Jā, par to Ventspili dzirdeju! Itkā varot kaut kāds amonjaks izdalīties un eksplodēt...

Hmm... Nu, Liepājā tā ir kā ir... Sodien neesmu nekur īpaši staigājis... No rīta tikai nācu mājas, redzēju - autobusa pietura apgāzusies, zīmes noliekušās, šifera gabali mētājis un viss pārējais - koku zari e.t.c.

Edited by Flea
Link to comment
Share on other sites

es atkal kaut kur dzideeju ka Liepaajaa esot viens vaagjis esot iepuusts uudeniii wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas par to amonjaku tjipa bija bullshit's ar mantkaariigu meerkji - laikam, ka cilveeki samiiziisies un aizbrauks, un tad varees iet zagt.. huh.gif

un vaagji iepuuta dzhekam kursh gribeeja vilnjus apluukot un piebraucis tjip pie juuras tur kaut kaa, bet nu vinju izglaaba..

vel jau bija gudrinieki kaapushi uz mola un beigaas netikushi nost deelj lielajiem vilnjiem, bet tos krasta kkaada apsardze izglaaba..

Link to comment
Share on other sites

aga, man te pie maajaam maximai norauts priekshpeedeejaa m vaaks biggrin.gif un arii vienai redzamai maajai no 9 staava siena visa norauta. Reku no taas sienas veel bilde centos nofotograafeet normaali, veel dienaa aizieshu pafotograafeet kas noticis wink.gif

post-6-1105346954.jpg

Link to comment
Share on other sites

labakais ko es redzeju, bija puisis, kas staveja uz tiltina pie bastejkalna un - ges vat - tas bija nopludis. Tipa kekss pa vidu sedeja un nevareja tikt nost - tads jautrais oluhs...

Tipa - butu bijis labaks garastavoklis ietu par so nirgaties smile.gif

nost jau vins netiek...

Link to comment
Share on other sites

oij blje man atkal tikai pirms kaadaam 20 minuuteem elektriibu atkal piesleedza ...

mees vakar braucaam uz laukiem, visur gar celjiem sagaasti koki ...

Peec tam kad braucaam maajaaas, braucaam pa citurieni. Tur ik pa briidim uz celja virsuu koki. Kaads entuziasts bija izzaagjeejies cauri un mees arii tikaam, bet peec kaadiem 10 kokiem parai celjam bija viens liels liels koks, kuram dzhekinjsh nebija ticis cauri biggrin.gif Nu ko, breaucaam atpakalj =] Izdomaajaam pa citu forshuy celju braukt, tur taada pasha situaacija, ta4u par laimi tikaam liidz normaalam celjam XD.gif Braucot taalaak uz celja seedeeja viens zakjis, nu galiigs pohujists. Mees braucam leenaam virsuu un shis saak skriet no celja vienas puses uz otru. Kaadu laiku shitaa vinju padzinaajaam un tad vinjsh tjipa pieskrien pie celja malas, paskataas ka tur baigais graavis, padomaa kaadu briidi un skrien taalaak pa celju 4.gif Shis tur skrien skrien, mees apstaajamies un ierubiijaam tuvos. Shis izskrien aaraa no gaismas un celja viduu apseezhaas XD.gifD Vienkaarshi gjeenijs biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nu man gadiijas tas prieks veetras laikaa atrasties lauka apmeeram no plkst 00:30 - 2:00 ! ik pabriidim uznaaca taads forsh veejinhs, [ kad nostaveshana kaajaas sagaadaaja nelielas probleemas wink.gif ] nu un tad karo4 es meiginaju [ es gan nebiju viens] pasleepties aiz tuuvaakas maajas tb aizveejaa, un par lielu izbiili 4ista kriit koks kadu 1m no maniim, labi ka nokria saanjus , nevis uz manu pusi.. tad drosvien buutu bijis jautrs piedziivojums slimniica zaban.gif bet vispaar atrasties lauka taada laika, bija tiiri omuliigi thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...