Jump to content
GIGN Forum

Edijs Gridaslupata !


ownage
 Share

Recommended Posts

Dzeims vajag vinju aizbraukt apciemot smile.gif Es uzzinaaju adresi, takaa smile.gif

Vinjs visspar ahujel, kaa vinjs var pa repeeri sevi nosaukt, izlasiet TVNETAA,

arpraac man smiekli naaak, vinjs no tas kulturas zin tik daudz ka es no baleta chibinjaaam, galvenais kaa vinjs nomudijaas 1 sept. uz skatuves arpraac visi vinju nodirsa!! Un uz AB konchiem vinjs uzstajas tikai tapeec lai uz konchiem naak mazas meitenes, to pat Ozols pateica... Tirlinjs blje...

P.S.

Bet garais tas vakars bija labs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vai atvaino,ka es tevi aizvainoju!

AB = avaarijas brigaade smiliez.de_2125.gif es nezinu kaadam smiliez.de_2428.gif ir jaabut lai klausiitos taadu grupu!ok man pasham patiik raps,bet nu ab ir galiig garaam!l

srry 4 smiliez.de_2523.gif

Edited by Rawen
Link to comment
Share on other sites

haha man ar vienreiz taa gadiijaas ,bet tikai ar urlaam.

Kaa mees viereiz ar Stoke staavam pie danara un iekshaa kaadi 15 urlas tjipa viens iznaaqk un prasa stokem ,u tebe 10 kapejk net? ,shamais atbild ,ka nav urla vinjam saka ,nu ti posmotri mozhet bit hajdotsja stoke saka ,bleg ti neslishish ,4to net i idi nahuj zb vi vse ..tas ieskrien iekshaa un pasauc paareejos un tad dabuujaam mukt ,liidz pat kurzemiitei...

bet viena lieta taada kad man skrienot bija jaasmejas... XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Mees mukaam un ielecaam taksii. Tad tie kretiini leca virsuu taxim un, tad bija jaaliek lietaa kaajas lai atsistu vinjus no taksha.

Nu jaa, par to, ka Ozolam ir pohuj uz ediju mees pamaniijaam - situaacija: Zebraa pie ieejas staav Surr ar ediju un dirshaas, garaam iet Ozols, edijs saak Ozolam suudzeeties,bet ko dara Ozols - izmet fraazi no seerijas "atpisies" smiliez.de_2125.gif .

Es saakuma domaaju, ka mees visi operatiivi izlidosim no Zebras, jo biju paarliecinaats, ka edijam tomeer ir kautkaadas privileegjijas tanii klubaa bet peec sekojoshaas situaacijas manas domas mainiijaas:

Apsargs ved aaraa ediju

edijs: "tu vispaar zini, kas es esmu?"

apsargs: "jaa, edijs"

un edijs izlido aaraa smiliez.de_2125.gif

Es biju viens no priviligjeetajiem kuram ljaava iet aaraa piipeet (tas saistiits ar ieprieksheejajaam zebras apmekleejuma reizeem,kad principaa ar visu staff`u nodibinaajaas labs kontakts smiliez.de_29.gifsmile.gif ). Nu luuk staavu aaraa piipeeju, redzu,ka turpat vairaak uz aaru tusseejaas edijs - ljoti sashutis un drudzhains smile.gif. Iznaak aaraa apsargs un skalji nobjaujaas: "edi, sjebal otsjuda!!" biggrin.gif

Un veel apsargs daliijaas ar mani savaas paardomaas par ediju, kas nebuut nebija,pat tuvu, pozetiivas... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

pfff , shitais jau nav nekas happy.gif nu labi ir smile.gif

Rawen , tu taa uzmaniigaak ar taam bixeem, k?gribeetu tevi redzeet....

Mums bija veel labaak , tikai mees dabuujaam pa muti!18.novembrii , gan jau ka daudzi zin pa shito atgadiijumu , veel pa zinjaam raadiija , skini pie unviersalveikala centrs mums uzskreeja virsuu neko neteikushi , mees bijaam 4 , vini kaadi 20 ... nekas labs tur nesanaaca , draugs nokluva slimnicaa....bet labaakais bija tas , ka vini neko pat nepasakot skreeja virsuu un saaka sist , bet draugs kuru atspardija(es tik 3reiz pa seju dabuuju) , teica , ka vini pat ar kerzaam un kasteteem sit kaa meitenes happy.gif gann jau Robons zinaas pa shito atgadijumu

Link to comment
Share on other sites

Da nu.. man arī vienu reizi skrēja pakaļ, tā saucamie reperi. (es jau viņus nosuaktu par urliskiem reperiem, bet nu labi)

Iegāju veikalā, nopirku visu staffu, ko man vajadzēja... Ienāca bariņš 'reperi', nolūrēja uz mani... Es gāju mājās, skatos - tas pats bariņš velkas līdzi... iegāju savas mājas sētā un parāvu koferi uz kāpņu telpas durvīm... Tie arī skrēja līdzi?, līdz pat manām durvīm...

Bet, pēc kāda laika tik un tā dabūju pa seju kādā pasākumā... wink.gif Gandrīz salauza man degunu un dabūju zilu aci... tongue.gif Nekas briesmīgs...

Iemesls tam visam - viņi mani uzskata par panku... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...