Jump to content
GIGN Forum

Problēma


Kiwix
 Share

Recommended Posts

Tātad man ir liels konflikts ar kaimiņiem... Viņi man piesienās par to, ka es un mani draugi pīpē aiz mājas (P.S. es nepīpēju =/)... Apvaino lamu vārdiem, brauc virsū maniem vecākiem utt (pretī uzdirsu tikai 1 reizim kad man nervi neizturēja!).... Šodien man zvana māsa un es eju ārā, te hopā man priekšā kaimiņa meita ar draugu... Sāk man "ļečīt mozgas" un baigi draud, ja turpināsies pīpēšana, ka man būs sūdi (aka. atsitīs), un es tagad domāju - ko man vajadzētu darīt... (aizliegt draugiem pīpēt?!)

Problēma būtu maza, ja tas čalis būtu mazāks

Es: vecums 16, 177cm, 60kg

Viņš: vecums ~25, ~185cm+, svars ~90-100kg

Ko iesakat???

Mošk jāzvana mentiem un jāiesniedz iesniegums par draudiem :?

EDIT. Māsa bija lieciniece... Un, tā kaimiņa meitas draugs netic tam, ka draudzenes Tēvs un māte man ir dirsusi virsū...

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

īsti nesaprotu kā var piesieties ka uzvelk dūmu aiz mājas, viņu teretorija vai kā tur ir ?

pagaidam lielas jēgas pie mentiem īsti iet nav ja viņs nav tev neko izdarijis menti vnk neko nedarīs

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

:) atmet un problēmas atrisināsies pašas no sevis

Teicu - es vispār nesmēķēju :D... Kāds man ar to sakars??? ā nu viens ir, jo tā ir mana kāpņutelpa :s

EDIT. Vienkārši, viņa draudā doma bija tāda, ja *mana* kāpņutelpa, tad man arī ir jāatbild (fiziski) par to! Man nedaudz smiekli nāk, ka tāds čalis man dirš virsū... Tas taču ir apkaunojoši sīkam piesieties... Pret mani tas būtu, ja es tagad kā traks draudētu 9 gadus jaunākam cilvēkam un tas būtu 7 gadīgam bērnam..

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

nu atiecīgi ko viņs tev pateica, ja pateica konkrēti ka paņems un iepazīstinās tevi ar savu kulaku tad jā. savukārt ja pateica ka būs sūdi tad neko nelīdzēs.! tikai skaties vai pašam nesanāk sūdi par smēķēšanu ja nav 18 ja protams tavs privātīpašums-->tava problēma

Edit:

pamaniju ka tu nesmēķe sūdi var sanākt tavam draugam

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Tātad, ja mūsu parametri:

Es: vecums 16, 177cm, 60kg

Viņš: vecums ~25, ~185cm+, svars ~90-100kg

Ko es reāli varu izdarīt? :s itkā jau nodarbojos ar volejbolu un rokas ir kaut cik stipras, bet šaubos vai tas palīdzēs...

EDIT. Nav tur viss muskuļi, bet svara atšķirība ir liela!

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Ja viņš Tev kaut ko izdara, uzsit zilu aci, vai maigi paspaida ribas, paņem dvieli un palūdz kādam, lai parīvē kaklu, kamēr zils paliek. Tad vari doties uz policiju. Tā kā esi nepilngadīgs, tādus miesas bojājumus nevarēs neņemt vērā. Mazliet palīdzi viņam pašam iekulties. Tev mazliet sāpēs kādu laiku, bet nu ko darīt.

Link to comment
Share on other sites

;)

ES NESMĒĶĒJU :D jau 3 reizi saku!!!!!!

Vecāki par to zin... Un tagad baidās par manu drošību :D un viņi runāja ar kaimiņiem, taču tam krievu ākstam viss ir pohuj, ko viņam saka... Domā tikai par sevi... Mentus arī cik reizes jau saucis, bet neko nekad nav pierādījis...

Link to comment
Share on other sites

Paņem smēķi, piešķil un viņu acu priekšā uzpīpē :)

Dabūsi pa aci, aizej uz menteni un pēc tam tiesa, kur normālu piķīti varēsi iegrābt + džeks diezvai tev vairs piesiesies, jo noteikti viņš sēdēs Rīgas centrālcietumā ;)

Galvenais ir dabūt pa galvu, es atceros, man arī kaimiņiene skrēja ar koku pakaļ, vienreiz padauzīja manu draugu, pēc tam mēs viņu atsitām ar kokiem, aizgājām uz menteni, vecenei laikam gadu bija sabiedriskais jāstrādā un 5000 Ls bija jāmaksā draugam :)

Link to comment
Share on other sites

nu no mana skat punkta ir 3 varianti

1. njem lapstu un ar draugiem izaire vinus ja lidiis klat pec bridinajuma.

2. zvani tautas balsij lai tie ar mentiem kko iz6tuko, bet beigas tikunta var sanak lapsta.

3. pohodu lielu skandalu uztaisi ja ir veikla meele tad ganjau atkratiisies.

besi ka ir shitadi kretiini kas pisas klat pa nepako un dirshaas auguma, miers nekad nav no tadiem tapec es parasti nesaju nazi lidz :P

Link to comment
Share on other sites

Guest mobit

ehh... ar kaimiņiem problēmas ir vienmēr bijušas un būs, a ko tavs fāters saka, ka tev izteikti draudi ?

Ps.

smēķēt nav aizliegts nepilngadīgiem, ir aizliegts iegādāties tabakas izstrādājumus... ( vismaz agrāk tāds caurums likumā bija, cerams, ka nav aizlāpīts)

Link to comment
Share on other sites

Mans tēvs nedzīvo Rīga... Un es tieši par to padomāju... Viņš dirš, jo zin, ka es ar tēvu nedzīvoju kopā un, ka mamma mani taču neaizstāvēs... Sāku domāt, ka vajag izstrādāt plānu kā izvest to kaimiņu no pacietibas tā, lai viņš sāktu kautiņu, jo viņam sūdi būs lieli par nepilngadīgas personas fizisku aizskaršanu...

Mana māsa aizgāja pie kaimiņa, lasīja viņam morāli (latviski, kaimiņs krievs), tas pofigā klausījās, kad viņa biedza runāt šis pateica: tas viss ko gribējāt teikt?! uzredzēšanos... Pirmo reiz redzu tādu konkrētu pohujistu.... (viņš lv laikam nesaprata...)

aaa un vēl viņa meita man izsita telefonu no rokas (tam nokrita vāciņš utt.) - par to var piešūties???

EDIT. aij, jāsāk pīpēt un dabūt pa muti XD

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Nēē, nevajag ne sākt pīpēt, neko. Uzliec tam pidaram vafeli. Vari viņu nedaudz pakaitināt, piebāžot pastkastīti ar spamu katru dienu. Un galu galā, ja kas, Tev tak ir draugi a tas lohs ir viens pats. Iebāz viņam dirsā mietu un būs ok. Tik pārak dziļu nē, savādak taisnajai zarnai būs sūdi. Bet pastaigāt viņam gan būs grūti kādu laiku :D

Link to comment
Share on other sites

Ja tavi draugi ir nepilngadīgi un tas kaimiņš par to sūdzās, ka KĀPŅU TELPĀ pīpē kkādi sīči ir pilnīgi normāli. Vispār kāpņu telpa nav, lai tur pīpētu, dirstu un tusētu, tā tomēr ir mājas daļa, kura pieder visiem. Lai nemet benārus zemē un atrod kādu citu vietu, kur pīpēt. Problēmas atrisināsies pašas par sevi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...