Jump to content
GIGN Forum

Beijing 2008


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nē nē, viss ok. Vienkārši nevajadzēja pāragri gaidīt no viņa zeltu, bet bronza arī ir tīri ok. Protams jau žēl, jo Ščerbatiham vairs nebūs (ņemot vērā viņa vecumu), ko Olimpiādē darīt, bet tas tāpat nemaina faktu, ka viņš ir viens no labākajiem (ja ne pat labākais) smagatlēts Latviā :) Es, godīgi sakot, arī priecājos par vācieša (austrieša?) uzvaru, jo viņš, pat iespējams, bija to pelnījis vairāk par citiem.

Nu neko, tagad jāgaida, kā veiksies mūsu bmxeriem, moš arī kautko paķers :)

Link to comment
Share on other sites

:) Es, godīgi sakot, arī priecājos par vācieša (austrieša?) uzvaru, jo viņš, pat iespējams, bija to pelnījis vairāk par citiem.

Nu neko, tagad jāgaida, kā veiksies mūsu bmxeriem, moš arī kautko paķers :)

Par to , ka paķers es nemaz nešaubos , bet kāda kaluma un cik daudz... :sparta:

Galvenais lai neiebrauc auzās. :lalala:

Link to comment
Share on other sites

ā un jā, Hugo, jā Vadimam Vasiļevskim ir šā gada, ja nemaldos, 8. labākais rezultāts pasaulē, bet, godīgi sakot, kautkā nav tās pārliecības, ka viņam izdosies iekļūt labāko trijniekā. Protams, ceru, ka kļūdos, un Vasiļevskim izdosies atkārtot vai pat uzlabot pagājušo Olimpisko spēļu rezultātu (2. vietu). :)

Link to comment
Share on other sites

Darbaa skatijos! Reali uz bimbuli parava!Ja nebutu to 2megjinajumu nopudelejushi un pacelushi to 250kg tad domaju ka musu Viķa,butu ņēmis ZELTU :( :( :( ļoti žēl! Arii skatoties barjerskrejienus tur ljoti sudigi rezultati bez Trammela un Lui xana,tur olijars arii varetu pa medali pacinities :( Reali arii Prokopchuka atteicaas startet maratonaa un tur arii butu moshken medalis :( Jacer uz BMX un SHJEPMETEJIEM!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...