Jump to content
GIGN Forum

Beijing 2008


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

  • Replies 214
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:)

Nejauc Ziemeļamerikas basketbolu ar Eiropas.

Mūsējie ar 21:23 un 19:21 tomēr piekāpās Argentīniešiem. Pļaviņš vēl nebija kārtīgi pamodies uz spēli, kas vien pierāda to, ka mūsējiem rīta spēles galīgi neiet pie sirds.

Trešdien izšķirošā spēle pret Šveici, kur teorētiski mums ir jāuzvar 1 sets.

Link to comment
Share on other sites

Kā man krīt uz nerviem šitā medaļu skaitīšanas tabula. Ķipa, kurai valstij vairāk zelta medaļu, tā ir augstāk tabulā. Pieņemsim, kaut kāda Āfrikas valsts dabū 1 medaļu(zelta) pa visām Olimpiskajām spēlēm, bet, piemēram, Francija dabū 100 medaļas(visas sudraba), un tik un tā tabulā ir aiz āfrikāņiem. Protams, mans piemērs ir stipri pārspīlēts, bet ideju jau sapratāt. Manuprāt, vislabāk būtu skaitīt punktus par medaļām(zelta - 3p., sudraba - 2p., bronzas - 1p.).

Link to comment
Share on other sites

Pilnigi aiz laimes asarinja noteceja cik SUPERIIGAA spelee Latvieshu meitenes Braziilietes vinneja 79:78 ! Delj tadam spelem ir verts dziivot!

Es zinu par ko viņš runāja, es vienkārši piesējos pie tā, ka viņš nejēdz pareizi uzrakstīt Felpsa uzvārdu.

Bļāā, tādu spēli palaidu garām :crying: Neko darīt, būs jāskatās atkartojums.

Link to comment
Share on other sites

Es pielieshu shodien skjiet muuli! Sakumaa pret Sveicieshiem mums ahuna negaja 6:10 un tad 6punktus gust musejie 12:10 un beigaas 1mo setu panjemam 21:18 :) irrrr! ja njemam shito speli tad esam 1mie grupaa un mums garanteeta 9vieta :)

P.s. Lai gana tik tuvu bija 2traa seta uzvara beigaas zaudam 21:23 :( Tagad 3shais izskjiroshais seets :(

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

IRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRr

MEs vinnejam! Pzdc TAA TIK bija spelju diena! Nervi vairs NAV!

2:1 pa setiem un esam 1mie grupaa un 9vieta garanteta un tagad jagaida bus Lucky Lozer izloze un tad mums bus ar kadu no grupu 3sho vietu jaspelee! es eju pakalj next 6pakai alus! Tas ir vnk pzdc! tadas emocijas shodien! Ahujetj!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...