Jump to content
GIGN Forum

Jaunais Gads


Iemaciet_spelet
 Share

Recommended Posts

Nu es biju uz kalna.. Mums bija pirts, blakus kalns ( pa brīvu viss), ta kā es nosvinēju vienkārši riktīgi reāli, tur vienas meitenes tētis tādu nesūdīgu salūtu šāva, nu cik naudā nezinu, bet raķetes lidoja kādas minūtes ~5-7!

Ta kā visā visumā nosvinēju reāli... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

angry - lohs

iemaciet_spelet - neslikti cool2.gif

pats saakumaa maajaa pie pc paseedeeju tad atnaaca viesi, ar draugu paseedeejaam pie pc, tad vakaraa aizgaajaam pie draugiem, tad uz centru saluutu noskatiities un tad maajaa smile.gif Nu pa vidu bija uzriishana pie visaadiem kexiem un protams mazliet arii ietriecaam kko rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

hmm.. nu taa bija ok... iedzeeraam izgaajaam aaraa ( es kei6a radler un siikaa maasinja, bet tas taa ) .. tad man ar kei6u vairaki dzheki kkaadi piedaavaaja muus izdraazt dirsaa pa 3 eiro ... atnaacaam maajaas iedzeeraam... mutere ar pateevu ar bij ... tad tur veel kas.. sagaidiijaam 00.00 iedzeeraam shampanieti veel izgaajaam aaraa palaidaam rakjetes nu taa apmeeram ..

aa un speeleejaam duraku cool2.gif

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

drausmiiga zhopa bij, vot kas no jaungada. kautkaads 0.7 ko divataa pusstundas laikaa izraavaam bet tas kautkaads speeciigi kreisais bija, diivaini oda. vaardusakot, bildes no pasaakuma buus interesanti skatiities. bija kopaa 7 ljauzhi - jau tagad shucee kliist legjendas wink.gif

Link to comment
Share on other sites

22 00 , plavnieki , kvadraats . Tuvaakie/reaalaakie chomi. Triecam visu kas vien ir .

1 00 Kengarags > dziivoklja tuss , 10 vecenes 5 dzheki + mees 2 ar draugu. Nakts , piedziivojumi , triekshana , zaale un vecenes wink.gif . Viss oki , protams ir lietas par ko staastiit negribaas bet nu kopumaa ok , kaut gan bija visai miglains .

Vieniigi riits bija reaals . P.o.h.a.s. confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu man ar gaja tiri neslikti !

Tuss pie kaimina majas ! bijam kadi cilveki ~20 isti neatceros nosakuma visadas speles uttt pec tam sagaidijam gadu ar sampi un pirotehniku un 3 minutem , tad sekoja pirts un udenspipe ! nu baigi labi bija !nu bet protams ka visu laiku bija pieejams alkohols un pat absinth cool2.gif Taa ka nu spriediet pasi ka pec tam visi jutamies ! wacko.gif

Link to comment
Share on other sites

es to sapratu taa , ka vins staaveeja malaa un visi pa vinu reeca , vai arii meitenes bija cuukas , lai gan pats alviits ar nav nekaads skaistais/tievais cool2.gif

alvi ,nenjem tik pie sirds! blink.gif man patiik veseliigi pasmieties par taviem postiem! thumbsup.gif

Edited by myth
Link to comment
Share on other sites

lmfao.gif , omg myth tu domaa ka tu esi nereaalaakais donzhuaans un ar teviim modeles tusee ? Esi mani redzeejis peedeejos 6 meeneshus ? domaaju ka nee , tas vai man ir draugi vai nee to tu nezini un nevari spriest , labaak paturi muti ciet un viss .

Tad iesvied savu foto un mēs paspriedīsim smile.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

lmfao.gif , omg myth tu domaa ka tu esi nereaalaakais donzhuaans un ar teviim modeles tusee ? Esi mani redzeejis peedeejos 6 meeneshus ? domaaju ka nee , tas vai man ir draugi vai nee to tu nezini un nevari spriest , labaak paturi muti ciet un viss .

baac juus jau tiiri draudziigi esat palikushi!

user posted image

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...