Jump to content
GIGN Forum

Uzdevums..


Pulkvedis
 Share

Recommended Posts

Taatad. Satiekas divi pazinjas Masakavaa. Noteik saruna kas un kaa vinjiem ar gjimeneem un pirmais staasta, ka vinjam esot triis beerni, kurus otrs nepaziist. Otrs paprasa, cik vinjiem gadi, bet pirmais atbild - visu beernu gadu skaita reizinaajums ir 36, bet summa gadiem ir garaam braucoshaa tramvaja nummurs. Otrs padomaa un saka, ka ir paaraak maz doto lielumu. Tad pirmais padomaa un saka, ka vecaakajam beernam ir rudi mati. Noteikt katra beerna vecumu.

gl

Edited by Pulkvedis
Link to comment
Share on other sites

te jaatrod pirmreizinaataaji visi reizinaataaji ... 36 - 1 , 2, 3 , 4 , 6 , 9 , 12 , 18 ok khemm...taalaak , ermm padomaaju , sapratu ka tur paraak maz ir to skaitlju , bet sha pamekleeshu maskavas tramvaju listi XD.gif 10. ( M. Shchukinskaya - Tallinskaya st. )

nu taatad effa variants itkaa bija pareiz tikai taa saskaitiishana piekliboja smile.gif + veel viens ir pareizs 18 x 1 x 2 = 36 , 18 + 1 + 2 = 21. ( ir taads tramvajs - M. Shchukinskaya - Tallinskaya st. ) abiem vienaads marshruts nez kapeec huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Sini gadijuma var arii izstatit vienu anekdoti !

Skola 6c klases skolotaja ir saslimusi , un gaiteni direktors satiek fizkulturas skolotaju un paludz novadit matematikas stun 6.c klasei! nu labi neapmierinatasi skolotajs aiziet uz klasi un saka:

Ta izrekjinasim vienu uzdevumu - pa sienu skrien divi kiegeli viens 20 cm gars otrs sarkans tagad pasakiet cik atri skreja abi kiegeli !

Janitis pacelj roku !skolotajs brinas un saka : nu janit kada ir atbilde ?

Janitis: es nezi pareizo atbildi tacu es parekinaju cik jums ir gadu !

Skolotajs: nu cik?

Janitis : 26 !

skolotajs : pareizi bet ka tu to aprekinaji?

Janitis : nu man ir 13 gadi ,un mamma mani sauc par pusidiotu !!!

XD.gif

Link to comment
Share on other sites

Zini, ko - esmu ģēnijs uz šāda veida uzdevumiem, bet šo es neizprotu:

1 - pričom Maskavā

2 - Nah rudi mati (kas viņi jāsaskaita)-ja rudi mati dod kadu skaitli, dad esmu idiots!(Laigan to tāpat visi zin)

Labak atrisini kadu reālu uzdevumu, kuru tiešām var atrisināt:

Mamma ir par 21 gadu vecāka nekā dēls.

Pēc 6 gadiem viņa būs 5 reiz vecāka par viņu.

Jautājums - Kur ir tētis?

Link to comment
Share on other sites

Taatad. Satiekas divi pazinjas Masakavaa. Noteik saruna kas un kaa vinjiem ar gjimeneem un pirmais staasta, ka vinjam esot triis beerni, kurus otrs nepaziist. Otrs paprasa, cik vinjiem gadi, bet pirmais atbild - visu beernu gadu skaita reizinaajums ir 36, bet summa gadiem ir garaam braucoshaa tramvaja nummurs. Otrs padomaa un saka, ka ir paaraak maz doto lielumu. Tad pirmais padomaa un saka, ka vecaakajam beernam ir rudi mati. Noteikt katra beerna vecumu.

gl

nu redzi, ja ir viens reaals risinaajums tad to nevar noteikt peec taviem dotajiem parametriem....

dzheks saka ka visu beernu gadu skaita reizinaajums ir 36. A kur ir teikts ka tie triis kurus otrs nezin ir vinja vieniigie beerni? Tramvaju numuri varbuut no 1-50 (man liekas Maskavaa kaut kas taads bija). Un tas ka vecaakajam ir rudi mati matemaatiskiem apreekjiniem paaraak naski paliigaa nenaak.

erix tas paaraak vecs ^___^

Link to comment
Share on other sites

Labi, pilniigas mukjiibas, viss dotais ir vajadziigs. Taatad, apskatot visas iespeejamaas skaitlju kombinaacijas kuru skaitlji veido reiznaajumu 36, sanaak taa, ka sho kombinaaciju skaitlju summas ir dazhaadas, iznjemot kombinaacijas 6;6;6;1 un 2;9;2, tapeec arii atbilde ir viena no shiim, jo ja visu kombinaaciju skaitlji veidotu dazhaadas summas, tad nebuutu sarezhgjiiti otram cilveekam pateikt beernu vecumus, bet par cik nebija nekas cits dots, tad vinsh nezinaaja, kura no shiim divaam kombinaacijaam ir patiesaa. Tad pirmais dzeks pateica, ka vecaakajam ir rudi mati, bet kaa juus redzat kombinaacijaa 6;6;1 nav viena vecaakaa, ir dviinji, tapeec arii kombinaacija 2;9;2 ir pareizaa, jo ir ciens vecaakais beerns. Paldies, tas bija veltiijums visiem, kas teica, ka viens atrisinaajums shim uzdevumam nav, use brain my dears.

Link to comment
Share on other sites

Labi, pilniigas mukjiibas, viss dotais ir vajadziigs. Taatad, apskatot visas iespeejamaas skaitlju kombinaacijas kuru skaitlji veido reiznaajumu 36, sanaak taa, ka sho kombinaaciju skaitlju summas ir dazhaadas, iznjemot kombinaacijas 6;6;6;1 un 2;9;2, tapeec arii atbilde ir viena no shiim, jo ja visu kombinaaciju skaitlji veidotu dazhaadas summas, tad nebuutu sarezhgjiiti otram cilveekam pateikt beernu vecumus, bet par cik nebija nekas cits dots, tad vinsh nezinaaja, kura no shiim divaam kombinaacijaam ir patiesaa. Tad pirmais dzeks pateica, ka vecaakajam ir rudi mati, bet kaa juus redzat kombinaacijaa 6;6;1 nav viena vecaakaa, ir dviinji, tapeec arii kombinaacija 2;9;2 ir pareizaa, jo ir ciens vecaakais beerns. Paldies, tas bija veltiijums visiem, kas teica, ka viens atrisinaajums shim uzdevumam nav, use brain my dears.

MATEMAAATIKA SAX!!!!!!!!! stfu.gif

Link to comment
Share on other sites

pirmkaart, ja diviem beerniem ir vienaads gadu skaits, tas nenoziimee, ka vinji ir dviinji. taa ka savu atbildi vari nahrenizeet, pulkvedi, or i'll do it for you wink.gif. taapat beigaas abas kombinaacijas - 6 6 1 un 9 2 2 ir iespeejamas. otrkaart, ir uuberdebiili pienjemt, ka atbilde nebuus pati vienkaarshaakaa (kas pie tam nemaz nav tik vienkaarshi - uzrakstiit visas iespeejamaas kombinaacijas; kaa redzam, daudzi pirms macho tik taalu nebija aizdomaajushies un enivej, taada atbilde arii ir as good as it gets), taa, lai samazinaatu iespeejamo variantu skaitu uz diviem, taapeec, ka paareejo kombinaaciju skaitlju summas ir atshkjiriigas. kur taadaa spriedumaa vispaar ir logjika?? Andzhaans par taadu risinaajumu tev pat 1 punktu neieliktu thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...