Jump to content
GIGN Forum

Farcry 2


macho
 Share

Recommended Posts

treileri iečekojāt? Baigi kūlīgs, man darbā kolēģis parādīja :) varat sameklēt un ielikt te kāds linku

es jūtu, ka uz rudeni būs kompis megamonstrīgs jāpērk, jo šitas vairs galīgi nevilks :)

tie snaipera prikoli ownz.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

not bad not bad. tikai man pīslis nepavilks. jātaisa jauns.

vēl es ļoti gaidu Stalker CS (Clear Sky). bet arī to nepavilks.

jaunākās spēles vienkārši jāatliek uz vēlāku laiku, tad kad būs vairāk naudas un vēl lielāka gribēšana.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Nū, kad es vilku no TL, tad tur bija gandrīz 2k vilcēji. Patlaban tur izskatās šādi:

razor relīzei 3,569 reizes novilkts, 2336 devēji un 2,024 vilcēji

pirmajai CLONEDVD relīzei 5,271 reizes novilkts, 1379 devēji un 284 ņēmēji... :) Smuksi skaitlīši...

Spēle interesanta. Sākumā uzliku visu pilnīgi uz max, ne kripatiņas nekārās, bet bija viena reize, kad spēle uz ~1min uzkārās nekādā akšenā un vēl 2x jau uz very high nocrashoja, kad no trampalīna ielecu ūdeni ar mašīnu, tad nu tagad spēlēju uz high, bet reāli neredzu nekādu atšķirību. Man šķiet, ka ir pat labāk, jo ar very high daudzās vietās gaismas bija reāli stulbas no saules laikam...

Man ir 29 dimanti, snaiperis un uziks 8)

Link to comment
Share on other sites

Man tevi nāksies apbēdināt, bet mani mācas nelielas aizdomas, ka simts procentiem no foruma apmeklētājiem ir pilnīgi pie dirsas par TL leecheru/seederu skaitu, par taviem grafiskajiem uzstādijumiem nemaz nerunājot.

Ja nākamreiz tomēr vēlies stiept mākonīšos savu pre-mature pimpi, varētu tomēr papūlēties ierakstīt sava ULTIMATE GAMING RIG / ? macho / parametrus, lai citi +/- var salīdzināt. Vismaz kaut kāda jēga no tevis būtu.

Uz DX9 spēle izskatās pēc pēdējā mēsla. Pat kaut kāds HL2:E2 labāk izskatījās par to nenormāli rijīgo brīnumu. Protams, esmu drošs, ka uz 22'' lcd ar DX10 un AA pilnā pakaļā FarCry izskatās vienkārši lieliski.

Lieki piebilst, ka pirmo 3 stundu laikā gandrīz aizmigu. Plz, vairāk action, mazāk nožēlojamas runāšanas ar aģentiem un braukāšanas apkārt. Starpcitu man sāk izbesīt šitas stils - aizej pie tā čaļa, kurš 24/7 stāv vienā punktā neko nedarot. Kādēļ nevar satikšanās un sarunas notikt on-the-go? Garlaicīgi. Vēl idiotiski liekas - nošauj 2 čaļus un uzreiz zvana : "Jā, čau, es dzirdēju, ka tu .." Ko tu nahuj dzirdēji? Šāvienus? ok..

Stilīgi likās kā čalis ar zobiem nafig izrauj no vēnas lodi, vot tas ir hardcorā forši. :)

Vēl man patīk, ka nav tēmekļa ekrāna vidū (vismaz uz Hardcore nebija). Tas spiež tēmēt vai nu skatoties caur to mazo sūdiņu pistoles galā, kas ir diezgan neērti, ja neesi pieradis vai uz izjūtu, kas rada baigo gandarījumu, ka nošķel tādā veidā roku pretiniekam un vari pieiet klāt un ar mačeti nafig izārdīt nieres.

Došu spēlei otro iespēju sestdien. Līdz šim galīgi ne tas, kas gaidīts.

Tā kā GW2 uz datora neredzēt kā savas ausis nāksies vien iztikt ar šo kā ši rudens FPS.

nu protams. EDIT : Dr. Pepper - 9 no 10, ļoti jauki, varbūt uzraksti, kas tieši tev patika, kas nepatika?

p.s. - es personīgi gribētu dzirdēt no mistera ULTIMATE GAMING RIG kā spēle izskatās pilnā krāšņumā? Ja es to prasu, tas, protams, garantē 100% tā nenotikšanu, bet video būtu riktīgi kūls. Kaut vienas minūtes.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Es tagad jau izgājis 8%.

Tagad mans personīgs spēles vērtējums 9/10

Tagad ar kaut kādu GL(granātas lunčeru)... Es tā misijas nedaru, vnk braucu un visu pa ceļam ārdu, bet šā vai tā misijas izdarās :)

Viens mīnus - snipers varēja grozīties ka tēmē, jo tas būtu labāk, un nospiežot kādu pogu viņš paliek nekustīgs...

Spēle rulz...

Link to comment
Share on other sites

Minority, es tavu baigi forši izteicienu dēļ tā īsti nesapratu, vai tas teikums bija tēmēts par viģiku man? Ja tā, tad viģiks nebūs. Domāju gan, ka kādai daļai lietotāju varētu būt interesanti, apskatīties cik liels bars ķer pēc šīs spēles, jo tāds skaitlis redzēts vel nebija. baigi iztērēju tavu laiku, ne, kamēr apskatīji tos skaitļus. Un par tiem settingiem es gan vairāk biju domājis to, ka šitā spēle krašo, ne man vienīgajam. Man nebija tik daudz laika, lai tik sīki izklāstītu spēli, jo steidzos, bet tev jau gan visa diena veltīta pc, vai ne? Spēle visā krāšņumā? Es jau teicu - gaismas vietām izskatās ļoti, jo ļoti stulbi. Viss ko es pamanīju. nebija laika pētīt. Vēl kaut kas sakāms?

Ā, rusty posts bija vel noderīgāks vai ne? Kādam interesē, ka viņš pēc 2h novilks spēli un ka outlawā ir 300 leecheri? No offence rusty. Es atšķirību starp mūsu postiem baigo nesaskatu, tad varbūt iekļauj savā postā visas personas, kuru posti tev liekas bezjēdzīgi, kuri noteikti ir nenormāli daudz, jo šķiet, ka tu uz 80% no foruma lietotāju esi apvainojies un beidz man piepisties, ok?

Link to comment
Share on other sites

Tātad tu atzīsti, ka no tava posta nebija jēgas, ok, Traffic, ok. :lol:

Jāatzīst, ka tu esi labāks par Dr. Pepper, kura fanbojisms aizēno jebkādu pelēko šūniņu darbību. .. ja tādas tajā biezputrā, kas viņam virs pleciem vārās vēl ir izdzīvojušas.

Video jautājums bija tēmēts šī foruma guru virzienā, uz tevīm es liktu cerības tikai tad.. ... zini, patiesībā nevaru iedomāties situāciju, kad to darītu.

Tak, bļe, kaut kādus faktus, viedokļus izsakat. Nevis ģēnijs ir izspēlējis 8% procentus un jau "JĀ NU ES PERSONĪGS VĒRTĒJUMS SPĒLE 9/10, jajajaja, rulz mens".

Un tas, ka TL torrents ir novilkts over 9000 reižu nozīmē tikai to, ka Ubisoft uztaisija smuku Dev. Diary un Teaserīšus, neko par patieso spēles kvalitāti tas nepasaka.

p.s. - un jā, es esmu apvainojies un citreiz pat raudu, ka neviens mani nesaprot un neraksta smuki šajā, man tik mīļajā, forumā. Nu un? Un vēlreiz jā, es pavisam noteikti aizrādu tikai tev, jo esmu uzēdies un mani ļoti rausta tavas domas. Nu un?

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Jā, no mana posta liela jēga nebija.

Bet, es par spēles kvalitāti attiecībā uz to TL statistiku neko neteicu. Vispār, atradi pie kā piesieties...

Par pašu spēli kaut ko vairāk gan jau ierakstīšu vēlāk, bet pagaidām, diemžēl, nākas piekrist tam, ko tu teici, izņemot to, ka spēle izskatās pēc sūda. Vēl viena lieta, kas nu nenormāli sūkā ir debīlais binoklis, viņam sensitivitijs ir uzlikts ~30? Nafig nevarēja palikt tāds pats kāds ir pašā spēlē un optionos to binokļa sensitivitiju arī mainīt nevar.

EDIT: Netaisīšu es video, Vegasa man nav. Un kur nu vel es mācētu uztaisīt.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Ok, davai Traffic uztaisi viņam to video, lai novīst....

Labi 9/10.

Kas patīk un nepatīk, ja?

Nepatīk :

1. Ka snipers nekustās tēmējot.

2. Ka ir tik maza mape. Domāju būs lielāka.

3. Cilvēki parādās, atdzimst. Es vienu baru izārdīju, braucu atpakaļ - un atkal tas bars tur ir... Nepatīk...

4. Un to ka mans PC nepavelk max grafiku ;)

5. Varēja būt arī kāds tanks. Vienveidīgas mašīnas.

6. Mašīnas brauc ar dīvainiem ātrumiem... Nezinu kā to pateikt...

EDIT : Tikko Traffic atgādināja par binokli...

7. Nepatīk binokļa sensetivity...

Patīk :

1. Visas dabas ainas.

2. Ka ieroči iesprūst īstajās kaujās(ka bars ir apkārt man un dzīvības viena svītra)

3. Ļoti patīk, ka sevi var saārstēt ar visādiem prikoliem, piemēram, tas skats ka izrauj lodi ar zobiem ārā.

4. Patīk ka ir pārinieks, ja nomirsti, viņš tevi atdzīvina.

5. Grafika.

6. Ieroču daudzveidība.

7. Un viss pārējais ko nenosaucu!

Bet skatoties uz visu šo, es spēli vērtēju 9/10

Viss jau ir priekšā, Patchi un tādā garā!

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...