Jump to content
GIGN Forum

Farcry 2


macho
 Share

Recommended Posts

Es speelee jau 23 % esmu izgajis. Es 1 lietu nesaprotu - priekshkam jums tā vajag binokli? Jā, tajas galvenajās teritoijās drusku vajag, bet citur es praktiski vispār neizmantoju. Ja esi snaiperis tad vari caur temekli skatīties. Ja tu gribi prosta rushot - rush. Ja gribi ielavīties prosta ej un tad redzēsi kur, kas atrodas. Es tikai vienu nesaprotu Tur pie tava save raxtits - Act 1 - 23 % ( man personīgi) un es domāju vai gadījumā tie 23% nav no act 1? Bet tomer maz ticams. Un es jau kaukā kopumā saskaitot kādas 15 h un tikai 23 %. Aa un man kaukaa snaipers kustas teemeejot. Starpcitu mans aprīkojums - Silenced MP-5, M-79 Grenade Launcher, RPG-7. :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Būtu tīri interesanti, ka sākumā Act -1 vajadzētu dabūt 100%, un tad Act -2, Act3, lai spēle ir garāka.

Man laikam 16%

Aprīkojumu mainu.

P.S. Praktiski šauju tikai ar parasto pistoli. Citreiz tādi sniper skati sanāk ar to pistolīti. Es 100-200m no pretinieka, bet HS ar pistoli ka smird. XD2

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

tiko tiku liidz act 2. drosvien ka 3. ar buus. shobriid esutieshi 50 %. starpcitu, kad tiec uz act 2 tu esi jaunaa teritoorijaa :khehehe: . Tas ir kaut kur pie 30 %. Es parasti ielavos pie pretinieka. Un tad visus atshauju ar savu kluso automaatu. Es nejeedzu priekwkam machete? Jo es parasti, ja ar macheti (es loti reti) tad tas vvecis, kuru atvaacu, saak blaut un mani visi uzreiz pamana. Es nez mosh ir kadi veidi kaa ar 1. cirtienu var atvaakt. Bet man kaut kaa nav sanaacis.

Visdriizaak, tas kaadeel man tik leeni iet, ir tadeel, ka es pildu visas side missijas. 1. teritorija visas side missijas esu izpildijis. Mosh ja es prost pilditu galvenaas ietu daudz daudz atraak.

Link to comment
Share on other sites

Labi 9/10.

Patīk :

1. Visas dabas ainas.

2. Ka ieroči iesprūst īstajās kaujās(ka bars ir apkārt man un dzīvības viena svītra)

3. Ļoti patīk, ka sevi var saārstēt ar visādiem prikoliem, piemēram, tas skats ka izrauj lodi ar zobiem ārā.

4. Patīk ka ir pārinieks, ja nomirsti, viņš tevi atdzīvina.

5. Grafika.

6. Ieroču daudzveidība.

7. Un viss pārējais ko nenosaucu!

Bet skatoties uz visu šo, es spēli vērtēju 9/10

Viss jau ir priekšā, Patchi un tādā garā!

:superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol: :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...