Jump to content
GIGN Forum

Pārdomas


Dr. Pain
 Share

Recommended Posts

Šodien tāda skaista diena. Divu iemeslu dēļ.

1. Šodien dodamies uz Blomi un metalshow.lv pasākumu, kur varēs iepļaut kādu aliņu skaistas mūzikas pavadījumā

2. Vakar izdzēru pāris aliņus un vēl pa virsu uzšāvu visīti, tāpēc šodien jūtos mazliet dīvaini. Ne sūdīgi, bet dīvaini.

Tā nu atnācu uz darbu. Pasēdēju, saprotot, ka neko darīt negribas. Un tad pēc kārtējās pīppauzes man nāca apskaidrība, ka vajag padirst. Domāts darīts. Tā nu sēdēju un domāju par klučiem un par to lielumu, un manas domas raisījās apmēram tā:

Ja grūtnieces ēd par diviem, vai viņas arī dirš par diviem? Un tādā

gadījumā visvairāk dirš tās, kas gaida kaut kādus piecīšus vai vēl

vairāk? Un vai viņām ir 5 un vairāk nabassaites? Un kur vispār paliek

nabassaites? Es zinu, ka zīdaiņiem tās nokrīt. Bet mātēm? Paliek

karājoties un arī pēc laika nokrīt? 5 karājošās nabassaites varētu

izskatīties dīvaini...

Un tikko iedomājos vēl ko - ja grūtniece dirš par diviem, vai viņa to dara 2reiz biežāk, vai arī katrā reizē ir lielāks?

P.S. Vēlētos vēl tikai piebilst - es neņirgājos par grūtniecēm, jo zinu, ka bērna iznēsāšana un smaga nasta. Iznēsāt bērnu ir apmēram tāpat kā atnest no viekala somu ar aliņiem, bet iedomājieties, ka tas veikals ir pāris mēnešu attālumā no mājām (pāris, nevis deviņu mēnešu, jo sākumā jau nekas daudz nav jāstiepj), bet dzemdēt ir kā spiest tādu riktīgo kluci, kad ir brutāls aizcietējums, kas gatavojas tev izārdīt ānusu. Trakulīgi. Visu cieņu grūtniecēm.

Link to comment
Share on other sites

touchй, kri :) visu cieтu grыtniecзm, bet ja jвsalоdzina alus vai bзrnu radорanas nozоmоgums, nav divu domu. kur mзs bыtu bez alus!?!

on a separate note, best joke I've hear lately, and, incidentally, probably one of the shortest in the world:

"Pretentious? Moi?"

Link to comment
Share on other sites

Nabas saite ir no placentas uz bērnu. Katram bērnam sava. Kad piedzimst, bērnam nogriež nost, bet pārējo kopā ar placentu izmet ārā.

Ēd katra mamma savādāk. Arī ar vienu bērnu var nobaroties kā ruksis. Jāēd tik, cik gribās, ne jāpārēdas. Galu galā sievieti/mammu katru mēnesi sver un mēra, un kontrolē, lai svars augtu proporcionāli bērnu lielumam un daudzumam - lai nav par maz vai par daudz.

Un piecīši galu galā dzimst attiecīgi daudz mazāki nekā viens ... :)

Link to comment
Share on other sites

Šodien tāda skaista diena. Divu iemeslu dēļ.

1. Šodien dodamies uz Blomi un metalshow.lv pasākumu, kur varēs iepļaut kādu aliņu skaistas mūzikas pavadījumā

2. Vakar izdzēru pāris aliņus un vēl pa virsu uzšāvu visīti, tāpēc šodien jūtos mazliet dīvaini. Ne sūdīgi, bet dīvaini.

Tā nu atnācu uz darbu. Pasēdēju, saprotot, ka neko darīt negribas. Un tad pēc kārtējās pīppauzes man nāca apskaidrība, ka vajag padirst. Domāts darīts. Tā nu sēdēju un domāju par klučiem un par to lielumu, un manas domas raisījās apmēram tā:

Ja grūtnieces ēd par diviem, vai viņas arī dirš par diviem? Un tādā

gadījumā visvairāk dirš tās, kas gaida kaut kādus piecīšus vai vēl

vairāk? Un vai viņām ir 5 un vairāk nabassaites? Un kur vispār paliek

nabassaites? Es zinu, ka zīdaiņiem tās nokrīt. Bet mātēm? Paliek

karājoties un arī pēc laika nokrīt? 5 karājošās nabassaites varētu

izskatīties dīvaini...

Un tikko iedomājos vēl ko - ja grūtniece dirš par diviem, vai viņa to dara 2reiz biežāk, vai arī katrā reizē ir lielāks?

P.S. Vēlētos vēl tikai piebilst - es neņirgājos par grūtniecēm, jo zinu, ka bērna iznēsāšana un smaga nasta. Iznēsāt bērnu ir apmēram tāpat kā atnest no viekala somu ar aliņiem, bet iedomājieties, ka tas veikals ir pāris mēnešu attālumā no mājām (pāris, nevis deviņu mēnešu, jo sākumā jau nekas daudz nav jāstiepj), bet dzemdēt ir kā spiest tādu riktīgo kluci, kad ir brutāls aizcietējums, kas gatavojas tev izārdīt ānusu. Trakulīgi. Visu cieņu grūtniecēm.

domaajams ka visa bariiba ko gruutniece uznjem par diviem tiek proporcionaali sadaliita arii uz diviem un izkaarniijumi vinjai diez vai buus pa diviem, jo ja jau visu vinjas apeesto sadala uz diviem, tad siikais panjem sev ko vajag un paareejais vareetu palikt maatei... kaut kaa taa es domaaju :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ir agrs rīts un daudz alko asinis.

Lasu šo rakstu un nezkapēz man ar dīvainas domas raisās.

Pieļauju domu, ka klucis varētu būt lielāks, bet bērns sev ar paņem kādu mazumiņu. Erors rodas brīdī, kad mēģinu saprast, a kur kluci liek bērns!?!? Vai viņš vispār liek kluci!?!?!?

Pat ja liek vai neliek, tad sanāk mokas ir ne tikai grūtniecei, bet mēs arī esam kādu brīdi mocījušies, vainu bez diršanas, vai nu dzīvojot sūdos jau pirms dzimšanas...

Link to comment
Share on other sites

Lasu šo rakstu un nezkapēz man ar dīvainas domas raisās.

Pieļauju domu, ka klucis varētu būt lielāks, bet bērns sev ar paņem kādu mazumiņu. Erors rodas brīdī, kad mēģinu saprast, a kur kluci liek bērns!?!? Vai viņš vispār liek kluci!?!?!?

Pat ja liek vai neliek, tad sanāk mokas ir ne tikai grūtniecei, bet mēs arī esam kādu brīdi mocījušies, vainu bez diršanas, vai nu dzīvojot sūdos jau pirms dzimšanas...

Bērns vēderā nedirš, nemīž, neelpo. Visi vajadzīgie procesi viņam notiek caur nabassaiti.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...