Jump to content
GIGN Forum

U4uki , U4enes


Outsider
 Share

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ak dievs... buus jaanogalina sava maasa, jo vinja arii iet ... aa nee vinja 6ajaa klaseee...

omg. taadi dzheki juus esat. Shitaa dirsties jau vairs nav interesanti, kad tu vari dariit jebko.... skolas jums arii labaas, ja skolotaaji kaut ko taadu pieljauj... ok viena lieta ir darbmaaciibas skolotaaji - uz tiem visi dirsh.... fizikas - nu kaadi 70%... bet nu....

labi labi 31.gif

Link to comment
Share on other sites

njaa, labaak tomeer ir stiliigi pieduries uz skolotaajiem. Piemeeram, viens dzeks paraadiija paaris kaarshu trikus fizikas skolotaajaam un mees tikaam atlaisti no stundaam wink.gif dzeks bija reaalis sashutis par tiem trikiem, kaa var taa apchakareet cilveeku blink.gif

Link to comment
Share on other sites

neesmu pasuutiijusi nevienu ucheni vai uchuku ... tongue.gif

a mums ir taa, klase iedalaas 2 grupaas, un tad vienai grupai ir 1 semestri maajturiiba un otrai grupai tikmeer ir tehnika un 2 semestrii atkal otraadaak - pirmajai grupai tehnika un otrajai maajturiiba ...

Link to comment
Share on other sites

Es mūzikas učenei iemetu ar kaut kādu saņurcītu papīru pietika lai viņa mani izdzītu no klases . Nākamajās reizēs naturāli man rēja virsū , bet es izmantoju tehniku - pasūtīšanu - so tagad mums ir jauna mūzikas učene , jo nejau es viena biju nežēlīga .. rolleyes.gifbiggrin.gif

es pamatskolas laikaa tik daudziem u4ukiem ar papira lidmashinam trapiju. Viss smiliez.de_2125.gif igakais atgadijums kad majturibas u4enei trapiju tieshu sejaa new_rofl.gif Vinja panjema to lideni roka un teica "kas tas? kaukads milestibas apliecinajms?" biggrin.gif (vinjai ta kadi 24, 25 gadi bija rolleyes.gif )

Link to comment
Share on other sites

nu mums kjimijas bombene taada veca vecene, kurai nepatiik kad ekspermenta laikaa pasaka "Vai spraags?" Tipa bija taa vinja kaut kaadu eksperimentu ar sveci tur raadija un viens dzheks speciali iebljaavas spraags, shii panjeema to sveci un pret sienu izskjaidiija. biggrin.gifbiggrin.gif Kaa mees reecam. Veel pateicaam lai nakoshaa klase taa pasaka, vinja teica vinjiem lai taa nesaka jo savadak eksperimenti vairaak nebuus wink.gif

Link to comment
Share on other sites

ak jaa. biju pavisam piemirsis forsho atgadiijumu, kas notikaas 2. klasee pagarinaataas dienas grupaa (vaardusakot tas bija sen un nav taisniiba).

tad nu taa. speleejam ar puikaam aaraa futbolu. laiks bija s**diigs (jaasaka, apmeeram taads, kaa tagad, tikai ne tik auksts - bija septembris vai oktobris), un taisiijaamies jau beigt speeli, jo smalkais lietutinsh saaka paarveersties iistaa lietuu. situaacija sekojosha: bumba ir pie manis un es domaaju veel peedeejo reizi uzmočīt pa vinju taa riktiigi. domaats-dariits: speru pa bumbu (kas ir nezheeliigi slapja + veel taada miiksta un viegla, kaa jau taalaika krievu bumbas skolaas) taa, lai vinja lido augstu jo augstu, bet veejsh, maita, vinju panes speeciigi uz saaniem. un es taa skatos aptuveno trajektoriju, kur vinja kritiis, un ar shausmaam pamanu muusu jauko skolotaaju (blondiine, ja nemaldos toreiz 21 gads, kuru savulaik veel kanteeja dzeki no musu skolas 12. klaseem), kura iznaakusi muus saukt iekshaa. un tad viss notiek slow-motion: es pie sevis nodomaaju "ui, bļ**" un bumba (atgaadinu - ljoti slapja un netiira) taa paleenaam kriitot traapa vinjai no augshas preciizi, preciizi pa galvvidu.

lol.

vismaz nekaadi meesli man par shito nebija. nejaushi tachu wink.gif un, kaa jau teicu, ucheniite bija ljoti jauka. bet atgadiijums pwnzoriigs, un es to veel ilgi atcereeshos happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...