Jump to content
GIGN Forum

Eve Online


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

uhhh kaadas atminjas par sho speeli. K-kad pagajusho gadu pedeejo reizi speleeju Evi, tagad jau visu aizmirsis esmu. Atceros toreiz vel biju ticis liidz k-kaadam krutajam kugjim - Rawen laikam, tad arii apnika speeleet, jo saakas k-kaads karsh ar citu alianci un dabuuju labus pizdus.

Buus kaadu dienu jaaiemegjina atcereeties kas un kaa. :)

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

Var smuki redzēt, kā Ghostwriteram interfeiss pamazām sakārtojas. Pie tam ar overview tabiem. Respekts! :thumbsup:

Vienīgais, tur nav par jauno fīču ? Bracquets.

Bet tas Vexor fits ? nav labi apvienot vairoga un bruņu tankus. Misijās pilnīgi noteikti ne. Galentiem, tāpat kā amāriem, primārais ir bruņutanks, vairogs tikai tāds airbag pirms sākas īstā tankošana. Tāpēc labāk Shield Booster vietā iespraust Capacitor Recharger, kas palīdzēs ilgāk barot Armor Repairer. Ja divi apakšējie sloti ir tukši dēļ Grid/CPU prasībām, tur var ielikt Resistance Plating, tipu piemeklējot pēc vajadzības.

Rīks, kas palīdz samodelēt kuģus offline, netērējot ISK ;) ? Eve Fitting Tool. To var piesaistīt savam akauntam, lai tas automātiski ņemtu vērā skillus. (Tīklā atrodamie piemēri visbiežāk ir All Level V.)

Otrs must-have rīks ir EVEMon. Arī piesaistīts akauntam, seko līdzi atlikušajam laikam līdz skilla mācīšanās beigām, palīdz saplānot skillu mācīšanās secību.

Link to comment
Share on other sites

Cik "636" prasa par GTC, to nezinu. Zemвk ir cenas, ja maksв ar karti.

_____________Cost/month____Total cost

1-month-plan____Ђ 14.95______Ђ 14.95

3-month-plan____Ђ 12.95______Ђ 38.85

6-month-plan____Ђ 11.95______Ђ 71.70

12-month-plan___Ђ 10.95______Ђ 131.40

Ja klientu velc tоklв ? pirmais mзnesis maksв Ђ 19.95, ja pзrc disku ? ar to pirmвs 30 dienas par brоvu.

Protams, diska instalвcijai vajadzзs novilkt ielвpus.

Svarоga nianse ? ar aktivizзрanas kodu, kas ir diskв, nevar pagarinвt trial.

Kв iepriekр rakstоju, var arо "maksвt" ar safarmotu spзles naudu, bet par to pirmajos mзneрos labвk nedomвt. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

jaa un var arii gadiities taa ka netiishaam saproti ka nemaz nesaproti kur esi un kur pedejas paris stundas biji un kaa dzhemperis peekshnji otradak uzvilkts :D

kada atskjiriba starp mining drone 1 un civilian mining drone. ta civilian maksa vairak bet itka pec tiem atributiem hp zinjaa pat ir sliktaka a viss parejais abaam vienaads.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man vakar pajautāja pēc EVEs video, :) šorīt nedaudz parakņājos tīklā. Rezultāts:

Pirmkārt jau galvenā EVE-O lapa. Te ir visi promo video kopš 2003.gada. Community Created ? totāls antikvariāts, kur apskatīties iepriekšējos interfeisus.

FRAPSētāju komūna. Pārsvarā PvP ieraksti neaizvācot UI, ar pievienotiem komentāriem un mūziku. Piemērs #1 ? pirāti nelielos kuģos. Piemērs #2 ? gallente monstrs Megathron smagi pwno.

Īstais skaistums parādās, kad flotēm lido līdzi operatori, kas paši nekaro bet tikai filmē. Parasti tādas filmas izmanto propagandai un korporāciju

. IMHO, viens no labākajiem ir Dire Lauthris no Coreli Corp. Lielai daļai
faila aprakstā ir links uz high-res versiju.
Link to comment
Share on other sites

Prekš tiem ,kas nezin vai sākt spēlēt ,tagad ir iespējams ,uzinstalēt trial versiju(14 dienas).BEZMAKSAS

Trial instals sver ~600 mb.Pieregoties un nokačāt Šeit!

P.S. Pats arī iemēģinu,pirmie iespaidi tīri labi.Ļoti apmierina grafiskā kvalitāte.

P.S.S.Intro mūvijs ,jau uzreiz ieinteresē. ;)

Edited by mrzombie
Link to comment
Share on other sites

Trial instals sver ~600 mb.Pieregoties un nokačāt Šeit!

P.S. Pats arī iemēģinu,pirmie iespaidi tīri labi.Ļoti apmierina grafiskā kvalitāte.

P.S.S.Intro mūvijs ,jau uzreiz ieinteresē. ;)

Nevelciet to trialu.

Steamā ir pieejams 21 dienu triāls.

Link to comment
Share on other sites

hmm es tagad taa iisti nezinu ko dariit..nospeeleeju shito speeli taas 14 dienas ( dazhas dienas ari izlaidu :) ) un taaka apnikaas...nosaakuma jau bija interesanti atistities lidz labakam kugjim vai piemeklet vajadzigos shaujamos rakjetes utt bet tagad kad pateicoties vienam dzhekam kas iedeva 10 miljonus dabuju cruiser tipa kugji maller taa speele vairak neliekas interesanta. misijas visas apmeram vienadas vai nu iznest kaadus kugjus vai iznest kaadu maaju un par katru misiju kaadi paaris tuukstoshi vien tiek doti.. dazhkart misijas pat ritigi lidzigas atkartojas ja ne tas pashas. esmu ari izpildijis jau divas "specialas" misijas bet nu tas pats vien ir... varbuut esmu kaut ko ljoti interesantu no shiis speeles palaidis garaam? jo tagad kaut kaa veel par shito negribaas maksaat...

Link to comment
Share on other sites

Tu vēl līdz interesantajām lietām neesi ticis. :)

Es, vakar, paņēmu vēl 30 dienas, tad jau skatīsies. Esmu liels EVE un CCP fanbojs, šito spēli vajag spēlēt.

Šobrīd mazliet nobalansēju skillus, krāju naudiņu jaunam kuģim un palēnām sāku skatīties uz Korporāciju pusi.

un P.S. @ Nemāku Lidot - Tas Megatrona mūviks ir baigi foršs, paldies. :)

Link to comment
Share on other sites

Radler, EVEs pati, pati, pati, pati, pati galvenā atšķirība, kas EVI paceļ ļoti augstu virs pārējām spēlēm ? EVE pati nepiedāvā neko interesantu. Pilnīgi neko. Neviens tevi neved pie rociņas kā kaut kādā offline RPG spēlē glābt pasauli no big bad evil guy, kas pēc brīža uzspawnojas atpakaļ, lai tajā pašā dienā vēl 300 elfi varētu pasauli izglābt. :lol:

Vienīgais interesantais, ar ko šeit vari nodarboties, ir tikai tas, kas tev pašam patīk. Pasaki to skaļi un lēnām: darīt tikai to kas pašam patīk! Kurā citā mmorpg tas ir iespējams?

O jā, ir viens motīvs, kas ir kopīgs visiem ? ISK. Nauda, daudz naudas un vēl vairāk naudas. Viens no chara efektivitātes rādītājiem ir tas, cik ISK stundā tas spēj nopelnīt, vienalga ? ar misijām, ražošanu vai tirgošanos. Tāpēc laikus atrodi nodarbošanos, kas tev patīk un ar ko vari nopelnīt (misijošana ir no vienkāršākajām). Bet ņem vērā, EVĒ viss maksā dārgi, un jebkurš tev nevilcinoties durs mugurā, lai tiktu pie tavas naudas vai vismaz lai tu nepārņemtu viņa ienākumus.

A par misijām... misijas nav kvesti, tām nav nekāda sižeta, nekādas saistības ar pārējo, ko dari. Tie ir tikai gadījuma darbi. Par maza līmeņa misijām, protams, maksā maz, bet vēlāk runa ir jau par vairāku miljonu rewardiem, neskaitot prēmijas par nošautiem npc pirātiem. (Taisnību sakot, uz to brīdi arī tas liekas maz :whistling:). Ja pietiekami ilgi piestrādā vienai NPC korporācijai, tā salīdzinoši lēti piedāvā krietni labāku inventāru, nekā iespējams savākt no vrakiem vai uzražot. Pie tam tu audzē savu prestižu gan korporācijas, gan visas attiecīgās impērijas acīs. NPC korporācija, kas tevi ciena, būtiski samazina nodevas par visu, ko dari tās stacijās.

Vēl viena būtiska lieta ? kamēr esi karojis tikai PvE, tu kaujas patiesībā neesi redzējis. Lai gan arī misijām ir vajadzīga prasme un pieredze, ko var uzkrāt tikai IRL, kaut vai lai paceltu savu ISK/h efektivitāti. Chara skilli šajā ziņā neko nedod ? tikai iespēju iesēsties lielākā kuģī un to labāk aprīkot.

P.S. Ghost, mans vārds rakstās ar 'aa', mkay? Un tu zini, kura korporācija tevi gaida. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

EDIT: Problēma atrisināta - vainīgs onboard sound.

Lai nu kā, iegādājos jaunu kuģi. Tādu foršu - Executioner. Sabāzu shieldus, railgunus un devos pildīt misiju. Varbūt kāds zin to misiju, kur tikko ielidojuši pidari, sadalījušies 4-ās grupās. Pavisam kopā kādi 12 kuģi jāiznīcina. Bļē, stulbs es esmu, jo nepaņēmu līdz bumbu (aizmirsu kā viņu sauc) - to sūdu, kas skar visu 3km radiusā ar 60 dmg. Nu neko, divus iznīcināju, devos virsū nākošajam. Te pēkšņi vēl divi pamanīja, ka medīju vienu un šie devās tam palīgā. Laikam jāmūk. Kuģis jau tūlīt warposies, bet nekā, palika plika kapsula pāri. Nu neko, vismaz savu bumbu esmu saglabājis. To tik drīz atdot netaisos. Par misiju var dabūt 82k + ~79k (kaut kā tā) ja izpilda laikā. Jāmeklē atkal tas pats kuģis rokā un kaut kā jāmēģina uzķīlēt, lai var tos pidiņus iznīcināt. Ooops, man bija arī katu kāds 100mm armora stiprinātājs +230 armoru deva. Kopā kuģim bija ap 560 armors. Gan viņi vēl man atrausies ... rītvakar :D

Man arii taada probleema ka zils ekraans izlec un tjip restarts.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Es nespēlēju, jo nets, kad pāris nedēļas nevarēju sakonektēt ar serveru IP adresēs, pateica, ka varu iet dirst un viņiem uz to ir pohuj.

Tad sāku spēlēt WoWu, pēc 1-2 nedēļām mainu netu, diezvai, ka atgriezīšos, jo WoWs tuvāks šobrīd.

Vēlaizvien esmu liels runātājs.

Nano Raven powah biatch!!

Link to comment
Share on other sites

OMG L2 IS DEAD, YO.

Un šis ir Eve Online topiks, jo Eve Online ir kruta igra, tāpēc tai pašai savs topiks, mirušām spēlēm šajā topikā nav vietas.

ā, un btw, LOL GIRAN. Aden or gtfo tbh.

Link to comment
Share on other sites

mirs ne miris, bet kādu izownot tāpat var, jo spēlētāju tur netrūkst.

tas nav azure un visas tirgošanās pārsvarā notiek giranā, tapēc ch tur ir foršāks.

Protams ar azuri salīdzināt nevar, bet mūsu laikos sūdzēties par serveri arī nedrīkst.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Tirgošanās, lol.

Aden pils ir viskrutākā, tāpēc tur CH ir reāls.

Vai es minēju, ka L2 IR MIRIS?

edit : Azūre bija sūds. Kad Supreme kļuva par Azure, visi sen jau bija aizgājuši uz Luna-Retail. Supreme - Nanaki/Aerith ftw. :)

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

nevaru teikt, ka tev nepiekrītu, jo supermē nedabuju paspēlēt, bet pret celes man nekādu iebildumu nebija.

labi, pietiks spamot.

btw. visi azure l2 serveri nomira, palicis vēl ir celes, kurā giranā shopu nav un adenā ir pāris desmiti shopu.

Pārsvarā tur spēlē divi alliji, viens no tiem ir addiction.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...